SANTA salone naujos vestuvinės suknelės!


KAIP PATIEMS PAPUOŠTI VESTUVIŲ PAVILJONĄ?

„Mano draugai tuokiasi vasarą, šventė vyks lauko palapinėje, o pamergės, aišku, atsakingos, kad būtų gražu. Viktorija, kaip puošti vestuvių paviljoną.“ - rašo ApieVestuves.lt Facebook profiilyje skaitytoja Ugnė.
Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Atsakymas. Nedarykite to patys.

„Tai labai sudėtingas ir išmanymo reikalaujantis darbas. Patiems to daryti nepatarčiau, nes reikia ne tik kopėčių ir kelių žmonių darbui, bet ir nemažai laiko. O ką jau kalbėti apie audinius, kuriais reikia uždengti paviljono konstrukcijas. Taigi, geriau pagrindinius ir svarbiausius paviljono puošimo darbus palikti specialistams.
Užsienyje yra įprasta, kad paviljonai nenuomojami be vidaus apdailos, t. y. metalo konstrukcijos dengiamos audiniais, prie lubų tvirtinami šviestuvai – viskas paruošiama iki galo.
Lietuvoje dažniausiai gausite tik paviljoną su atviromis metalinėmis konstrukcijomis, tad kažkam bet kokiu atveju teks prie jo darbuotis.“ - sako Viktorija.
Taigi, jei paviljonas jau stovi ir jį reikia patiems papuošti, variantai gali būti keli:

Paprasčiausias – visiškai nepuošti

Visada kartoju – geriau niekaip, nei nekaip. Svarbiausia, nuomodami paviljoną gerai jį apžiūrėkite, nes jis privalo būti švarus, tvarkingas, estetiškai atrodantis ir nepraleisti vandens. Yra tekę matyti, kaip žmonės gauna paplyšusius, suteptus paviljonus vien todėl, kad per mažai reikalavo iš tiekėjų. Taigi – reikalaukite švaraus ir kokybiško daikto. Jei tokį gausite – nepuoškite šiek tiek, nes tik sugadinsite vaizdą! Pasirinkite – arba puošti iš esmės, arba nepuošti.

Popierius - visagalis

Jei vis dėlto puošiate patys, Lietuvoje šiuo metu prieinami keli variantai. Pavyzdžiui, galite puošti popierinėmis dekoracijomis (https://www.viktorijosvestuves.lt/blog/2010/03/popieriaus-dekoracijos-vestuvems/), kurios užpildys didelę erdvę ir paviljonas taps jaukesnis. Visame pasaulyje tokios dekoracijos labai populiarios dėl puikaus kainos ir rezultato santykio. Jos lengvos, tad nesunkiai atsivešite ir pritvirtinsite. Tik nereikėtų persistengti... Nebijokite, popierinės dekoracijos neatrodys pigiai.

Gyvos gėlės - geriausia puošmena

Paviljoną taip pat galite puošti gyvomis gėlėmis ir kitais augalais. Jų reikės daug, be to, komponuoti ir pritvirtinti nebus lengva. Paprastesnis variantas – pas floristus ar kokią močiutę užsakyti, kad nupintų daug ilgų juostų iš medžių lapų. Jas tvirtinkite ant metalinių konstrukcijų, šiomis žaliomis girliandomis apveskite visą paviljoną – jis atrodys tikrai įspūdingai.
Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Dekoruoti nuotraukomis, žvakėmis ir kitomis detalėmis

Paviljonui puošti puikiai tinka didesni daiktai, pvz., vieną sieną galite paversti galerija – ant jos kabinkite dideles jaunųjų nuotraukas rėmuose... nuo mažiausių dienų iki dabar...
Paviljoną taip pat galite papuošti įvairiomis žvakėmis ir žibintais (būtina laikytis saugumo taisyklių) – juk jame veikiausiai būsite vakare, o švieselės tikrai suteiks jaukumo...
Jei turite daugiau laiko iki vestuvių dienos – puiki išeitis būtų surengti rankdarbių vakarėlį. Jo metu gaminkite dekoracijas paviljonui: kaspinus ir gėles iš tiulio, popierines girliandas, lankstykite origamius. Vėliau tomis grožybėmis puoškite šventės vietą. Kaip visa tai pasigaminti, skaitykite ir ieškokite „Viktorijos vestuvės“ tinklaraštyje!
Sėkmės kuriant savo šventę!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2010-08-12 22:37
mama
nuostabios geles
2010-05-16 23:04
alina
O aciu:)
2010-04-13 09:18
Viktorija
https://www.viktorijosvestuves.lt/blog/2010/04/tiulis-ir-vestuves/

Prašom, straipsnis apie dekorą tiuliu:)
2010-04-10 15:42
Sandra
nuostabios dekoracijos javais, taip lietuviska, tradicciska, o kartu ir modernu. Puikus straipsnis.
2010-04-05 13:16
margutis:)
Viktorija, aciu uz straipsni
2010-04-02 16:38
tel
lauksiu foto:)))
2010-04-02 11:12
Viktorija
tel - su tiuliu nuotraukų laukite mūsų dienoraštyje www.viktorijosvestuves.lt/blog kitą savaitę! Būtinai dar čia įdėsime nuorodą...
2010-04-01 12:53
milte
zibintai ir zvakes oijj kaip grazu. Ypac sutemus, o jeigu zibintai spalvoto stiklo:) jau matau kaip viskas mirga marga, zvakiu liepsna zaidzia ..:)))
2010-03-31 22:41
tel.
su tiulu turetu buti grazus papuosimai:) jie tokio lengvumo suteiktu. kur galima tu nuotrauku paziuret?
2010-03-31 22:32
agneta
Viskas grazu, kai dekoruota gyvom gelem. Aisko tol, kol jos nenuvyto:)