„Dega Rūtos“ geresnės už „Pinterest“ idėjas


ŠILUMA NUOTAKAI ŠALTĄ VESTUVIŲ DIENĄ (NUOTAKŲ PATARIMAI)

Nuotrauka iš asm. nuotakos arch.
Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis dažniau girdisi klausimas, o ką gi reikės rengtis, kad būtų gražu ir šilta, ir kokybiška, ir kad dar liktų po vestuvių?.. Peržvelgus merginų atsakymus pasidarė įdomu, kas tas vilnos švarkelis, su kuo jis dėvimas ir kuo jis naudingas.

Nuotakos Silvijos komentaras:

Nuotakos Viktorijos komentaras:

Nuotakos Kristinos komentaras:

Vilna – vertingas natūralus pluoštas

Vilna – nuo seniausių laikų visiems gerai žinomas natūralus, švelnus ir minkštas, palaikantis kūno temperatūrą bei leidžiantis odai kvėpuoti pluoštas. Vilna turi dar vieną ypatingą savybę – iš jos gaminamas veltinis!
Išgirdus žodį „veltinis“ mintyse iškyla spalvotų karolių, šiltų šlepečių ar smulkių aksesuarų vaizdiniai. Veltinis, tai yra suvelta vilna, suteikia visišką laisvę fantazijai bei kūrybai. Veltinis tinka smulkučio ir spalvingo aksesuaro bei prabanga ir elegancija dvelkiančio švarkelio ar lengvos ir minkštos, bet šiltos vestuvinės suknelės gamybai.

Vilnos fėja

Taip daug kas vadina Liją Janauskienę, kurios rankose vilna tampa nuostabą keliančiais kūriniais. Nemažą darbo patirtį ir žinių bagažą sukaupusi Lija dirba su vilna, šilku, taip pat ir medvilne, linu – pluoštais, kurie yra natūralūs.
Nuotakos vilkinčios Lijos darbelius savo vestuvėse: 
Nuotrauka iš asm. arch.
Nuotrauka iš asm. arch.
Nuotrauka iš asm. arch.
Nuotrauka iš asm. arch.
Nuotrauka iš asm. arch.
Nuotrauka iš asm. arch.

Ar skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai