Stulbinančios I. Klimienės idėjos fotokampui


VELNIOP DIETAS PRIEŠ VESTUVES! LIEKNĖK SVEIKAI

Planuoji vestuves ir tyliai svajoji apie dailiai krintančią suknelę ant savo tobulos figūros... Entuziazmo pagauta į Google paiešką įvedi „kaip greitai numesti 5 kg“. Kaip gerai, kad tiek daug rezultatų! Savo vestuvių planuoklyje prie pirmadienio pažymi „grikių dietos pradžia“. Pirmadieniai ateina vienas po kito, taip ir neatnešdami grikių į tavo pirkinių maišelį – matytas scenarijus, tiesa?
Tikiu, kad savo išsvajotą dieną atrodysi pritrenkiamai! Tačiau man labiau rūpi, ar neatrodysi išsekusi, išblyškusi ir pervargusi. Kad to išvengtume „Tobula figūra“ dalijasi praktiškais patarimais, skirtais ne tik tau, bet ir anytai, liudininkei ar tetai (kuriai tas pirmadienis niekaip neateina).
 „Tobula Figūra“ arch. 

Būsimos nuotakos organizuodamos vestuves patiria daug streso. Kelios svarbios valgymo taisyklės, kurių privalu laikytis, kad organizmas neišsektų.

Kiekvieną moterį stresas veikia skirtingai, vienos valgyti pamiršta visai, kitos kaip tik nuotaiką bando pasikelti nuolat kramsnodamos, reikia nepamiršti, kad nė vienas variantas nėra geras streso malšinimo būdas. Kai daug darbų ir nėra kada pavalgyti, gerai su savimi turėti obuolių, bananų ar džiovintų vaisių, riešutų, kurie suteiks energijos. Jei iš streso kyla didelis noras viską šlamšti iš eilės, tai tegu namuose būna ne saldumynų, o daržovių: morkyčių, paprikų, agurkų ar paprasčiausių salotų po ranka. Svarbiausia angliavandenius, vaisius, kruopas ir sunkesnį maistą valgyti pietums ir pusryčiams, o lengvesnį: baltymus, žuvį, paukštieną, daržoves valgyti pavakariams ir vakarienei, tada viskas bus puiku be jokių dietų.

Kokius pusryčius valgyti, kad vestuvių diena būtų be alpimų ir kupina jėgų?

Avižinė košė, dribsniai, pilno grūdo javinis batonėlis, omletas su daržovėmis. Nesiūlau rinktis vaisių, nes jie greit virškinami ir po kelių valandų gali trūkti energijos. Kad ją palaikytumėte visą dieną, galite turėti mašinoje juodojo šokolado, jo gabalėlis kaipmat pastatys ant kojų.
„Tobula Figūra“ arch. 

Kaip paįvairinti maisto racioną prieš vestuves ir ko tuo pasieksime?

Nemanau, kad prieš vestuves reikia keisti maisto racioną. Organizmas šiuo laikotarpiu patiria ir taip daug streso, nereikia jo sukelti dar daugiau. Nesigriebkite smarkių dietų, svarbiausia kaip tik yra viską išlaikyti neperdedant.

Moterims visada rūpėjo, kaip efektyviai ir greitai numesti kelis kilogramus, kaip to pasiekti?

Atsisakykite greito maisto, jei norite ryškesnio rezultato, vakarienei nevartokite miltinių patiekalų, angliavandenių, gerkite daug vandens ir daugiau fizinės veiklos. Tai paprasta, o rezultatai akivaizdūs, ne tik gražios kūno linijos, bet ir gera savijauta.

Išduokite paslaptį, kaip būti tobulos figūros per savo vestuves?

Tobula figūra kiekvienam yra kitokių standartų. Svarbiausia mylėti save. Kiekvieną rytą žiūrėti į save ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra. Sveikai maitintis ir aktyviai gyventi reikia ne dėl mažesnių apimčių, o dėl geros savijautos, sveikos išvaizdos ir meilės sau.
„Tobula figūra“ arch. 
Reikės: 1/2 puodelio avižų, 1 vidutinio banano, 2 šaukštų kokoso miltų, 1 valgomojo šaukšto riešutų sviesto, 1 šaukštelio agavos. Užpilui: Graikiško jogurto, uogų, migdolų, natūralaus medaus.
Gaminam: sumaišom visus ingredientus padui ir dedame kepti 190 laipsnių temperatūroje 8 minutes. Atsargiai apverskite ir kepkite dar 5 minutes. Leiskite atvėsti. Gardinkite užpilu, kuriam geriausiai tinka graikiškas jogurtas, uogos, riešutai ir medus.

Keli svarbiausi patarimai:

Gerti daug vandens ir jo visada turėti su savimi.
Nepamiršti valgyti bent 4 kartus per dieną, ryte daugiausia, o vakare nepiknaudžiauti maistu.
Vartoti kuo mažiau cukraus, padažų, saldžių gėrimų, miltinių patiekalų.
Valgyti daugiau daržovių ir vaisių.
Aktyviai judėti bent pusvalandį kasdien. 
 
„Tobula Figūra“ arch. 
Viską daryti palaipsniui, nespausti savęs, nepulti į kraštutinumus, atrasti sveiką gyvenseną kaip džiaugsmo piliulę, o ne kankinančią dietą. Tada ir papildomi kilogramai ištirps, ir vaizdas veidrodyje džiugins. Nepamirškite, kad esate nuostabios, gražios ir mylimos, lieka tik pačioms save mylėti ir imti iš gyvenimo tik tai, kas geriausia!
Daugiau kasdienių patarimų ir įkvepiančių receptų „Tobula Figūra“ feisbuke.

Ar skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai