Kurių suknelių vestuvių viešnios nori labiausiai


KAS LEMIA SĖKMINGĄ RENGINIO VEDĖJO DARBĄ?

Autorius: vedejas.lt
Renginio vedėjas - labai svarbus Jūsų šventės dalyvis. Išsirinkote savo šventės vedėją? Sveikiname. O šįkart ApieVestuves.lt ekspertas Mindaugas Jums papasakos nuo ko priklauso geras renginio vedėjo darbas.
Profesionalus renginio vedėjas neturėtų apsiriboti vien konkursų parinkimu ir vykdymu. Patirtis rodo, kad egzistuoja ir kiti kintamieji, kuriuos būtina aptarti per pirmą susitikimą su klientais. Nuo jų tiesiogiai priklauso, ar sėkmingas bus renginio vedėjo darbas. Dėl šios priežasties būsimų jaunųjų dažniausiai klausiu šių dalykų. Kokių? Skaitom straipsnį.

Ar vakarinė šventės dalis vyks vienoje erdvėje?

Patirtis rodo, kad apie 20 proc. į renginį susirinkusių svečių nėra linkę įsitraukti į programą. Juos aš vadinu „pasyviais stebėtojais“. Jeigu šventė vyksta keliose erdvėse, šie svečiai mielai „pasislepia“ nuo išorinio pasaulio. Paskui save jie traukia ir kitus svečius. Tuomet 20 proc. gali padidėti iki žymiai didesnio svečių skaičiaus. Tai gerokai apsunkina renginio vedėjo darbą. Todėl iš anksto galima imtis įvairiausių priemonių, pavyzdžiui, antroje erdvėje pastatyti garso kolonėlę, kurią reikiamu momentu galima pagarsinti, pasistengti, kad nebūtų itin patogių sėdimų vietų ar panašiai.

Kiek padavėjų aptarnaus Jūsų svečius?

Nors ir keista, tai susiję su sėkmingu renginio vedėjo darbu. Teko dalyvauti vestuvėse, kuriose 70 svečių aptarnavo keli padavėjai. Pirmiems gavusiems karštus patiekalus svečiams teko laukti apie 40 minučių, kol vaišintis baigė visi svečiai. Keturiasdešimt minučių sėdėti ir žiūrėti į kitus svečius, kuriems dar tik nešami patiekalai, tikrai nėra pati maloniausia šventės dalis. Prarandama renginio dinamika. O tai tiesiogiai lemia renginio vedėjo darbo rezultatus.

Kas valdys programos procesus?

Jeigu vestuvėse dalyvauja muzikantai, didžėjai, kiti programos dalyviai ir padavėjų komanda, svarbu apsispręsti, kam patikėsite su jais susijusių procesų valdymą. Be abejo, galima samdyti vestuvių organizatorius, tačiau, jei jų nėra, išsirinkite žmogų iš vestuvėse dalyvaujančių atlikėjų. Dažniausiai šią funkciją atlieka renginių vedėjas. Nėra nieko blogiau, kuomet padavėjai patiekia maistą neprisiderinę prie kitų programos dalyvių arba vedėjas pradeda kalbėti, kai nešamas maistas, muzikantai groja tuomet, kai jų visiškai nereikia, o šokėjai stovi užkulisiuose ir nežino, kada reikės pasirodyti. Už visa tai turi būti atsakingas TIK vienas žmogus.

Ar pasitikite vedėju?

Prieš pasirinkdami vieną iš pagrindinių šventės žmonių – vedėją – susitikite su keliais savo paslaugas siūlančiais šios srities profesionalais. Pasirinkite tik tuomet, kai jausite, kad tikrai galite pasitikėti tuo žmogumi. Pasitikėjimas padeda ne tik Jums, bet ir žmogui, vadovausiančiam šventei.
Daugiau informacijos rasite asmeninėje Mindaugo svetainėje RenginioVedejas.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
14
Komentarai
2011-12-15 19:19
dovile
Tikiu, kad, Mindaugai, esate profesionalas. Teisingos ir logiskos mintys, geras poziuris! Sekmes!
2011-01-17 11:43
Ineta
Musu vedejas pries du metus buvo Mindaugas :) Tobulos vestuves :) Aciu tau Mindaugai :) dar musu sveciai iki siol tave prismena :) ACIU
2010-11-11 22:45
rum
Aš kaip vestuvių vedėjas su 12 m. patirtimi galius pasakyti: parasyta teisingai, bet straipsnyje yra nemažai biletristikos. Sėkmingą vedėjo darbą lemia tik vedėjas, o aspektai, apie kuriuos Jūs rašote - tai vedėjo darbas, viską suderinti ir svečiams "pateikti" taip, kad visi būtų laimingi. veluja virtuvė - dirbk, užimk svečius, ne viena erdvė - dirbk, sugalvok ką nors, yra "nepageidaujamų" svečių -dirbk su jais, jie turi tapti tavo draugais. Čia yra psichologija, intuicija ir talentas. Todėl pats straipsnio pavadinimas yra nesąmoningas. Sėkmė yra tik vedėjo rankose, o situacijų būna įvairių,
2010-09-28 15:20
Ekspertė
Teisingi pastebėjimai, tik juos turi sukoordinuopti, tas kas organizuoja vestuves :) Vedantysis yra tik resursas, taip pat kaip ir didžėjai, padavėjai ir pan. Turi būti vienas atsakingas žmogus, kuris mato bendrą vaizdą, visiems išdalina atsakomybes prieš renginį ir "online", renginio metu koreguoja tai, ką galima koreguoti. Vedančiajam svarbiausia jausti svečius ir gebėti juos tinkamai įtraukti :) Pagrindinė jaunujų galima klaida - įsivaizduoti, kad vedantysis be jų nuomonės ir įsikišimo ar be koordinatoriaus - gali suorganizuoti linksmą šventę. Per 10 metų darbo patirties nesutikau vedančiojo, kuriam nereiktų "parduoti" ir išaiškinti kaip reikia vesti renginį. Ką, sutikau, tai daugiau, mažiau charizmatiškų vedančiųjų, gebančių labai gerai dirbti su svečiais :)
2010-07-27 19:20
saule
Issamu ir praktiska
2010-04-28 11:51
AUSRINE
LABAI PUIKIAI ISSAKYTA VISKAS,MANAU KAD JAUNIEJI YSIKLAUSYS Y SIUOS PATARIMUS!
2010-04-26 23:05
tapati
trumpai ir aiskiai :)
2010-04-12 11:29
lina
labai teisinga infotmacija pateikta
2010-04-09 15:21
visa
:))) man irgi patinka stebetoja buti:)
2010-04-08 21:42
Sandra
aš dažniausiai ir būnu iš tų žmonių, kurie sėdi kampe:)