2014 metų dekoro spalvų naujienos


YPATINGAS VAKARO AKCENTAS: ASMENINIS BARAS

  • Ieškote, kas suteiks jūsų svečiams malonesnį laukimą, kol grįš jaunieji?
  • Sukate galvą dėl įdomios pramogos svečiams vakare?
  • Norite mėgautis kokybiškais gėrimais?
  • Jums nuobodu vaišintis tik vynu?
  • Neįsivaizduojate vakarėlio be besišypsančių barmenų, kurių miklios rankos daro fokusus jums pasigrožėti?
  • Ieškote ypatingos 24 val. programos?
  • Norite nustebinti svečius savo kaip barmeno įgūdžiais?

Į kelis ar net visus klausimus atsakėte TAIP?

Tuomet rekomenduojame jūsų šventei profesionalius barmenus CWB. Tai patikimumo, nepriekaištingos paslaugų kokybės ir puikios nuotaikos garantas. Tai partneris, kuris per šventes svečius stebina ne tik nepakartojamo skonio kokteiliais, bet ir įmantriu jų puošimu. Taip pat šių barmenų kuriama emocija leidžia renginio dalyviams betarpiškai tarpusavyje bendrauti prie stilingo ir šiuolaikiškai įrengto baro, nes čia kiekvienas jaučiasi laukiamas bei svarbus.

CWB baras vestuvėse veikia visą vakarą 

Nuotrauka iš asm. arch. CWB barmenai Facebook puslapis

24 val. programa

Nuotrauka iš asm. arch. CWB barmenų Facebook 

Kitokie welcome drinkai (pasitikimo gėrimai)

Profesionalūs CWB barmenai jau daugiau nei 10 metų dirba įvairiuose renginiuose ir vestuvėse. Juos samdo ne tik būsimi jaunavedžiai, bet ir vestuvių planuotojos.

Vestuvių planuotojų KM vestuvės rekomendacija:

CWB barmenai  gali tapti vestuvių akcentu. Šiltai bendrauja, gamina skanius ir originalius kokteilius, jų mobilus baras – ta vieta, kur svečiai renkasi, šnekučiuojasi, juokiasi ir dalijasi prisiminimais. Barmenai moka pritraukti ir seną, ir jauną. Keli triukai, vienas kitas prieskonis... ir svečiai prie baro apsistoja ilgėliau. Šilta ir darbšti komanda, kuri padės ne tik prie baro, bet ir atsiradus papildomam darbui.

Renginių organizatorių Lietuvis rekomendacija: 

CWB barmenai – mūsų partneris, kai reikia kokteilių, baro ar patarimų kokteilių klausimais.
Vertiname šią komandą dėl jų patikimumo, lankstumo ir įsiklausymo į poreikius. Taip pat dėl darbo estetikos ir kultūringo aptarnavimo standartų laikymosi.

Renginių organizatorių AJ Sollutions rekomendacija:

CWB barmenai – tai patikimumo, nepriekaištingos paslaugų kokybės ir puikios nuotaikos garantas. Tai partneris, kuris per šventes svečius stebina ne tik nepakartojamo skonio kokteiliais, bet ir įmantriu jų puošimu. Taip pat šių barmenų kuriama emocija leidžia renginio dalyviams betarpiškai tarpusavyje bendrauti prie stilingo ir šiuolaikiškai įrengto baro, nes čia kiekvienas jaučiasi laukiamas bei svarbus.

Aleksandro Karpavičiaus komentaras: 

Esate superiniai, draugiški, komunikabilūs ir charizmatiški vyrukai. Lygiai tokie pat, kaip ir jūsų šou prie baro. Per tokius šou jūsų rankų miklumas ir ištobulinti judesiai sukuria stebuklą – į visumą susilieja ugnis ir magijos triukai, kokteilių plaktuvai, ledukai, gėrimai ir stiklinės. Pasirodymas taip užburia svečius, kad jie tiesiog vaišinasi ir mėgaujasi tokiu reginiu. Ir viską darote su šypsena. Ačiū jums.

Erika ir Romain Fournioux bei svečių atsiliepimai:

Dar kartą nuoširdžiai iš visos širdies dėkojame už nuostabią šventę! Jūsų paslaugos ir servisas pateisino visus mūsų lūkesčius! Profesionalus ir šiltas bendravimas, nuostabus aptarnavimas, o kokteilių skonis pakerėjo net ir visus visko mačiusius ir ragavusius mūsų svečius. Jūsų barmenų pasirinkimas mūsų šventei buvo vienas pačių geriausių sprendimų! Todėl tikrai sakome iki kito karto.
The cocktails were amazing and the team fun and very friendly. I'm very happy that all our guests enjoyed the cocktails! I definitely recommend them for any occasions. 
Bartenders- awesome: great attitudes , funny, suggestive and very creative! The drink choices were very complicated - lots of work! But they made it look effortless! Drinks looked beautiful and tasted even better!
Un vin d'honneur juste superbe, les délicieux coktails fait devant nous, avec la fumée.. bref que du plaisir. Merci encore pour cette soirée!
I would like to thank the bartenders for delicious Mojitos and good entertainment! Also thanks for showing our guests Lithuanian hospitality and big thank you for not killing any french guys with all the shots!

Manto Wizard atsiliepimas: 

Visada labai smagu dirbti su CWB barmenais, kurie atneša į šventę daug skanių spalvų! Tai puikių profesionalų komanda, kurianti fantastiškus kokteilius šiuolaikiškai ir stilingai šventei!
 
Paskambink jiems arba parašyk el. laišką:

Ar jau skaitei: 

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS