2017 M. VESTUVIŲ TENDENCIJOS

Nuotrauka : Linas Dambrauskas 
Rožinė nuotaka

Taip! Žinoma, balta yra neblėstanti klasika, bet šiuolaikinės nuotakos dažnai nori pabrėžti savitą stilių ir išsiskirti iš minios panašių nuotakų. Net ir salonai dažniau siūlo pelenų rožinės ar melsvos suknelės variantus. Nesibaiminkite rodyti savo tikrųjų spalvų.

Nuotraukos :pinterest.com
Viskas apie skirtingas tekstūras

Kelių dimensijų sijonai, gėlių imitacijos, motyvai, plunksnos arba išsiuvinėjimas karoliukais. Štai kas atneš modernumo kitais metais nuotakų įvaizdžiams. Klasikiniai siluetai su šiuolaikiškais prieskoniais.

Nuotrauka : pinterest.com
„Crop top“ į viršūnę

Šiais metais išpopuliarėjęs tarp nuotakų šis įvaizdis turi savo ypatumų. Privalu vengti vulgarumo ir nuogo pilvo rodyti kuo mažiau, o viršutinę apdaro dalį rinktis kuo konservatyvesnę ir sijono liemenį paaukštintą. Su tokiu pasirinkimu galima lengvai maišyti tekstūras ar net spalvas. 

Nuotrauka : pinterest.com
Bohemiška paplūdimio nuotaika

Lengvos, vėjyje plevėsuojančios ir krintančios medžiagos, ilgos gale ir trumpos priekyje kombinacija, pieno baltumas, nėriniai ir įvairios asimetriškos detalės ant pečių. Visa tai puikiai dera su nerūpestingomis garbanomis ar kasomis. 

Nuotrauka : pinterest.com
Nemirštanti klasika

A linijos sijonas su lengvais sluoksniais, pūsti sijonai, krūtinę dengiantys nėriniai arba ilgos rankovės pakeis seksualias sukneles su skeltukais iki pat šlaunies viršaus. Klasikinė balta ir princesės įvaizdis niekad neišeis iš mados.

Nuotraukos : pinterest.com
Suknelės lieka spintose

Nuotakos vis dažniau renkasi alternatyvas. 2017 metais tai nebus išimtis. Kelnių kostiumai, kombinezonai. Trumpi ir seksualūs, atidengiantys nuostabias kojas arba ilgi ir lengvai krintančių medžiagų. Įneš savitumo šalia tradicinio silueto nuotakų apdarų. 

Nuotrauka :pinterest.com
Stilingieji jaunikiai

Reikia nepamiršti, kad tai puiki proga ir jiems išreikšti savo unikalumą. Manau, kad laikas ir jiems nebijoti pabūti savimylomis ir klasikinį juodą ar tamsiai mėlyną kostiumą po ceremonijos išmainyti į vyšninį, tamsų samanų arba derinti kreminį švarką su juodomis kelnėmis. Paprasta, unikalu ir žavu.

Nuotrauka :pinterest.com
Aksesuarų naujovės

Jau tampa tradicija jaunojo aksesuarus papildyti ryškiu laikrodžiu ar sąsagomis. Ryškios kojinės ar apavas taip pat nebe naujiena. Tačiau atlapo puokšteles iš gėlių ilgainiui gali pakeisti atlapo sagučiai. Ryškūs, su prasme, arba prabangaus metalo detalė ryškiam ir įsimintinam vyro įvaizdžiui.

Nuotrauka : pinterest.com
Nevienodos pamergių suknelės

Tai pamažu išeina iš mados. Vis labiau ieškoma bendro kompromiso ir parenkama viena bendra spalva ar stilius, suknelės modelis. Dėl stebinančio kontrasto galima pasirinkti vieną spalvų spektrą ir juo orientuojantis rinktis margas sukneles arba viena marga papuošti tik vyriausiąją pamergę. Žinoma, kad ir čia gali karaliauti tekstūrų maišymas.

Nuotrauka : pinterest.com

Tas pats individualumo išlaikymas galioja ir su pabroliais. Kiekvienas gali vilkėti savitą, kitokios spalvos kostiumą, tačiau ryšėti vienodus vienijančius kaklaraiščius. Nebūtinai visi privalo vilkėti juodus ar pilkus kostiumus.

Nuotrauka : pinterest.com
Blizgučiai

Paprasto silueto, neutralios spalvos suknelė gali sužibėti visai kitaip pasitelkus žvynelius arba pilnai blizgučiais dengtą medžiagą. Metalo atspalviai ir efektai neprivalo būti tik šaltų metų laikų mada.

Nuotrauka : pinterest.com
Gėlės be gėlių

Palmių šakelių, vijoklių, šakų ar kitokios žalumos kompozicijos vietoj dekoravimo gėlių žiedais. Nauja, drąsu ir įsimintina. Kitoks vestuvių stilius, ne toks saldus ir mergaitiškas, kaip dauguma įpratę matyti.

Nuotraukos : pinterest.com
Žiedų pasaka

Daug vietos užimančios ir akį rėžiančios puokštės ant stalų, papuošimai iš įvairiaspalvių ir skirtingų dydžių žiedų, o gal ir torto puošmena iš gyvų gėlių žiedų ar netipiško dydžio nuotakos puokštė.

Maisto tendencijos

Prakalbus apie tortą... Dideli, puošnūs tortai su keliais aukštais praranda savo žavesį, užleisdami vietą įmantriems desertams. Spalvotos spurgos, nedideli desertai, sausainiai ir keksiukai nukloja saldžius stalus nepalikdami vietos tradiciškiems tortams. 

Nuotrauka : pinterest.com

Kol laukiate jaunavedžių, puikus būdas praleisti laiką yra pasistiprinti. Subtilūs gėrimų ir užkandžių deriniai. Derinant temas, kaip pvz., margaritos ir aštrūs mini kąsneliai. 

Puikus būdas šventę rengiant jūsų svečiams nepažįstamoje aplinkoje supažindinti juos su ta vieta per maistą. Tai vietovei būdingi užkandžiai, gėrimai ir svečiai sužino, kur jie yra.

Ryškumas

Dekoras neapsiriboja tik tradicinėmis pastelinėmis spalvomis. Dekoratorės nevengia nuotakų pastūmėti ir madingais keliais. Metalas, ryškios, atogrąžų spalvos arba tamsūs, rudeniški atspalviai. Šiais laikais galima išvysti visko. Nemirštanti klasika yra auksas ir jo pagalba prabangą sukuriantis dekoras.

Nuotrauka : pinterest.com
Kvietimų pasaulis

Kvietimai vis rečiau būna popieriniai. Medis, metalas, medžiaga ar oda naudojami dažniau/ taip pat dažnai kvietimai tampa dovanėlėmis, asmeniškais niekučiais.

Nuotrauka : pinterest.com
Tradicijos keičia tradicijas

Šiuolaikinės poros vis labiau atranda savyje dosnumo ir skatina tai daryti kitus. Neretai poros prašo nenešti gėlių ar dovanų, bet paaukoti jų pasirinktai sričiai arba atnešti ką nors gyvūnams ar vaikams, po to jaunieji perduoda tai atitinkamoms institucijoms. Žmonės daugiau galvoja apie socialines problemas ir mažiau apie save net pačią svarbiausią dieną savo gyvenime.

 Ar jau skaitei apie

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai