Liumy.lt idėjos jūsų vestuvėms, kuriomis žavisi JAV


GERIAUSIA DRAUGĖ NUALPTŲ GAVUSI TOKIĄ DOVANĄ NUO JAUNŲJŲ

Nuotrauka iš asm. arch.

Draugai mūsų gyvenime reiškia labai daug. Jie lydi visuose gyvenimo žingsniuose ir padeda paklydus arba kartu džiaugiasi geromis dienomis. Dažnai draugų kompanija yra mums kaip antra šeima, tad norisi jiems nepaprastai padėkoti už drauge praleistą laiką ir nustebinti. Porelė, laimėjusi ZOOMBOOK dovanos geriausiems draugams konkursą, dalijasi istorija apie lažybas, draugų kompanijas ir padėką jiems už kartu praleistas akimirkas. Šie jaunuoliai sugalvojo, kad geriausia dovana draugams būtų prisiminti kartu visą nuostabų laiką ir akimirkas, kurių buvo tikrai daug. Giedrė 2016 08 13 su būsimu vyru Dovydu sukūrė šeimą ir pasakoja apie savo nuotykį su ZOOMBOOK.

Pradeda apie draugų lažybas: „Savoje draugų kompanijoje dar prieš 7 metus Naujųjų metų išvakarėse susilažinome, kad pirmai ištekėjusiai/vedusiam padovanosim dėžę šampano. Iki šiol nepavyko „apženyti“ nė vieno. Kaip suprantu, lažybas laimėjau aš! Kad draugams nebūtų toks didelis nuostolis – prisiminimų knyga ir juokas ją vartant – atpirktų viską. Mūsų draugai TO VERTI.“ Paklausinėjome poros daugiau apie jų istoriją ir dovanos kūrimą.

Asmeninis poros archyvas
Papasakokite plačiau apie šias lažybas. Kaip viskas nutiko?

Mano istorija prasidėjo dar mokantis 12 klasėje, kai Naujųjų išvakarėse šventėme su draugais. Visi naujai iškepti pilnamečiai pradėjome kalbėtis apie ateities planus, apie būsimas studijas, darbus, veiklas. Neaplenkėme ir šeimos temos. Tada, atrodo, visai nevalingai pradėjome šnekučiuotis apie vestuves ir du draugai susilažino: vienas pažadėjo pirmai ištekėjusiai ar vedusiam draugui padovanoti dėžę šampano, kitas pakviestas į pirmąsias draugų vaiko krikštynas įteiksiantis dėžę sodraus gėrimo. Praėjo jau 7 metai, iki šiol tokių švenčių mūsų kompanijoje nebuvo.

Dalijamės mini interviu prieš vestuves:

Kada jūsų vestuvės ir kiek žadate kviesti svečių?

Šių metų rugpjūčio 13 d. su būsimu vyru Dovydu sumainysime aukso žiedus. Beprotiškai džiaugiuosi, kad šventėje kartu su mumis bus visi artimiausi – giminaičiai, draugai. Žadame atšokti vestuves, kur šokių aikštelę užvaldys apie 70 svečių! Draugai jau nekantrauja – kiekvieną kartą sutikę domisi, kaip sekasi, siūlo savo pagalbą organizuojant.

Kuo svarbūs draugai jūsų gyvenime?

Visada jaučiau jų palaikymą bet kokioje situacijoje, kadangi draugų rate daugiausia vyrija, nuolat jaučiau „saugojimą“, matyt, prižiūrėjo, kad nepakliūčiau į prastas rankas. O rankos visgi pasitaikė geros.

Kaip sekėsi įsilieti vienam į kito kompanijas ar buvo kokių sunkumų šiuo klausimu ir kaip draugai stebėjo jūsų poros gyvenimą?

Tiek vyras, tiek aš turėjome įsilieti į vienas kito kompanijas, tačiau jokių sunkumų nepasitaikė. Draugai turėjo laiko apsiprasti – po 3 m. draugystės tapau sužadėtine. Prasidėjo sveikinimai ir nuolatiniai klausimai: kada? kada? kada? Ir gegužę, kad draugai galėtų iš anksto planuoti, po truputį pradėjome visus kviesti į savo didžiąją šventę.

Kodėl norite draugams suruošti būtent tokią staigmeną?

Manome, kad mūsų draugai tikrai yra verti tokios SUPER MEGA GIGA BOOM staigmenos, o vartydami fotoknygą galės iš naujo prisiminti, kiek smagių akimirkų praleidome kartu!

Kaip sekasi kurti knygą?

Kurdami ją patys nuolat kikenome ir aptarinėjome, kaip smagu buvo tą ar aną kartą... Prisiminėme drauge švęstus gimtadienius, tradicines šventes ar šiaip savaitgalius. Gera sudėti viską į vieną vietą ir bet kada turėti galimybę pasigrožėti.

Tad ir jūs nepamirškite sau brangių žmonių ir padovanokite ką nors asmeniško bei mielo širdžiai. O ZOOMBOOK gali padėti.

Kaip vestuvėse panaudoti tokią knygą? 

  • Padėti visiems matomoje vietoje, tai taps puikia pramoga laukiant jaunųjų.
  • Tai gali tapti ypatinga svečių knyga.
  • Pasidalinti nuoroda su svečiais, kad jie galėtų atsispausti po tokią knygą kiekvienas sau.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-08-30 10:13
Giedrė
Ačiū jums! ;)