„Etam“ apatinis trikotažas – būtina nuotakų stiliaus dalis


KITOKIE RANKŲ DARBO KVIETIMAI

LiDesign.lt nuotrauka
Prieš kiekvieną artėjantį sezoną norisi pasidomėt vestuvių kvietimų tendencijomis bei madomis, tačiau kada tiksliai prasideda ir kada baigiasi vienas ir kitas vestuvių sezonai, begaminant kvietimus, sunku net pasakyti. Dar klijuojant, pjaustant, rišant rudens švenčių spaudą, į pašto dėžutę jau beldžiasi laiškai su užklausomis kitos vasaros kvietimams…Tyliai džiaugiuosi, kad jaunieji taip skuba.
Besidarbuojant prie gaunamų užsakymų, jau įsisiūbavus gamybos įkarščiui, kiekvienais metais pradeda matytis, kas gi patinka jauniesiems, kokių spalvų nori, kokio pateikimo, formų, motyvų, o kas lieka užmarštyje.
LiDesign.lt nuotrauka
Šie 2016-ieji buvo tikrai ypatingi. Viena iš ryškesnių tendencijų – jaunieji pageidavo kuo paprastesnio teksto pateikimo būdo. Dominavo įvairios schemos, simboliai, lentelės, atsisakant ilgų ir vienodų įvadinių sakinių, padėkų bei pageidavimų pabaigoje ir pan. Tačiau tuo pačiu, kvietimas turėjo būti įdomus, originalus, šiltas, jaukus. Natūralu, kad kvietimai apsiribodavo voku ir viena ar keliomis kortelėmis, tačiau vokas būdavo dekoruojamas įvairiomis įklijomis, piešiniais, pašto ženkliukais, teksto kortelės ne surišamos, o paprastai sudedamos, sutvirtinamos... Tik ir džiaugdavausi suteikta proga paimti pieštuką į rankas ir lengvai paeskizuoti ceremonijos bažnyčią ar šventės vietos dvarą bei panaudoti eskizą kvietimo dizaine.
LiDesign.lt nuotrauka
Ir priešingai minimalistinius pageidavimus išsakiusiems jauniesiems, kita dalis norėdavo savo vestuvių kvietime sutalpinti kuo daugiau informacijos. Juos sudarydavo kelios dalys – tekstas, schema, papildoma informacija apie dovanas, šventės meniu, nakvynę, dienos (ar kelių) trumpos programos ir t.t. Ir vėl gi – viskas turėdavo būti pateikta lengvai, neperkrautai, įdomiai. O dar ir kitas iššūkis – suderinti viską prieinamos kainos ribose.
Kalbant apie kvietimų koloritą, paskelbta metų spalva visada dominuoja, tačiau šiųmetes kvarco rožinę bei pastelinę žydrą gamintų kvietimų lentynėlėje vis dar lenkia marsala su jai asistuojančiu spalvynu. Matyt, mūsų jaunųjų širdyse ji dar ilgai karaliaus. Vėl džiaugiuosi - vis dažniau atsiranda ir netradicinių spalvų – pilkos, sidabro, baklažano, tamsiai mėlynų ir gesintų žalių tonų. O vis rečiau pageidaujamos spalvos – grynos raudona bei mėlyna, jos buvo populiarios prieš ketverius - penkerius metus, o dabar jaunieji renkasi žymiai subtilesnius jų atspalvius.
LiDesign.lt nuotrauka
Nežinau kaip jums, bet man peršasi vienintelė išvada – pagaliau besituokiančios poros žengia iš tų nusistovėjusių rėmų bei ieško naujovių, pradeda vertinti rankų darbo kvietimus, kuriuos svečiai išsaugo atsiminimui, o ne perskaitę išmeta. Ir svarbiausia, nepalieka visko mėnesiui iki vestuvių. Tad sėkmės ieškant savo tobulo kvietimo!

 Ar jau skaitei? 

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai