DJagentura.lt padeda rinktis pirmojo šokio dainas


VESTUVIŲ FĖJA PRISTATO NAUJAS KRYPTIS VESTUVĖMS

Nuotrauka iš org. arch.
Kai išgirsti klausimą „Ar tekėsi už manęs?“, širdyje suplazda tūkstančiai šiltų jausmų. Visi jie romantiškos prigimties – juk judu tokie įsimylėję, kad nei rūmų, nei pilių tikrai nereikia, svarbiausia, gražiai susituokti ir turėti jaukią, idilišką šventę. Tačiau kuo arčiau TA diena, tuo daugiau prisiminimų ir norų iškyla iš tų vaikystės svajų. Juk mažai mergaitei viskas labai elementaru ir paprasta: pūsta princesės suknelė, žavingos garbanos, kurias susuks mama, nuostabi rožių puokštė ir karališka puota. O, taip! Ir princas, kaipgi be jo? 

Išaugus vaikystės rūbus, nublanksta svajonės, keičiasi skonis ir požiūris, tačiau šis tas išlieka. Tai pradinė mintis, kaip visada įsivaizdavai savo laimingiausią dieną. Šiandien tik nuo judviejų priklauso, kokia ji bus. Kartais didelis pasirinkimas ir pasiūlymų gausa išties susuka galvas, bet visada smagu išsirinkti kažką, kas būtų tik apie Jus. Tarkime, mėgstate architektūrą ir istoriją – juk nėra nieko įspūdingiau, nei jau nuo pavasario šiluma lepinanti Italija. „Vestuvių Fėja“ šias dvi vedybų kryptis rekomenduoja rinktis jau nuo ankstyvo pavasario. Kai gamta sprogsta nuo žalumos, o paslaugų teikėjai dar neišvarginti turistų gausos. Vestuvės Italijoje organizuojamos, aplenkiant karščiausius turistinius taškus. Vadinasi, galite būti tikri, kad fotosesijoje nesimatys pašalinių asmenų, o ceremonija bus skirta tik Jums ir Jūsų artimiesiems. Italija žavinga tuo, kad daugeliu atvejų labai primena mūsų šeimyniškas tradicijas: tai maisto kultūra (per šventę jo turi nepritrūkti) ir pati religija, taip pat troškimas, kad vieta, kurioje vyks vestuvės, išties būtų įspūdinga. Šiemet „Vestuvių Fėja“ siūlo labai platų pasirinkimą šventinei vakarienei: viešbučių terasose, vynuogynuose, net pilyse.

Nuotrauka iš organizatorių arch.

Naujausia mūsų partnerių siūloma kryptis vis dar labai egzotiška – tai Balio sala. Šiuo metu ten organizuojama simbolinė vestuvių ceremonija ir romantiškas poilsis po jos. Vaišės, muzika – lyg iš kito pasaulio, o būtinas tokios ceremonijos atributas – basomis prie altoriaus ateinantys būsimi jaunavedžiai.

Nuotrauka iš organizatorių arch.

Visais atvejais „Vestuvių Fėjos“ komanda siūlo pilną paslaugų paketą, kuri sudaro vedybų planavimas, dekoras, ceremonijos organizavimas, visos šventinės vestuvių kelionės koordinavimas, svečių apgyvendinimas, medaus mėnesio organizavimas, įtraukiant lankytinas vietas, išrenkant vietinius restoranus, vyno ir maisto degustacijas ir t. t.

Sutuoktuvių ceremonija pirmojo pasimatymo vietoje

„Vestuvių Fėja“ girdėjo kelias dešimtis romantiškų istorijų apie pirmuosius Jūsų pasimatymus, tuos virpančių rankų ir degančių akių laikus, kai matėte tik vienas kitą ir niekas aplink nebuvo svarbu.

Nuotrauka iš organizatorių arch.
 

Tačiau šiandien, dairydamiesi tik judviem prasmingos vietos susituokti, staiga prisimenate tą ypatingą vietą, kur pirmą kartą apsikabinote, kur meilę prisipažinus, visa kita tapo lengva ir paprasta.

SEKITE Kristinos ir komandos FACEBOOK

O gal visada svajojote žengti prie altoriaus ten, kur ir vyks Jūsų šventė? Nieko neįmanomo nėra.

Ar jau skaitei ?

 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai