Simonos ir Sauliaus vestuvės


KUR PIRKTI KOSTIUMĄ JAUNIKIUI 2017 M.

SUIT SUPPLY nuotrauka
Keli vyriškos mados eksperto Algirdo Gričiaus patarimai prieš dairantis kostiumo:
Pamirškite įvairių jaunojo ir jaunosios išvaizdos detalių ir akcentų derinimą tol, kol būsimasis vyras nevilkės kostiumo, kuris jam gulės kaip nulietas. Pagrindinis, tačiau labai dažnai pamirštamas patarimas yra tinkamo dydžio ir kokybiškas kostiumas, kurį reikėtų parūpinti jaunajam vestuvių metu.
Kostiumo spalvų paletė
Ar matėt kada filmą apie vampyrus ir, kas jiems atsitinka, kuomet jie patenka į dienos šviesą? Jeigu prisimenate tokią sceną, tai pabandykite ją išvysti prieš savo akis kiekvieną kartą, kai pamatysite parduotuvėje ar nuomos punkte baltą arba blizgantį kostiumą. Na, gerai – su baltu kostiumu galima sukurti puikų vestuvių įvaizdį jaunikiui, tačiau, jeigu tai galite padaryti, tuomet, manau, šio straipsnio neskaitote.
Kostiumo spalvą ar raštą pasirinkite pagal sezoną:
Vasarai ir pavasariui labiau tiks šviesesnių atspalvių kostiumai: šviesiai pilki ar smėlio spalvos. Pasirinkite kostiumą su vos matomų langelių raštu, kurio iš toli nesimatys, tačiau priėjus arčiau jis tikrai bus pastebimas ir atrodys stilingai.
Rudeniui ir žiemai tiks tamsesni, storesni, lygūs ar kostiumai su raštu. Šis metų laikas puikiai tinka trijų dalių kostiumui, kurį vilkėdamas jaunasis ne tik išsiskirs iš visų kitų vyrų, kurie vilkės kostiumus, tačiau ir neleis sušalti, jeigu lauke spaus šaltukas.

ZARA kostiumai

Madinga klasika
Žaismingi kvadratai
Miesto stileivoms

Suit supply pasiūlymai iš Vilniaus

HARMMAN KAUNE

 ASOS pasiūla

PATIKRINK VISUS Čia.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai