Paroda „Mūsų vestuvės“


10 DALYKŲ, KĄ NUOTAKOS BŪTINAI TURI PASAKYTI PAMERGĖMS

Nesvarbu, nei kiek kartų pati buvote pamergė, nei kokia jūsų pamergių „patirtis“ (joms tai pirmas ar x kartas), yra dalykų, kuriuos reikia pasakyti, priminti ir patikslinti. Štai jie:
  1. Vestuvių dienotvarkė. Pamergės turėtų turėti atspausdintą jūsų vestuvių dienotvarkę, kad tiksliai žinotų, kada kas vyksta ir kur kuriuo metu jos turi būti (pvz., dalyvaus fotosesijoje ar ne, jei dalyvaus, kur ji bus ir kiek laiko, jei ne, tada kur tuo metu bus poros, ką jos darys). Tikslumas visada yra gerai. ATSISPAUSDINK VESTUVIŲ DIENOTVARKĘ ČIA>>> 
  2. DUK pamergėms. Įsiklausykite, ko jūsų dažniausiai klausia pamergės (pvz., ką turėti su savimi, ar reikės sakyti kalbą, ar bus vaikų, iki kada planuojama švęsti ir t. t.) ir sudarykite pamergių DUK, kad nereikėtų nuolat kartoti to paties ar priminti. Turėdamos tokį DUK pamergės jausis drąsiau – nebijos ką nors pamiršti ar supainioti.
  3. Informuokie apie išlaidas. Jei į vestuves renkamasi nuo ankstyvo ryto arba jos vyksta užsienyje, o šventinė vakarienė bus tik vakare, suteikite informaciją, kur galima užvalgyti: jūsų (savo) sąskaita viešbutyje, artimiausiose kavinėse, visi bus pakviesti aperityvo ir pan.
  4. Atvykimas į šventę. Jei jūsų palydos poros į šventę atvyks atskirai, pasakykite pamergėms, kada tiksliai ir kur jos susitiks su pabroliais, nes juk nenorite, kad jūsų svečiai klaidžiotų ir ieškotų vieni kitų tuo metu, kai jau turi prasidėti ceremonija.
  5. Kontaktai. Vestuvių dieną pamirškite gyvenimą online: išjunkite telefoną, netikrinkite pašto, pamirškite feisbuką ir t. t. Apie tai pasakykite ir pamergėms – lai jūsų neieško internetinėje erdvėje, duokite joms už viską atsakingo žmogaus kontaktus ir visos atsipalaiduokite.
  6. Būtinų daiktų sąrašas. Pasakykite pamergėms, ką jos būtinai turės turėti su savimi: pradedant drėgnomis servetėlėmis ir baigiant kiekvienai individualiai reikalingomis smulkmenomis. Galite pamanyti, kad kiekviena už savo rankinės sudėtį atsakinga pati, tačiau tikrai naudinga priminti apie būtiniausius daiktus, taip mažesnė rizika ką nors pamiršti ar apie ką nors iš viso nė nepagalvoti.
  7. Batai bateliai. Klystate, jei manote, kad pamergėms nereikia priminti apie atsarginę batų porą. Reikia. Ypač jei norite, kad per jūsų vestuves nė viena pamergė netūnotų tualete liūdnai žiūrėdama į nutrintas pėdas.
  8. Bagažas. Viskas aišku, jei vestuvės užsienyje: apie bagažo dydį ir sąlygas, ką ir kaip gabentis, turite pasakyti jūs. Tačiau tas pat galioja ir tuo atveju, jei vestuvės vietoje: tiesiog pasakykite apie galimybes, kur pamergės galės pasidėti batelius, rankines (jei tokias turės, juk ne viskas telpa į delninukę), kur galės persirengti, jei reikia, ir t. t.
  9. Gera nuotaika. Na, pasakymas, kad reikia atsinešti gerą nuotaiką, visiems žinomas, tačiau jei prieš šventę pamerges nuramintumėte (įtampą ir stresą jaučia ne tik būsima jaunoji), būtų puiku. Beje, ramindama kitas galite nusiraminti ir pati.
  10. Muzika. Muzikiniai skoniai gali skirtis, tad įspėkite pamerges, kokia muzikas skambės per jūsų vestuves, o gal ir konkrečius kūrinius nurodysite – maža ką, gal jūsų poros nustebins padovanodamos jauniesiems pamergių ir pabrolių šokį?
P. S. dar vienas punktas būtų: 
Pasakykite pamergėms, kad džiaugiatės jų dalyvavimu jūsų šventėje ir kad jas mylite.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai