TOP 10 suknelių nuotakai iš Barselonos nuotakų mados savaitės


TRUMPA ATMINTINĖ KELIANTIEMS VESTUVES VASARĄ

Vasarą tuoktis – džiaugsmas, tačiau ir šis metų laikas gali iškrėsti išdaigų, taigi yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų gerai apgalvoti, kad per vestuves nekiltų nesklandumų.
 1. Būtų puiku, kad jūsų svečių nevargintų karštis, kiek ilgiau būti saulės nušviestoje vietoje erzina. Pasirūpinkite kėdėmis ar suoleliais prisėsti laukiant šventės, skėčiais nuo saulės, galbūt netoli šventės vietos ar joje yra natūralus medžių pavėsis (parkas/sodas/pavieniai medžiai...), ect.
 2. Sunku jaustis gaiviam, jei esi suprakaitavęs, tad po ranka visada turėkite priemonės nuo prakaitavimo.
 3. Pasitarkite su plaukų stilistu dėl šukuosenos: prakaitas, drėgmė, karštis – viskas veikia jūsų plaukus. Paklauskite, ką jūsų plaukų stilistas pasiūlys jums, kad šukuosena išliktų nesugadinta.
 4. Tą patį reikėtų padaryti ir su makiažu: pasitarkite su vizažiste, kaip visą dieną išsaugoti gaivų makiažą, ji pasakys, ką daryti ir kokias priemones naudoti.
 5. Troškulys labai nemalonu, tad turėkite kuo atsigaivinti: tai svarbu jums ir svečiams. Tam puikiai tinka vanduo su citrina, šalta arbata/kava, sultys, šerbetai, ect.
 6. Vabzdžius ir uodus iš šventės vietos išprašykite naudodami kvapias (pvz., citrinžolių aromato) žvakes ar įvairius purškalus nuo šių kenkėjų, taip pat tinka deglai.
 7. Apsauginiu kremu nuo saulės pasitepkite nosį (ar net visą veidą), kad ilgiau pabuvus saulėje iki vakaro neįdegtumėte raudonai.
 8. Nepamirškite gaivinamojo pėdų purškiklio: ne tik išvengsite pėdų prakaitavimo, bet ir pūslių, be to, kojos ne taip greitai pavargs.
 9. Venkite šlapios žolės ar vejos: tai gali pakenkti jūsų drabužiams (ypač, jei suknelė ilga) ir batams.
 10. Žiedadulkės – neatskiriama vasaros dalis. Turėkite tablečių nuo alergijos sau ar svečiams, jei prireiktų.
 11. Sausos servetėlės nuvalyti prakaitui, nepakenkiant makiažui.
 12. Drėgnos servetėlės nusivalyti rankoms.
 13. Akiniai nuo saulės – būtini, įsitikinkite, kad jie po ranka. Galite nupirkti ir krūvą pigesnių, bet žaismingų svečiams.
 14. Apgalvokite valgiaraštį, nes vasarą maistas greitai genda. Nepamirškite pažiūrėti, ar jums pristatytas šviežias maistas.
 15. Turėkite skėtį, jis apsaugos tiek nuo saulės, tiek nuo lietaus. Galite turėti žaismingų skėčių ir svečiams, tai vestuvėms suteiks žaismingumo.
 16. Būkite išradingi: limuzinus keiskite ledų furgonėliais, pagalvokite apie sezonui tinkamus vestuvių išraiškos būdus: ne tik puošybą, valgiaraštį, aprangą, bet ir žaidimai, kita aktyvi veikla, ect.

Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai