Daugiau nei 10 mln. kartų peržiūrėtas nuotakos ir tėčio šokis


10 IDĖJŲ, KAIP NUSTEBINTI MYLIMĄJĮ

Išreikšti, kaip mylite savo antrąją pusę, galima nepasakius nė vieno žodžio. Vienas iš būdų yra skirti savo laiką ir idėjas stebinant mylimąjį. Kiekvienas mėgsta dėmesį ir kai stengiatės dėl jo. Pateikiame idėjas, kaip nesunkiai, smagiai ir romantiškai galite nustebinti savo antrąją pusę.
  1. Kava ir pusryčiai į lovą. Visos žinome posakį, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį, tačiau jeigu jau pasiekėte širdį, reikia stengtis ten ir likti. Anksčiau atsikelkite ir nustebinkite mylimąjį atnešusios kavą ir skanius pusryčius į lovą. Kiekvienas vyras tikrai teigiamai įvertins tokią paprastą, bet kartu ir mielą staigmeną.
  2. Parašykite jam meilės laišką. Šiuolaikiniame pasaulyje mes pamiršome, kaip smagu yra rašyti ir gauti laiškus. Pabūkite truputį senamadiška ir ranka parašykite meilės laišką, iš visos širdies, sudėdama visas šilčiausias mintis apie jį, primindama jam, už ką mylite. Jeigu kartu negyvenate, išsiųskite laišką, o jeigu priešingai, palikite laišką kur nors, kur mylimasis jį tikrai pastebės.
  3. Išmokite masažuoti. Internete nesunku rasti įvairios mokomosios medžiagos, truputį paskaitinėkite, pažiūrėkite vaizdo įrašų pamokų ir, kai jausitės pasiruošusi, po ilgos sunkios darbo dienos, pamaloninkite jį atpalaiduojančiu nugaros masažu.
  4. Padovanokite bilietus. Žinote, kad mylimasis yra kokios nors grupės ar sporto šakos gerbėjas. Nustebinkite jį nupirkdama bilietus ir taip parodydama, kad jis jums rūpi. Eikite ir stebėkite renginį kartu su juo. Jis bus laimingas, kad domitės jo pomėgiais, abu maloniai praleisite laiką.
  5. Nustebinkite jį vakariene žvakių šviesoje. Nors ir skamba banaliai, bet pagaminkite jo mėgstamiausią patiekalą, pasirūpinkite vynu ir žvakėmis, būkite romantiška. Daugelis moterų mano, kad vaikinų neveikia sentimentali romantika, tačiau tai neteisingas požiūris. Mylimasis tikrai liks sužavėtas.
  6. Suorganizuokite linksmą žaidimą. Palikite vandens šautuvą arba vandens balionų, pripildytų vandens, ir raštelį, kad jūs laukiate jo kieme taip pat apsiginklavusi. Skamba vaikiškai, bet daug prisijuoksite ir bus smagu kvailioti kartu su mylimuoju.
  7. Padovanokite įrėmintą jūsų nuotrauką. Suraskite jūsų bendrą nuotrauką, kuri keltų gražias emocijas ir prisiminimus, ir įrėminkite ją. Padovanokite jam šią netikėtą dovaną, kad, kol jūsų nebūna šalia, visada turėtų prisiminimą apie jus ir galėtų didžiuotis.
  8. Suorganizuokite lobių medžioklę. Surašykite lapelius su užuominomis ir užduotimis, sekančiomis viena po kitos, o kaip pagrindinį prizą galite palikti jo mėgstamiausio šokolado plytelę ar bet ką, kas jam patinka. Tai bus smagus žaidimas tiek jums, tiek jam.
  9. Padarykite jam rankdarbį. Nieko nėra mielesnio nei dovanos, kurias pagaminame patys. Jeigu turite kokį pomėgi – piešiate, siuvinėjate, mezgate, kuriate eiles ar mokate ką kita įdomaus. Pasinaudokite tuo pomėgiu nustebindama mylimąjį. Neturinčios daug sugebėjimų, paieškojusios internete gali rasti mielų rankdarbių, kuriuos lengva padaryti. Tokia dovana bus miela ir tikrai nustebins.
  10. Suorganizuokite pasisėdėjimą su draugais. Kartais, kad nustebintumėte, neprivalote būti miela ar romantiška, užtenka būti rūpestingai. Jeigu matote, kad vaikinas vis neturi laiko, daug dirba ir mažai laiko skiria kitiems, sukvieskite jo draugus pati, pagaminkite maisto ir vieną vakarą praleiskite bendraudami ar žaisdami stalo žaidimus. Vaikinas tikrai liks dėkingas ir nustebęs, kad po sunkaus darbo rūpinatės jo laisvalaikiu ir padedate atsipalaiduoti draugų kompanijoje.

Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai