Vestuvių dekoro tema: perlai


2018 METŲ VESTUVIŲ DATOS IR ASTROLOGINĖS PROGNOZĖS JOMS

Vienas iš pirmųjų žingsnių ilgame vestuvių planavimo kelyje yra vestuvių datos pasirinkimas. Skirdama vestuvių datą kiekviena pora asmeniškai nusprendžia, pagal kokį kriterijų ją pasirinks. Vieni renkasi visiškai atsitiktinai pasitaikiusią datą, kiti – pagal gražių skaičių kombinaciją, treti savo likimą palieka žvaigždėms ir ieško pagal astrologiją palankios datos santuokai.
Jau įpusėjus 2017-iesiems susižadėjusioms poroms pats laikas pažvelgti į 2018 metus, kokią ypatingą dieną pasirinkti savo nepaprastai šventei.

Gražių skaičių kombinacijos 2018 metams:

 • 2018-01-18 (ketvirtadienis)
 • 2018-02-02 (penktadienis)
 • 2018-03-03 (šeštadienis)
 • 2018-03-18 (sekmadienis)
 • 2018-05-05 (šeštadienis)
 • 2018-05-18 (penktadienis)
 • 2018-06-06 (trečiadienis)
 • 2018-06-08 (penktadienis)
 • 2018-06-16 (šeštadienis)
 • 2018-07-07 (šeštadienis)
 • 2018-08-08 (trečiadienis)
 • 2018-08-18 (šeštadienis)
 • 2018-09-08 (šeštadienis)
 • 2018-09-09 (sekmadienis)
 • 2018-10-10 (trečiadienis)
 • 2018-11-11 (sekmadienis)

Astrologė Saulė Jonaitytė pasakoja apie žvaigždžių pagalbą renkantis vestuvių dieną:

Skaitantiems dangaus rašmenis, planetų išsidėstymą, pažiūrėjus į vestuvių datą nelieka jokių paslapčių. Galima labai lengvai pasakyti, kokių paskatų vedami žmonės susituokė, kas juo riša, kokios jų bėdos. Net sunkius charakterius suvedus per geras žvaigždes, per harmoningą planetų išsidėstymą galima pritraukti į santuoką daugiau dermės, harmonijos ir energinio palankumo, kurį režisuoja planetos.

Astrologinės prognozės magiškoms datoms, pažymėtoms skaičiaus 8:

Daugelio nuotakų geidžiamiausios 2018 metų datos yra 2018 08 08 ir 2018 08 18. Pasidomėjome, ką šiomis dienomis žada žvaigždės. Astrologė Saulė Jonaitytė teigia, nors dienos parinktos įdomiai žaidžiant su skaičiais, naudojant 8 kaip pagrindinį simbolį, žvaigždės šiomis dienomis nėra itin palankios vedyboms. Liūto periode nėra patariama įteisinti santuoką. Šiomis dienomis stovės Saulės – Jupiterio kvadratas, be to, rugpjūčio 11 dieną vyks Saulės užtemimas Liūte. Vestuvės nerekomenduotinos šiuo laikotarpiu, nes astrologinėje tradicijoje yra manoma, kad bent savaitę iki užtemimo ir per jį nereikia organizuoti svarbių įvykių. Vestuvės, susietos su užtemimo fatalizmu, reiškia, kad laukia tam tikros ilgalaikės neigiamos pasekmės. Santuokos, kurios bus pradėtos šiuo periodu, bus lydimos periodinio nuovargio, didelės draugų įtakos, galinčios griauti asmeninius santykius, kuriuos vis teks atstatyti.

Palankiausias laikas 2018 metų santuokoms:

2018 metais vienas iš palankiausių laikotarpių santuokai yra mergelės periodas, rugpjūčio pabaiga ir rugsėjis. Šiuo laikotarpiu danguje susidaro laimės aitvaras, vienas iš laimės simbolių. Jį sudaro Saulė, Saturnas, Jupiteris, Neptūnas. Tuo metu registruotos santuokos linkusios tęstis ilgai ir būti sėkmingos, nes Saturno palaikymas rodo, kad poros protingai ir išmintingai įveiks krizes. Dar neblogi periodai vedyboms yra birželio pabaiga bei liepos pradžia, taip pat vasario pabaiga ir kovo pradžia. Šiais laikotarpiais yra teigiamas planetų išsidėstymas, gražios Saulės ir Jupiterio jungtys. Jos nulemia neblogą laiką santuokoms. Iki lapkričio mėnesio visos sudaromos santuokos turės stiprų praeities šešėlį, tai gali reikšti, kad santykiai bus įforminti po ilgo draugavimo laiko, jau galbūt net turint vaikų. Tuoksis poros, kurių pagrindinis tikslas – šeima. Taip pat tuoktis pastūmėti gali didelė artimųjų įtaka.

Ko poros kreipiasi į astrologus:

Astrologė Saulė atskleidė, kad poros pakankamai dažnai kreipiasi norėdamos išsirinkti tinkamą datą vestuvėms. Astrologai gali pateikti palankią valandą bei minutę, tačiau Lietuvoje kunigai nelinkę lanksčiai derintis prie netradicinių jaunųjų pageidavimų. Poros, registruojančios santuoką Santuokų rūmuose, gali tinkamiau pasirinkti laiką remdamosi astrologine prognoze. Astrologė siūlo santuokos įžadus atnaujinti kas metus. Šiais laikais santuoka yra gyvas kūrybinis organizmas, kuriamas kiekvieną dieną. Greitėjant gyvenimo tempui ir daugėjant problemų bei užduočių, žmonės turi atnaujinti dvasinę santuoką, atnaujinti įžadus. Geriausia būtų tai padaryti kokioje nors tolimoje kelionėje, naujoje energijoje. Taip atnaujinant įžadus neprisirišama prie vienos datos.

 Ar jau skaitei apie? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2018-02-15 23:31
Arūnas
Artėja Jūsų vestuvės, gimtadienis ar kita ypatinga šventė?
Mes pasirūpinsime, kad Jūsų šventė būtų įsimintina ir nepakartojama!

ŠAMPANO PIRAMIDĖS
STALIUKAI SU ŠAMPANU PRIE BAŽNYČIOS
APTARNAVIMAS RENGINIŲ METU

Šampano taurių piramidė
Atvažiuosime į Jūsų šventę kad ir kur ji bevyktų. Sudėsime bet kokio dydžio taurių piramidę, pasirūpinsime papuošimais ir nepakartojamu reginiu. Jums beliks tik mėgautis kartu su šampano taure!

Šampano staliukai prie bažnyčios
Jums nebereikės rūpintis, ar neužmiršote šampano namuose, nes jis jau atšaldytas lauks Jūsų po ceremonijos. Baltos staltiesės, gaivieji gėrimai, gėlių puokštė ant stalo, užkandžiai pagal Jūsų poreikį. Pasitikimas ir nepamirštami įspūdžiai garantuojami!

Kainos ir kokybės santykis atitinka kiekveno lūkesčius. Susisiekite ir surasime geriausią variantą
Tel. 861569988
Tel. 860242883