Gėlių reikšmės


LUKS: STILINGA BERNIUKŲ APRANGA ŠVENTĖMS

 
www.luks.lt visi kostiumai.
Aprengti mažus berniukus ar jaunuolius stilingu kostiumu – išties didelis iššūkis. Ieškome kokybiškų kostiumų greitosios mados parduotuvėse, tačiau norintys išskirtinumo dažnai atranda LUKS ir lieka ištikimi klientai, net ir uniformas siuva savo vaikams. LUKS – tai prabangūs, elegantiški dviejų dalių kostiumai berniukams. Kostiumai pasiūti iš kokybiškų medžiagų – daugiausia itališkos vilnos, šilko. Drabužiai puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir stilingai kasdienai.

Stilingas kostiumas berniukui nuo mažens išugdys gero stiliaus suvokimą ateityje

Dažna mama, auginanti berniuką, sutiks, kad vaikštant po parduotuves ar ieškant drabužių internete, vaiku aprangos pasirinkimas mergaitėms milžiniškas, o berniukams skirtų drabužių asortimentas gerokai skurdesnis. Kalbant apie šventinę aprangą, ją rasti dar sunkiau, o jei nori kokybiško ir gražiai gulančio drabužio, tokį rasti gali tapti „misija neįmanoma“.
www.luks.lt visi kostiumai.

Produkto išskirtinumas

  • ŠVARKAS: jo vidų puošia du skirtingi pamušalai bei pagyvinanti detalė – juostelė. Taip pat galima drąsiai atraitoti stilingo švarko rankoves, nes jų vidus papuoštas prabangiu itališku medvilniniu audiniu bei atlasine juostele.
  • KELNĖS pasiūtos atsižvelgus į judrių berniukų poreikius – įsiūtas pamušalas apsaugos drabužį nuo išsiduobusių kelių ir suteiks papildomo komforto.
  • DRABUŽIAI AUGA SU VAIKU: jei reikėtų pataisyti kelnių ar rankovių ilgį, – ne bėda. Gaminiai pasiūti taip, kad siuvėjo pagalba jie lengvai gali „paaugti“ bent keliais centimetrais. Vaikai greitai auga ir labai dažnai standartinių išmatavimų drabužis negula idealiai taip, kaip turėtų – LUKS kostiumų rankoves bei kelnes ne tik lengvai patrumpinsite, bet ir pailginsite.  
www.luks.lt visi kostiumai.
Dažnai nutinka ir taip, kad tenka švenčių apranga rūpintis paskutinę akimirką, kai nebėra laiko laukti, kol bus pagamintas individualus užsakymas (trunka apie mėnesį). Tada siūlome rinktis iš esamų pasiūtų gaminių, jei reikia, galime juos pataisyti.
www.luks.lt visi kostiumai.
Užsakant gaminį rekomenduojame pasižiūrėti į dydžių lentelę. 
Visus šiuo metu parduodamus gaminius galima pamatyti feisbuko paskyroje, albume „currently in stock“.

Šiuo metu kaip tik išparduodami visus gaminius net su 50 % nuolaida – ruošiamės naujai kolekcijai. 

Pamėkite LUKS FACEBOOK 
Daugiau informacijos www.luks.lt
Susisiekti galite [email protected]
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai