2013 m. rudens vestuvių tendencijos


SANDROS SUKURTA ZOOMBOOK KNYGA VESTUVIŲ METINIŲ PROGA (VIDEO)

Sandra ir Tadas kartu jau ketverius metus. Jie skaičiuoja darnaus gyvenimo akimirkas ir vienas kitam negaili rankų darbo staigmenų. Šįkart laukdama pirmų vestuvių metinių Sandra neiškentė ir vyrui padovanojo vestuvinių nuotraukų fotoknygą draugystės metinių proga. Kur dabar ši knyga ir kokias naujas staigmenas planuoja moteris, skaitykite trumpame Sandros interviu ir pasižvalgykime po Sandros knygą ApieVestuves.lt kartu su ZOOMBOOK.lt sukurta vaizdo medžiaga.

Kada ir kur vyko jūsų vestuvės? Ką prisimenate iškart, kai tik pagalvojate apie savo vestuves?

Kai pasakau, kad mūsų su Tadu vestuvės vyko rugsėjo mėnesio pabaigoje, dažnas nustemba, nes nei vestuvių nuotraukos, nei mūsų bei svečių nuotaika nė kiek neatspindi rudens. Tiesa, vestuves suplanavome patys per kiek mažiau nei 3 mėnesius – viskas vyko taip sklandžiai, kad daug kas juokavo, kad mūsų santuoka suplanuota ten kažkur aukščiau.
Pradėję planuoti vestuves buvome tikri dėl vestuvių vietos – šventė vyko Tado močiutės gimtinėje, Karalkrėslyje įsikūrusiame mažame dvarelyje „Karaliaus krėslas“. Tai ypatinga vieta, saugojanti daug vyro šeimos prisiminimų ir turinti nepaprastą aurą, kurią jautėme tiek mes, tiek svečiai. Savo vestuves visada prisiminsime kaip jaukią, smagią šventę, kurioje netrūko juoko iki ašarų, kai nutekėjo makiažas, šokių, žaidimų, gražių linkėjimų ir tiesiog buvimo su artimiausiais žmonėmis.

Kodėl nusprendėte daryti ZOOMBOOK knygą su vestuvių nuotraukomis?

Turime be galo daug gražių vestuvių nuotraukų skaitmeniniu formatu. Iš karto po vestuvių pagaminome keletą albumų su nuotraukomis tėvams, o padaryti albumą sau taip ir pritrūkome laiko. Netrukus švęsime mūsų pažinties 4-ąsias metines, todėl nusprendžiau padaryti staigmeną vyrui ir padovanoti mūsų vestuvių nuotraukų albumą. O ir man pačiai vėl prisiminti vestuves, rinkti nuotraukas, dėlioti, svajoti ir kurti albumą buvo be galo smagu.

Žinome, kad tai dovana vyrui. Kaip jis reagavo?

Žinau, kad Tadui santuoka ir pati priesaika yra be galo svarbi bei reikšminga. Tai ne šiaip eilinė diena, eilinis artimųjų susibūrimas. Todėl gavęs vestuvių albumą nudžiugo ir greitai puolė vartyti, žiūrėti ir aptarinėti tos dienos prisiminimus. Visą vakarą turėjome apie ką jaukiai pasišnekučiuoti.

Kaip sekėsi ją padaryti? Ką maketavote? Tik nuotraukas?

Prisipažinsiu, kad prieš pradedant maketavimą buvo kiek neramu, ar programa bus patogi, ar rasiu visus reikalingus įrankius. O iš tiesų viskas labai paprasta! Gali pasirinkti šabloną arba pats dėlioti nuotraukas, tekstą, rinkti spalvas kaip tau patinka. Mūsų albumą sudaro nuotraukų koliažai su prasmingais, nuotraukose spindinčią nuotaiką sustiprinančiais žodžiais. Foną rinkausi šviesų, kad akcentu taptų būtent nuotraukos. Taip pat nustebino spaudos kokybė – spalvos, ryškumas, kontrastai – viskas labai kokybiška. Kadangi nuotraukas buvau apgalvojusi iš anksto, tai sudėti viską į savo įsivaizduojamą variantą užtruko kiek ilgiau nei porą valandų. Net šiek tiek nuliūdau, kad kūrimo procesas taip greitai baigėsi, nes daug gerų prisiminimų užliejo. Tai tikrai galėtų būti savotiška šeimos santykių terapija.

Kokie būtų Tavo patarimai darantiems ZOOMBOOK knygas?

  • Pirmas ir, manau, svarbiausias patarimas: kuo greičiau skaitmenines nuotraukas paversti į atspaustą popierinį albumą, nes jausmas žiūrint nuotraukas per kompiuterį ir knygoje visiškai kitas!
  • Jei jau apsisprendėte daryti albumą, kitas patarimas būtų iš anksto turėti viziją, ką ir kaip norite matyti albume, kurios nuotraukos vertos būti įdėtos, nuotraukų eiliškumas, spalviškumas. Man buvo svarbu, kad nuotraukomis būtų papasakota visa tos dienos istorija. Na, ir trečias patarimas – nesigąsdinkite žodžio „maketavimas“. Galvokite, kad jūs „kuriate“ savo šeimos, draugystės, atostogų ar kitų smagių akimirkų prisiminimų knygą.
Matyt, pasigaminus vieną knygą, tai tampa įpročiu ir norisi dar ir dar. Jau pradėjau rinkti įsimintiniausias sūnaus nuotraukas, kurios tikrai nuguls į kitą knygą. O mūsų vestuvių albumas užima svarbią vietą kitų vestuvių relikvijų – šeimos židinio, mano papuošalų ir mielų dovanų pridėtoje lentynoje.

Ar jau skaitei apie?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2017-08-18 13:47
wet
[url=https://www.domain.com] Spauskite čia! [/url]

<a href="httpp://www.baldai.lt" alt="baldai internetu">čia</a>