Nuotakos Karinos idėjos pamergėms


PRIEŽASTYS, KODĖL POROS GYVENA KARTU, BET NESITUOKIA

Nuotrauka iš www.pexels.com
Vienoms moterims santuoka yra kaip pagrindinis santykių tikslas ir pasiekimas. Kai kurioms net gyvenimo tikslas ir jos negalėtų įsivaizduoti draugystės, nevedančios į santuoką. Tačiau yra nemažai ir tokių, kurioms santuoka nėra svarbiausias tikslas ir jos kuria laimingus ir ilgalaikius santykius, neįsipareigodamos santuokos priesaika. Šie laimingi santykiai keičia požiūrį į vedybas. Šiais laikais santuokos yra retesnės ir dažniausiai sudaromos vyresniame amžiuje palyginti su mūsų seneliais. Taigi iš kur atsirado šie skirtingi požiūriai į vedybas? Kodėl vienoms tai yra būtinybė, o kitoms ne kuriant santykius? Pateikiame priežastis, kodėl moterys renkasi nesituokti.

Santuoka suvokiama kaip nebereikalinga tradicija

Gal esame linkę susisaistyti santuokos saitais vien dėl išlikusios tradicijos – taip yra priimta ir toks požiūris skiepijamas dar nuo vaikystės. Mažoms mergaitėms per pasakas buvo teigiamas mąstymas, kad laimė ateina po vedybų. Gal ne veltui daugelis pasakų baigdavosi „Jie susituokė ir gyveno ilgai ir laimingai“. Dalis moterų pasirenka gyventi nesusituokusios, nes tai atrodo nebūtina, juk laimingai gyventi galima ir be to.

Finansiškai nepalanku

Santuoka yra nemažai pinigų reikalaujantis malonumas. Dėl to kai kurios poros buto ar namo pirkimą ir apsigyvenimą kartu vertina kaip labiau reikalingą ir taip pat įpareigojantį sprendimą. Vietoj to, kad prabangiai atšvęstų, geriau investuoja į bendrą ateitį kartu.

Vestuvės kelia daug streso

Pasiruošimas vestuvėms yra daug streso keliantis procesas, kai reikia atlikti daug darbų ir viską suplanuoti. Stresas gali paversti būsimą nuotaką tokia ,,nuotaka siaubūne“, kad antroji pusė net gali pasigailėti savo sprendimo. Todėl dalis porų atsisako nepageidaujamo streso ir renkasi toliau ramiai gyventi kartu.

Nori pažinti prieš įsipareigodami

Dar prieš 40 metų žmonės net nedrįsdavo kartu apsigyventi nesusituokę, tai buvo nepriimtina ir dažnai smerkiama aplinkinių. Tačiau šiais laikais jaunimas laikosi požiūrio, kad vertėtų kartu pagyventi, daugiau pažinti žmogų, jo požiūrį, elgseną, įsitikinti, ar pavyks kartu darniai sugyventi ir ar namai netaps kasdienio karo zona. Šis pažinimas dažnai užsitęsia daug metų, po kurių antspaudas atrodo nebereikalingas.

Meilei nebūtini jokie susaistymai

Besąlygiškai mylėti galima ir neįforminus santykių. Po vedybų nereiškia, kad kažkas turėtų pasikeisti poros santykiuose. Tad kai kuriems užtenka būti mylimiems ir laimingiems nesusituokus.
Tuoktis ar ne yra kiekvienos poros asmeninis pasirinkimas. Ir nė vienas iš jų nėra neteisingas, tiesiog žmonės linkę elgtis pagal jų supratimą ir kaip atrodo geriausia. Svarbu tik su antrąja puse aptarti savo požiūrį į santuoką ir priimti jums abiem tinkantį sprendimą.

Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai