Pagaliau radau vestuvių filmuotojus, kuriuos galiu rekomenduoti


BARONO VILA: NAUJA STILINGA VIETA VESTUVĖMS

Autorius: www.sp-foto.lt
2018 m. vestuvių sezono planavimo darbai įsibėgėja – jaunavedžiai ieško vedėjų, fotografų ir vietų vestuvėms. Tęsiame naujų gražių vietų pristatymą Jūsų šventėms. Čia vestuves savo klientams jau organizavo „Lapės vestuvės“,„KM vestuvės“, „Vestuvių vėjai“ ir kt.
„Barono vila“ mūsų akiratyje atsirado instagrame pamačius nuostabias nuotraukas iš vestuvių, kurias pradėjo dėti tai fotografai, tai vestuvių planuotojai. Tai unikalus žmogaus ir gamtos sukurtas rojaus kampelis, kuriame galima suorganizuoti nuostabią tuoktuvių ceremoniją: kaip tik norite – įspūdingo interjero fone arba nuostabios gamtos apsuptyje.
Sek @baronovila Instagram
Daugiau informacijos www.baronovila.lt
Daugiau nuotraukų  FACEBOOK 
Kompleksą sudaro didžioji vila ir mažosios vilos, jaukiai įkurtos palei ežero krantą. Viskas taip tvarkinga ir alsuoja meile gamtai, kad norisi grožėtis ir gerti gamtos suteikiamą magiją į save. Nenuostabu, nes pirmiausia ši vieta buvo jaukus šeimos prieglobstis, kuris dabar atvertas ir kitiems. 2014 metais sodyboje pastatytas originalus skandinaviškos architektūros pastatas – konferencijų ir pokylių salė – išskirtinė erdvė Jūsų renginiams. Čia telpa nuo 40 iki 100 asmenų. 2016 m. pastatas laimėjo Lietuvos architektų sąjungos parodos-konkurso „Kryptis – šiaurė“ apdovanojimą.
„Mums patinka čia gyventi ir dirbti, iš arti stebėti, kaip keičiasi metų laikai ir veikia laikui nepavaldūs gamtos dėsniai. Didelis dėmesys sodyboje skiriamas gamtosaugai, naudojamos pažangios technologijos ir atsinaujinantys energijos šaltiniai. „Barono vila“ ir visa jos aplinka – tai mūsų gyvenimo būdas, vieta, kuri mus ir Jus įkvepia geriems darbams ir nuteikia šiltai bendrauti“, – sako šeimininkė Rūta. Jų sodyba įkurta 20 km nuo Utenos, 120 km nuo Vilniaus, 140 km nuo Kauno. Miesto triukšmo ir užterštumo nepaliesta „Barono vila“ – moderni sodyba Anykščių rajone, netoli Svėdasų, Butėnų kaime.

„Barono Vila“: apgyvendinimas, restorano salė, maitinimas ir kitos pramogos

Apgyvendinimas – pagrindinis viešbutis yra vadinamas „Didžiąja vila“, 14 numerių, 30–36 vietos, 3 mažosios vilos („Elnio“, „Kiškio“ ir „Avies“) po 6–8 vietas, viso 18–24 vietos apgyvendinimui. Daugiausia „Barono viloje“ gali apsistoti iki 60 asm. Pro kambarių langus ir terasą atsiveria nuostabūs vaizdai į privatų tvenkinį, sodybos parką ir mišką.
Restorano salė – 250 kv. m., talpina šventėms 50–80 asm. prie apvalių stalų, aukštos iki 5 m lubos, švelnios spalvos, skandinaviškas interjeras. Serviravimas, stalų tekstilė, kėdžių užvalkalai, aptarnavimas. Salės apšvietimas suskirstytas zonomis, galima sukurti skirtingą atmosferą, nuotaiką pagal šventės scenarijų. Sodybos personalas bendradarbiauja su užsakovo personalu – vedėjais, DJ, muzikantais, fotografais.
Maitinimas – šventinis, vestuvių valgiaraštis sukurtas atsižvelgiant į sveikos mitybos principus ir šiuolaikines maisto gamybos ir pateikimo tendencijas. Tradicinių kiaulienos karbonadų ir cepelinų sodyboje nerasite, bet galėsite paragauti ir įvertinti išskirtinės mūsų ūkyje užaugintos elnienos, danielienos, avienos, miško ir sodo gėrybių, o taip pat kitų vištienos, antienos, kiaulienos bei žuvies patiekalų. Sodyba atsižvelgia į didėjantį vegetariškų patiekalų poreikį ir turi ką pasiūlyti nevalgantiems gyvūninių produktų. Virtuvė sertifikuota, o vyriausiasis virtuvės šefas šventinį valgiaraštį atnaujina prieš kiekvieną sezoną. Žinoma, jis nepamiršta atsižvelgti į svečių pageidavimus, tad atsirado ir tokia paslauga kaip patiekalų degustavimas, jei tik jaunieji savo šventėje pageidauja tokios atrakcijos.
Pramogos – pirtis, kubilas, lauko teniso kortai (šiuo metu įrengiama), vaikų žaidimų aikštelė, kepsninė, žvejyba įžuvintame tvenkinyje, vandens pramogos (valtis, vandens dviratis, maudynės), Elnių, akmenų parkas.

„Barono viloje“ gera ne tik svečiams, bet ir elniams

Išskirtinumas, konceptas, misija – įkvepianti vieta: „Barono vila“ sukurta su meile, darnoje su gamta, joje dirba vietiniai žmonės, kuriems šis darbas yra mylimas ir brangus. Kiekvienas svečias pasijunta laukiamas ir gerbiamas. Aptvaruose ganosi elniai ir danieliai, Gotlando avys (galima surengti fotosesiją), botanikos ir akmenų parkas, visa aplinka idealiai sutvarkyta ir išpuoselėta.
Šeimininkai draugiški, skiria dėmesį kiekvienam svečiui, bet neįkyrūs, jei svečiai nepageidauja bendrauti. Šeimininkė ir administratorė padeda suderinti šventės detales, dekoracijas, pataria visais klausimais, daugiau negu 10 metų patirtis priimant vestuvininkus. Svarbiausias šeimininkų tikslas, kad svečiai po šventės išvyktų visiškai laimingi. O geriausia reklama – iš lūpų į lūpas.

Dalijamės čia dirbusių asmenų iš vestuvių industrijos patirtimis ir atsiliepimais:

„KM vestuvės“

Kai važiuoju į naujas sodybas, laukiu susitikimo su šeimininkais. Ponia Rūta yra nuostabi. Visada lengva bendrauti ir bendradarbiauti. O kai šeimininkai geri, adekvatus ir personalas. Puikūs darbuotojai, skanus ir skoningai patiektas maistas, jauki aplinka. Noras tobulėti, atsinaujinti ir, svarbiausia, noras dirbti klientui. „Barono Vila“ puiki vieta šeimos šventėms ir įmonės renginiams.

„Vestuvių vėjai“

„Barono vilą“ atradome pernai, kai jauniesiems ieškojome šventės vietos, kurioje vyrautų natūralumas, gamta, o vestuvių ceremonija galėtų vykti ant ežero kranto. Nuo pat pirmo vizito pajutome ypatingai gerą aurą ir ramybę, kurią skleidė ši vieta. Nežinia, ar tam įtakos turėjo nuostabus peizažas, vanduo, netoliese besiganantys elniai, ar šiltas bei svetingas vilos savininkės Rūtos priėmimas. Tačiau po malonaus vizito tiek jaunieji, tiek mes neabejojome, kad vestuvės vyks būtent čia. Pasiruošimas šventei ir bendravimas su savininke Rūta ir administratore Kotryna vyko ypač sklandžiai ir lengvai, o atvykus iš vakaro ruoštis, visai mūsų komandai buvo sudarytos puikios sąlygos dirbti ir ilsėtis. 
Šioje šventėje svečiai buvo susirinkę iš įvairių pasaulio kampelių nuo JAV, Vokietijos, Šveicarijos, Belgijos iki tolimosios Malaizijos. Kadangi dauguma svečių teritorijoje įsikūrė iš anksto, nuo pat ankstyvo šventinės dienos ryto jie mėgavosi gamta – maudėsi tvenkinyje, plaukiojo valtimi, bendravo įsikūrę ant lieptelio, suoliukų ir minkštos vejos. Iš svečių girdėjome daug puikių atsiliepimų ir susižavėjimų elniais, gamta bei skoningai ir moderniai įrengta pagrindine vila, svečių nameliais. Mūsų organizuota šventė pavyko puikiai – svečiams ir jauniesiems patiko ir aplinka, ir maistas, ir personalo darbas. Esame labai laimingos, kad šios gražios vestuvės vyko būtent „Barono viloje“ ir su nekantrumu laukiame, kokias nuostabias akimirkas dar sukursime ateityje kartu!
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai