Restorano „Medininkai“ patarimai: meniu vestuvėms


PATARIMAI, KAIP UŽSIAUGINTI PLAUKUS IKI VESTUVIŲ DIENOS

Fotografas: Linas Dambraukas
Ilgi ir sveiki plaukai yra kiekvienos nuotakos svajonė. Merginų nelaimei plaukų auginimas yra labai sunkus ir daug pastangų reikalaujantis procesas, o prieš vestuves patiriamas stresas šį procesą paverčia dar sunkiau įgyvendinamu. Norinčios vestuvių dieną turėti kiek įmanoma ilgesnius plaukus išbandykite šiuos patarimus.
  • Stenkis išlikti sveika, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Šia taisykle reikia vadovautis visada, nes gera savijauta padeda gražiau atrodyti. Ypač prieš vestuves patiriamas stresas ir bloga mityba gali sukelti daugybę sveikatos problemų, įskaitant silpnus nagus ir plaukų slinkimą. Būtina subalansuota mityba, kiek galėdama stenkitės išvengti streso, skirkite laiko poilsiui.
  • Valgyk maistą, turintį plaukams reikalingų mineralinių medžiagų. Plaukams kaip ir visam organizmui reikia tam tikrų mineralinių medžiagų, kurių galime gauti iš maisto – geležies, cinko, taip pat vitamino B ir omega-3 riebalų rūgščių. Šių medžiagų yra avokaduose, kiaušiniuose, riešutuose, sėklose, lašišoje bei skumbrėje. Valgyk kuo daugiau šių produktų. Taip pat vartok baltymus, jie sintetina keratiną – pagrindinę statybinę medžiagą plaukams.
  • Atsisakyk plaukų džiovintuvo ir tiesinimo žnyplių. Visos žinome, kad naudodamos daug formavimo priemonių kenkiame plaukui, tad visiškai atsisakius ar plaukus tiesinant tik retomis progomis jie mažiau lūžinės ir šakosis. Plaukų džiovintuvo skleidžiama karšta srovė labai sausina plaukus, atsisakyk jo ir plaukams leisk išdžiūti natūraliai.

Jei neatsisakai, naudok tinkamas priemones

  • Stimuliuok plaukų šaknis. Norinčioms greičiau augančių plaukų reikia paspartinti galvos odos kraujotaką. Tai galima padaryti masažuojant galvos odą pirštų galiukais arba palenkus galvą į priekį šukuoti plaukus kartu šukomis masažuojant odą.

Tau padės

  • Nenaudok plaukų gumyčių. Jos išpeša ir pažeidžia plaukus. Rinkis smeigtukus norėdama sukelti plaukus.
  • Plaukus šukuok švelniai. Rinkis šukas retais dantimis ir šukuok švelniai, pradėdama nuo plaukų šaknų ir leisdamasi žemyn. Neatsargus, šiurkštus šukavimas gali pažeisti plaukus. Nešukuok per visą plauko ilgį, nes taip išsipeša daug plaukų.
  • Maitink plaukus. Nepamiršk naudoti maitinamąsias kaukes plaukams bei galvos odai. Jos paspartina augimą ir puoselėja plaukus. Kaukes galima tiek pirkti, tiek gamintis namuose iš natūralių produktų.

Geri produktai

  • Drėkink plaukus. Sausi plaukai lūžinėja ir išsišakoja. Naudok plaukų kaukes ir balzamus, kad plaukai išliktų gražūs ir jų nereikėtų trumpinti nukerpant. Jei renkiesi iš natūralių produktų, labai tinka kokosų ar alyvuogių aliejai.

Tau padės šie produktai

  • Atsisakyk kirpyklų. Keik galėdama ilgiau stenkis nekirpti plaukų, daugiau priežiūros skirk plaukų galiukams, kad jie nelūžinėtų ir gražiai atrodytų. Jeigu galiukai labai išsišakojo ir jų nukirpimo negalite išvengti, tai darykite tik aiškiai pasakiusi kirpėjui, kad ilgio keisti nenorite.
  • Vartokite papildus. Prieš vestuves patiriamas stresas gali turėti neigiamos įtakos plaukams, juos silpninti. Jų atgaivinimui ir greitesniam augimui galite vartoti maisto papildus.
Naudokitės šiais patarimais ir iki vestuvių galėsite džiaugtis ilgais ir nuostabiai kerinčiais plaukais.

Ar jau skaitei apie? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai