DJagentura.lt rekomenduoja vestuvių vakarėlio dainas


10 IDĖJŲ, KAIP SMAGIAI PRALEISTI SAVAITGALĮ PORAI

 
Pristigusiems minčių ir bėgantiems nuo rutinos santykiuose pateikiame idėjų, kaip smagiai galite praleisti laiką su savo antrąja puse.
1. Susiorganizuokite iškylą gamtoje. Šiltu oru viena iš smagiausių vietų, kur galite praleisti laiką su antrąją puse, tai gamta. Pasigaminkite užkandžių, pasirūpinkite pledu, susiraskite gražią vietą miškelyje ar prie ežero ir leiskitės į išvyką.
2. Eikite į koncertus. Geriau paieškoję nors ir kiekvieną savaitgalį galite rasti nemokamų ar nebrangių koncertų, kuriuose su savo antrąja puse galėsite paklausyti muzikos ir smagiai praleisti laiką. Tai puikus būdas prasiblaškyti ir laiką praleisti tarp kitų su pačiu mylimiausiu žmogumi.
3. Užsiimkite sportine veikla drauge. Tai nereiškia, kad turite kilnoti sunkumus drauge, bet išsinuomokite dviračius ar imkite turimus, susiplanuokite kelionės maršrutą ir aktyviai praleiskite laiką drauge. Taip pat galite rinktis pasivažinėjimą riedučiais, žiemą rinkitės pačiūžas. Daug teigiamų emocijų ir linksmai praleistas laikas bus garantuoti.
4. Aplankykite meno galerijas muziejus ar parodas. Tokia veikla yra įdomi ir atpalaiduoja po savaitės sunkumų. Pasipuoškite ir eikite stebėti ir aptarinėti meno ekspozicijų su savo antrąja puse. Tokia veikla smagi – galite bendrauti netrukdomi ir vertinti kūrinius drauge.
5. Savanoriaukite. Jeigu savaitgaliais turite laiko ir noro, kartu susiraskite organizaciją, kurioje norėtumėte padirbėti. Bus smagu, kai galėsite kažką gero nuveikti su antra puse.
6. Eikite į kulinarijos kursus. Patobulinkite savo kulinarinius gebėjimus, drauge mokykitės gaminti maistą, o po kursų galėsite lepinti vienas kitą nuostabiai paruoštu maistu kiekvieną dieną.
7. Žygis baidarėmis. Savaitgalio ar kelių dienų žygis baidarėmis gali būti labai smagi pramoga, susikvieskite daugiau bendraminčių ir smagiai praleiskite laiką.
8. Eikite į šokių pamokas kartu. Pasirinkite jums patinkančius šokius porose ir eikite mokytis šokti su savo antrąja puse. Gal išmoksite ką nors, ką panaudosite per savo pirmąjį vestuvių šokį.
9. Žiūrėkite filmus drauge. Eikite į kino teatrą kartu arba jį pasidarykite namuose. Kukurūzų spragėsiai, pagalvės ir jūsų mėgstamiausi filmai padės sukurti jaukią atmosferą ir nuostabiai praleisti laiką.
10. Keliaukite į SPA drauge. Niekas labiau nepadeda atsipalaiduoti kaip malonios procedūros ir antra pusė šalia.

Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai