Fashion Gold kviečia jaunuosius į seminarą


SOCIALINIUOSE TINKLUOSE NESKELBK APIE VESTUVES ŠIŲ DALYKŲ

Fotografas: Linas Dambrauskas
Šiais laikais socialiniai tinklalapiai taip stipriai paplito, kad jų neįmanoma išvengti ir savo vestuvių dieną. Naujos technologijos suteikia galimybę viską įamžinti, rašyti ir dalytis informacija su daugybe žmonių. Tokiu būdu jaunieji ir svečiai savo šventinėmis nuotaikomis gali pasidalyti su platesniu draugų ratu. Tačiau tiek jaunieji, tiek svečiai turėtų gerai apgalvoti, kuo yra priimtina dalytis, o kurias akimirkas derėtų pasilikti tik savo atmintyje, o ne socialiniuose tinkluose. Štai dalykai, kurių turėtų vengti jaunieji ir svečiai, dalydamiesi vestuvių akimirkomis socialiniuose tinkluose.
  • Dalytis vestuvinės suknelės nuotraukomis. Visiems nuo seno yra gerai žinomas prietaras, kad jaunikis neturi pamatyti vestuvinės suknelės iki pat vestuvių ceremonijos. Taigi vertėtų nepasiduoti pagundai pasidžiaugti socialiniuose tinkluose, kaip stulbinamai atrodysite, ir suknelę išlaikyti paslaptyje nuo visų draugų ir giminių iki jūsų didžiosios vestuvių dienos. Juk daug įdomiau bus visus nustebinti įžengus į ceremoniją, o ne kelios dienos prieš ją.
  • Dalytis per daug vestuvių detalių socialiniuose tinkluose. Nereikia atskleisti visos informacijos, susijusios su vestuvėmis. Geriau daugiau detalių palikti paslaptyje nuo visų aplinkinių, juk socialiniai tinklai yra prieinami visiems, todėl reikia gerai apsvarstyti, ar norite, kad visi žinotų visas detales apie vieną iš svarbiausių jūsų gyvenimo dienų.
  • Jauniesiems praleisti dieną įsitvėrus į telefoną. Kai jaudulys ir emocijos veržiasi per kraštus, gali kilti noras pasidalyti savo emocijomis socialiniuose tinkluose ir sulaukti palaikymo, raminimų ir sveikinimų, tačiau to galima sulaukti iš jus palaikančių asmenų, esančių šalia, o ne iš išmaniojo telefono ekrano. Vestuvių dieną ir taip būsite apsupti jus mylinčių žmonių, dėl to geriau išjunkite telefoną ir dalyvaudami šventėje mėgaukitės kiekviena akimirka.
  • Svečiams fotografuoti nuotaką su jaunuoju per ceremoniją. Kai nuotaka su jaunikiu per vestuvių ceremoniją spinduliuoja grožiu ir laime, artimieji dažnai neatsilaiko pagundai juos nufotografuoti ir tas akimirkas paviešinti dar nesibaigus ceremonijai. Tačiau svečius reikėtų mandagiai įspėti ir nuraminti, kad nuotraukų tikrai bus ir jos bus profesionalios, o telefono kamera viso grožio gali ir neužfiksuoti. Taip pat visų svečių pakelti telefonai gali trukdyti fotografui padaryti geras nuotraukas, o juk fotografuojantys svečiai neturėtų kliudyti profesionalui rasti tinkamą kampą. Kad to išvengtumėte, prieš ceremoniją galima paprašyti svečių išjungti mobiliuosius telefonus, tada tik jūs turėsite galimybę pasirinkti, skelbti nuotraukas internete ar ne.
  • Darytis daugybę asmenukių su jaunaisiais. Tokią dieną visi norės su jumis nusifotografuoti ir tokiais stulbinančiais kadrais papuošti savo socialinių tinklų anketas. Tačiau ilgas gaišinimas, kai bandoma išgauti tobulą kadrą, gali gadinti šventę, tad geriau mandagiai atsisakykite ir tą laiką skirkite profesionaliam fotografui.
  • Dalytis netinkamomis nuotraukomis iš vestuvių. Neskelbkite nuotraukų, kurios, nors jums atrodo linksmos, bet gali pastatyti į nepatogią padėtį jaunuosius ar kitus dalyvaujančius šventėje. Jeigu abejojate dėl nuotraukos, geriau jos nekelkite arba pasitarkite su kitais asmenimis, užfiksuotais nuotraukoje, ar jie neprieštarauja.
Tikriausiai per šventę visiškai išvengti socialinių tinklalapių nepavyks, bet mandagiai perspėję svečius ir patys išjungę telefonus galite išvengti visų galimų nepasisekimų. Jaunieji, norintys pasirinkti, ką skelbti socialinėse svetainėse, gali kvietimuose nurodyti, kad išmanieji telefonai per ceremoniją arba visą šventę turi būti išjungti. Taip pat tai padės ne tik išvengti nederamų nuotraukų, bet jūsų svečiai galės iš tikrųjų dalyvauti šventėje, o ne per savo telefono ekraną.

Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai