Kaip sudaryti išskirtinį meniu?


KOKIO ZODIAKO ŽENKLO ATSTOVĖS TAMPA GERIAUSIOMIS ŽMONOMIS? AR TAI TU?

 

Astrologinėmis prognozėmis pasikliaujame planuodami atostogas, karjerą ar net antrą pusę renkamės pagal zodiako ženklų suderinamumą. Pagal pagrindines zodiako ženklų savybes galima išskirti tris moterų tipus, pasižyminčius skirtingomis savybėmis, kaip tik šios moterys geriausiai tinka į žmonas. Galbūt tai tavo zodiako ženklas? O gal tai padės sužinoti: kokių savybių trūksta tau, kad būtum puiki žmona?

Šeimos moteris – Vėžys. Atkakliai siekiančios savo tikslų, geros kulinarės ir labai rūpestingos mamos. Moterys, gimusios po Vėžio ženklu, yra ambicingos ir sąžiningos, kituose visada norinčios atrasti tik gera . Namuose su tokia moterimi visada tvyros jauki atmosfera ir skrandžio nediegs alkio skausmai. Dėl mylimo vyro ir šeimos ši asmenybė gali padaryti viską.

Žinanti ko nori – Avinas. Šio ženklo atstovė visada gerai apie save mano ir tokį įvaizdį kurdama traukia stiprius vyrus. Ji valdinga ir sunkiai pasiekiama, tad ją užkariaus tik toks pat ambicingas vyras. Jei esate pasiryžęs jos siekti ir kartu su ja užkariauti visas viršūnes, nepraleiskite progos atsidurti šalia tokios moters. Kaip motina, Avino ženklo atstovė gali būti kiek griežta, bet tai išugdo asmenybes, lyderius, nugalėtojus. Šalia tokios moters galima tapti stipresniam, ambicingesniam ir atsakingesniam. Tokia moteris šalia privalo turėti žmogų, kuris turi aiškius tikslus ir tvirtą charakterį, nes kitaip jai gali būti nuobodu.

Mylinti valdovė – Liūtas. Tokia moteris yra nuostabi mama. Ji bet ką atiduos už savo vaikus, nes myli juos besąlygiškai. Ji griežta ir stipri kovotoja, tad vyras, galintis viską atiduoti dėl šeimos, ją trauks labiausiai. Ji tikisi palaikymo ir paramos iš partnerio, kad visko siektų kartu. Tokia moteris iš vidaus spinduliuoja žavesiu ir dažniausiai traukia neeilinius vyrus, galinčius susidoroti su jos stiprybe ir kovotojos dvasia. Atėjus laikui, kai Liūtė prisileidžia partnerį, jis būna apipilamas nuoširdžia, bekrašte ir tikra meile. Už artimuosius ir savo tikslus tokia moteris kovoja visais ginklais. Ji tikra šeimos moteris ir namų gynėja.

Jei esate viena iš tokių moterų, sveikiname. O jei savęs čia neradote, galite pasisemti žinių apie tai, ko reikia pačiai geriausiai žmonai. Galų gale visa tai tik spėjimai ir jūs būsite tobula vyrui, kuris nenorės jūsų paleisti. O ar ne tai ir yra svarbiausia?

Ar jau skaitei ?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai