Neįtikėtina vidurnakčio pramoga


VYRŲ MINTYS, KURIAS PRIVALO ŽINOTI JŲ MOTERYS

Vyrai iš prigimties nėra linkę dalytis mintimis ir išgyvenimais, tačiau yra dalykų, kuriuos moterims labai naudinga žinoti. Žinoma, kai jie tyliai laiko viską sau, mums lieka tik suprasti ir išskaityti viską pačioms. Bet būdama jo gyvenimo moterimi, turėtum tai mokėti. Yra savaime suprantamų dalykų ir minčių, kurių vyrai dažnai nepripažįsta. Moterys, būdamos žmonomis ir motinomis, turi turėti šiek tiek minčių skaitymo galių, kad tarpusavio bendravimas klestėtų. Tad išskyrėme pagrindines vyrų paslaptis ir mintis, kurias vyrai linkę slėpti tuo pat metu norėdami, kad jų gyvenimo moteris tai suprastų. Ką vyrai nori, kad žinotum, bet niekada to nepripažins?
1. Jis irgi gali būti romantikas, bet kitaip.
Jei pati nepapasakosi, kas tau yra romantika, arba jo tiesiai šviesiai nepaklausi apie tai, požiūriai į romantiškas atostogas gali smarkiai skirtis. Jei moteris įsivaizduoja romantišką vakarą vienaip savo galvoje, o vyras jį paruošęs pagal savo supratimą ją nuvils, jo pasitikėjimas savimi gali nukentėti. Tad svarbu žinoti ir susieti jūsų skirtingus, o gal kaip tik vienodus požiūrius.
PATARIMAS: Nori per vestuves romantikos? Sukurk su žvakėmis. Pataria planuotoja Viktorija Prokofjeva. 
2. Jis nepastebi tų 5 kilogramų ant tavo šlaunų.
Ta nemaloni savybė viską perdėti ir prisigalvoti lydi dažną moterį. Tačiau vyrai yra paprasti sutvėrimai. Jis pastebės, jei nebeužsisegi mėgstamų džinsų ar nebedėvi jo dovanotų apatinių, bet nesureikšmins viso to, jei tu toliau pasitikėsi savimi. Jis myli tave dėl to, kokia esi, o ne kaip atrodai. Tuos kelis papildomus kilogramus matai tik tu ir jam nė motais, kiek sveri, jei myli save taip pat, kaip jis tave. Moters pasitikėjimas savimi lemia didesnį potraukį nei vien tik fizinė išvaizda.
PATARIMAS: Vis tiek galvoji, kad tie kg trukdo? Paskaityk APKŪNI IR TUO PATENKINTA.
3. Jis irgi nori būti geidžiamas.
Vyrai nėra vien tik kūniškų malonumų ištroškę gyvuliai, kokiais kartais juos piešia visuomenė. Kiekvieną kartą intymią akimirką turėdamas imtis iniciatyvos su tavim jis ilgainiui pavargs tai daryti. Ir vyrams būna dienų, kai to nenori; tačiau jei tu neparodai, kaip pati jo nori, laukdama jo iniciatyvos, kaip jis žinos, kad yra geidžiamas? Pripažinkime, lytinis gyvenimas turi didelę reikšmę poros gyvenime. Tad nepamirškite parodyti, kaip jus jaudina jūsų vyras. Viduryje darbo dienos nusiųskite jam trumpąją žinutę su tekstu „Pasiilgau tavo lūpų“ ir jis tikrai skubės namo po darbo pas jus su mintimi, kad yra reikalingas. Tai tik padeda vyro pasitikėjimui savimi. Puoselėkite tai.
PATARIMAS: labai geri seksologo patatimai ČIA. 
4. Jis gali matyti patrauklias moteris net ir būdamas laimingas su tavimi.
Jo instinktas atsisukti į patrauklią moterį ar pagirti tavo seserį, kai ji gerai atrodo, jokiu būdu nereiškia, kad tu jam nesi patraukli. Jis kuo puikiausiai gali matydamas kitas moteris nenorėti turėti nieko bendra su jomis. Tai visiškai nepriklauso nuo jūsų santykių kokybės. Tai yra normalus instinktas. Juk ir moterys gali patarti draugei, kuris vaikinas jos draugų rate yra patrauklus ir tiktų jai į porą. Net ir laimingai vedę, mes vis tiek pastebime ir kitus žmones.
PATARIMAS: ar jau skaitei apie santykių kūrimą iš psichologų lūpų?
5. Jis geriausiai priima sprendimus juos apgalvojęs vienas.
Vyrai kaip vilkai: turi šiek tiek laiko praleisti vieni. Tik vyrai klajoja ne miškuose ar prerijose, bet savo mintyse. Ir dažnai išgyvendami gyvenimo įvykius, kurie stipriai juos paveikia, vyrai atsitraukia ir nori pabūti vieni. Mūsų kaip jų gyvenimo partnerių pareiga yra suprasti tai ir duoti erdvės. Tik taip jis galės priimti reikiamus sprendimus ir susidėlioti visus taškus ant i. Tik kai pats vyras bus pasiryžęs kalbėtis ar tartis, tai bus įmanoma, kitaip jis tik dar labiau atsitrauks. Vyrams labai svarbu supratimas ir palaikymas.
 6. Jis tiki, kad jei gerbi, vadinasi, myli.
Jei rodai pagarbą ir pasitikėjimą savo vyrui, jam tai yra didžiausios meilės apraiška. Nes vyras jaučiasi stiprus, kai šalia yra moteris, tikinti bet kokiu jo sprendimu. O didžiausias pripažinimas yra pagarba kitam. Jis pats nėra linkęs to rodyti kiekvienam, tad užsitarnavęs tavo pagarbą pajus ir be žodžių, kaip stipriai jį myli ir juo tiki.
7. Jis tikrai nuoširdžiai nori rūpintis šeima ir jos gerove.
Tai nėra tik visuomenės įskiepytas tikslas ar siekis aprūpinti šeimą kaip tikram šeimos vyrui. Jis, kad ir uždirbdamas mažiau nei jo moteris, jaučia pareigą ir asmeninį pasiekimą, kai gali pasirūpinti šeima, būti tuo, nuo kurio daugiau ar mažiau priklauso kiti. Ta atsakomybė yra jam kaip pripažinimas ir pagarbos išraiška. Tad jei ir esi moteris, kurios pajamos šeimai yra didesnės vertės, leisk vyrui pajusti atsakomybę, suteik galimybę parodyti, kad šeimai jo indėlis yra be galo svarbus. Mažais poelgiais padedame savo vyrams augti ir tobulėti.
Mūsų vyrai kartais yra sudėtingi kaip Rubiko kubas, o kartais paprasti kaip du kart du. Tačiau galų gale jie yra mūsų geriausia žuvis. Pasitikėjimas, bendravimas, išklausymas ir bendras sutarimas ginčuose yra svarbiausi puoselėjant gerus santykius. Aukite kartu su savo vyrais, puoselėkite jų pasitikėjimą savimi, ambicijas, stiprybę ir turėsite karalių, būdama jo vienintele karaliene. Mokėkite išgirsti net tada, kai jis nieko nesako.

Ar jau skaitei ?

 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai