Top 10 nebanalių žaidimų mergvakariams


PRISTATYTA BŪSIMOS NUOTAKOS DARBO KNYGA 2018

Vakar per mergaitiškus pusryčius vestuvių industrijos atstovams ir vestuvėms bei gražiems leidiniams neabejingai auditorijai Vilniuje, Užupyje desertinėje „Liu“ pristatyta „Būsimos nuotakos darbo knyga 2018“. Naujas leidinys – tai itin subtili ir moteriška darbo knyga ir vestuvių planuoklis viename. Leidinys sukurtas specialiai nuotakai, bet tinka ir visoms svajojančioms apie vestuves ar tiesiog Tifany spalvai neabejingoms merginoms. Knyga sumaketuota taip, kad būtų patogu naudotis: dienotvarkės planavimas suskirstytas padieniui, kiekvienas mėnuo ir metai turi savo išklotines, daug vietos užrašams, knygos savininkes pasitiks įkvepiančios citatos, naudingi patarimai, įdomūs faktai apie vestuves, filmų rekomendacijos, kai jau norisi pertraukos nuo vestuvių, gėlių sezoniškumas, maisto ir gėrimų skaičiuoklės, svečių sėdėjimo planas ir kt.

KNYGOMIS PREKIAUJAMA www.vestuviuparduotuve.lt Knygos kaina 9,99 Eur

Nuotraukoje Simona Krasauskienė. Fotografė Jurgita Lukos photography
Tai jau penktoji autorės, švelniai savo knygas vadinančios „Nuotakos biblioteka“, knyga. Leidinio sudarytoja ir idėjos autorė yra viešųjų ryšių specialistė ir portalo ApieVestuves.lt vyriausioji redaktorė Simona Krasauskienė. Moters sukurtos bibliotekos lentynose puikuojasi nuotakų mylima NUOTAKOS BIBLIJA, „Vestuvių planuoklis“, „Šeimos albumas“, „Būsimos nuotakos darbo knyga 2017“. Simona džiaugiasi, kad merginos vis dar rašo ranka ir planuoja savo dienotvarkes bei vestuves.
„Tikiu, kad užpildytos darbo knygos dedamos į asmenines knygų lentynas ir paliekamos kaip šeimos relikvijos. Mes su komanda sukūrėme tik trafaretą, kuris gyvena atskirą gyvenimą kiekvienos moters rankose ir čia kiekviena surašo savo suknelės primatavimo datą, romantišką pasimatymą su būsimu vyru, torto degustaciją, prisiminimus sau apie praėjusius metus, įklijuoja pirmą kvietimą į vestuves ir t. t. Kiekvienas šio leidinio egzempliorius turi savo istoriją, kuri, tikiu, yra dėliojama kasdien ir vis skirtingoje rankinėje šlama leidinio lapai “, – sako Simona.
Nuotraukoje Simona Krasauskienė ir Liucina Rimgailė. Fotografė Jurgita Lukos photography
Per leidinio pristatymą Liucina Rimgailė, Erika Purauskytė, Simona Brazdžionytė, Karolina Mėginytė, Elena Puidokaitė ir kitos viešnios vartė knygą ir skaitė didžių vyrų meilės laiškus. Renginyje buvo eksponuojamos Napoleono, Vytauto Mačernio, Bethoveno, Hemingvėjaus meilės laiškų ištraukos. Taip pat populiaraus Debesyla.lt blogerio, šiuolaikiškojo ir net mistinis Egidijaus Dragūno meilės laiškas, pasirodęs pirmiausia INSTAGRAM socialiniame tinkle, vėliau iš jo dingęs, o paskui apskriejęs visas žiniasklaidos priemones.
Žinomos moterys ragavo populiariausius ir naujus Liucinos Rimgailės veganiškus ir kitokius desertus be įvairių alergenų, pristatytus kartu su nauju leidiniu ir orientuotus kaip tik į kitų metų vestuvių sezoną. „Labai daug būsimų jaunavedžių teiraujasi produkcijos be miltų, kiaušinių ar laktozės, ir „Liu“ desertinė reaguodama į poreikį tokius desertus sukūrė ir jau dabar asmeninėms šventėms gali tiekti. Jie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir yra itin skanūs. Tikiu, kad saldėsių gurmanams labai patiks ne tik estetika, bet ir jausmas gomuryje“, – mintimis dalijosi „Liu“ desertinės savininkė Liucina Rimgailė.
Knygą nusipirkti galite ČIA.
Nuotraukų galerija Jurgita Lukos photography
Dekoras ARTIŠOKAS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS