Kasmetinėje parodoje „Mūsų vestuvės’13“ staigmena dar vienai laimingai porai


2017 METŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS

Nuotrauka: Martinėlis&Co
Sužadėtuvių, vestuviniai žiedai yra didelė bei svarbi investicija, reikalaujanti apgalvojimo, svarbus kainos bei kokybės, o dažnai ir mados bei tendencijų klausimas. Deimantų ekspertas Patrikas Ribas žemiau pateiktame vaizdo įraše kalba, kokios tendencijos jau vyrauja ir vyraus 2017 metais.
Grįžta klasika
Kaip pateiktose galerijose galite matyti, grįžta paprastumu, bet klasika ir prabanga alsuojančių žiedų tendencijos. Neperkrauti deimantais, tinkantys ir kasdienai, suteikiantys puošniam vakarinių drabužių ansambliui prabangos žiedai. Geltonas auksas taip pat grįžta į madą ir eksperto teigimu jaunavedžiai vis dažniau renkasi šį metalą savo žiedams.
 
Sužadėtuvių žiedo paieškų patarimai
  • „Deimantai – investicija“, tad privalu šiek tiek išmanyti apie akmenis perkant papuošalus su deimantais.
  • Reikia atsižvelgti į deimanto spalvą, skaidrumą, pjūvį. Tai labai svarbūs dalykai, jei kada norėsite parduoti ar pakeisti žiedą. Kad pagal kainą būtų užtikrinta kokybė.
  • Kokybe ir prabanga garsėjantys „Tiffany & Co“ darbai. Dažnas vyras renkasi ką nors klasikinio, žadą atimančio, kai peršasi savo gyvenimo meilei.
  • Nėra privalu nešioti vestuvinius žiedus būtent ant kairės rankos. Tai yra sena tradicija, bet savo pasirinkimą paremkite patogumu ir savais įsitikinimais.
  • Pasak eksperto, ir žiedų graviravimas nėra didelio populiarumo susilaukianti tendencija. Data ar vardai graviruojami retai.
  • Kaip svarbu išmanyti apie tai, ką renkatės.

Būkite originalūs ir atsižvelkite į savo norus, poreikius bei gyvenimo būdą net ir rinkdamiesi žiedus.

Kokia vestuvinio biudžeto dalis turėtų būti skiriama žiedams?
Pasak eksperto, kokybiški žiedai, iš gero metalo bei kokybiškais akmenimis puošti, kainuoja ne mažiau 700 eurų. Ekspertas pataria ir primena stengtis pirkti iš pirmų rankų, kai prie gamintojo kainos nėra pridėtas ir juvelyrinės ar kito prekės ženklo antkainis. Taip kokybė labiausiai atitiks kainą ir žinosite, už ką mokate.
Kokie jausmai užplūsta pamačius tokią dėžutę mylimojo rankose?

 Ar jau skaitei?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai