KOKIĄ DAINĄ RINKTIS VESTUVIŲ ŠOKIUI?

Bendraudamas su būsimais jaunavedžiais, dažnai sulaukiu klausimų dėl muzikos pirmajam šokiui. Kokią dainą pasirinkti – greitą ar lėtą, klasikinę ar šiuolaikinę? Ruošiantis vestuvių šokiui, įvertinus savo galimybes, reikėtų nutarti, kokiai dainai skambant šokti pirmąjį gyvenimo kartu šokį.

Mūsų daina

Viskas bus daug paprasčiau, jeigu jau turite mėgstamiausią dainą, kuri Jums kelia ypatingas emocijas. Tačiau iš praktikos galiu pasakyti, kad tai dažniausiai būna ne valsas, todėl gali tekti mokytis šokti rumbą ar lėtąjį fokstrotą. Bet jokiu būdu nenoriu Jūsų išgąsdinti – pagrindiniai šių šokių žingsneliai visai nesudėtingi. Dažnai pora pageidauja prie savo dainos prijungti ir klasikinį valsą. Tokiu būdu sukuriamas išskirtinis pasirodymas, nustebinantis vakaro svečius ir sukeliantis nepakartojamą dviejų žmonių bendrumo įspūdį. Pavyzdžiui, Beatričė ir Aleksandras jau turėjo išsirinkę dainą – Barbara Streisand ir Bryan Adams „I finally found Simeone“, prie kurios prijungėme Enya „Carribean Blue“. Pagal pirmąją jaunieji šoko rumbą, o antroji melodija skamba valso ritmu. Su šia šaunia pora per porą mėnesių paruošėme įdomų pasirodymą (repetavome kartą per savaitę).

Į ką atsižvelgti renkantis dainą?

Jeigu savosios dainos dar neatradote – tikrai ne problema, nes kiekvienas patyręs šokių mokytojas turi sukaupęs nekuklią fonoteką, ir tikrai pasiūlys šį tą specialiai Jums. Prieš pasirinkdami dainą, atsakykite į kelis klausimus: kokį šokį norite šokti? Kokios Jūsų poros galimybės? Ar galite šokti lėtesniu ar greitesniu tempu? Koks Jūsų ar Jūsų pokylio stilius? Kokia bus nuotakos suknelė? Ar galėsite nevaržomai judėti? Pabandykite pašokti (ar palinguoti) pagal rekomenduojamą dainą – turite aiškiai girdėti ritmą ir jausti skrajojančius drugelius viduje.
Aišku, geriausia pasitarti su šokių mokytoju, kurį nesivaržydami atakuokite klausimais. Juk tai Jūsų pirmasis šokis!

Pabaigai prisiminkime tobulą įėjimą į bažnyčią

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2011-12-19 21:18
Martynas
1)Whitney Houston – „I Will Always Love You“
2) Charles Aznavour – „Une Vie D´amour“
3) Lauren Christy – The Colors of the Night
4) Bosson – One In A Million
5) Bee gees – How deep is your love
6) Mariah Carey – My All
7) Richard Marx – Right Here Waiting
visa galima pamatyti cia:
https://www.foto.netii.net/documents/pirmam_f0okiui.html
2010-06-28 12:46
Jurgita
Milda,
pagal šią dainą galima būtų šokti nebent rumbą, nes yra keturi mušimai, o ne trys. Yra paprastesnis rumbos variantas, kurio žingsneliai panašūs į valso.
2010-06-26 23:30
Milda
Jurgita,
Ar pagal Ronan Keating “When you say nothing at all” imanoma butu susokti valsa? :)
2010-05-16 23:49
Busima nuotaka
Atejo tas laikas, kai ir mes su busimuoju susemis surasysim visas dainas, kurios mums patinka ir kazka reiskia. Idomu ishsirinksim ta vienintele ar ne:DDDD
2010-05-16 23:09
Sigita
Aciu Jurgita uz padrasinima:)Reiks kazka remixuot, galvot..
2010-05-16 21:46
Jurgita
JŪSŲ daina ir gali būti ta daina, pagal kurią šoksite savo vestuvių dieną, tik reikia ją surasti..
2010-05-16 21:42
Jurgita
Labas Sigita, Mikos dainos tikrai labai linksmos. Nežinau apie kurią konkrečiai kalbam, bet pagal kai kurias galima būtų šokti džaivą. Būtų visai įdomu, jeigu sujungtumėte kelias dainas - pradėtumėt tradiciškai valsu, o paskui linksmai pereinat prie savo dainos ir sušoktumėt bent keletą džaivo elementų ;)
2010-05-16 21:41
Santa
oijjjj man tai galvos skausmas kokia cia ta daina pasirinkti pirmamajam sokiui..
2010-05-16 14:12
Sigita
Musu daina yra labai linksma, viena is Mikos dainu:) As net nznau, koki soki ten pagal ja butu galima sokti:))
2010-05-15 12:27
vita
Mes neturim savo dainos:((