Sarah Jessica Parker naujoje komedijoje vaidins supermoterį


2018 METAIS VYKS ANALOGŲ LIETUVOJE NETURINTIS RENGINYS

2018 metais vasario ir kovo mėnesiais vyks analogų Lietuvoje neturintis, didžiausias vestuvinių suknelių pardavimo renginys „Nuotakos spinta“. Jame kviečiamos dalyvauti merginos, norinčios parduoti savo vestuvines sukneles ir tos, kurios įsigyti dizainerių kūrinius svajoja gerokai pigiau.
Vyks trijuose miestuose
Sėkmingai įgyvendinę pirmuosius du renginius „Nuotakos spinta“ organizatoriai keičia koncepciją ir 2018 metais siūlo parduoti ir įsigyti sukneles ne tik Vilniuje: „spinta“ taip pat atvyks ir į Šiaulius bei Klaipėdą. Pirmasis renginys įvyks sostinėje vasario 3 dieną parodos „Mūsų vestuvės“ metu (viešbutyje „Radisson Hotel Blu Lietuva”).
Dalyvio registraciją rasi čia: nuotakosspinta.lt/.
„Nuotakos spintoje“ galima rasti šimtus gražiausių ir laimingų suknelių, kurias buvusios nuotakos parduoda už itin patrauklias kainas. Čia kabo Liutauro Salasevičiaus, Egidijaus Rainio, „Vamp mados namų“, „Tiulio fėjos“ ir kitų dizainerių suknelės, siūtos pagal individualius užsakymus, pirktos užsienyje, trumputės, ilgos, paprastos klasikinės ir netgi labai įdomios. Pasak organizatorių, šis projektas skatina ne palikti jūsų sukneles dulkėti spintoje, o išleisti jas dar sykį prie altoriaus.
Apsilankė ir dizaineriai
Pirmieji du renginiai praėjo itin sėkmingai: juose apsilankė ne tik miesto moterys ir merginos, bet ir vestuvių planuotojai bei patys dizaineriai atėjo pasmalsauti ir surasti savo darbų. Minėtuose renginiuose buvo beveik 300 dalyvių ir 500 suknelių.
 Akimirkas iš jau įvykusių renginių galite pamatyti video medžiagoje:

 Ar jau skaitei?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai