Vestuvių ceremonija ten, kur mes norime


„NUOTAKOS SPINTA ANT RATŲ“ TAPO TIKRA DIZAINERIŲ SUKNELIŲ IŠPARDUOTUVE

Vasario 3–4 d. „Radisson Blu Hotel“ Vilniuje vyko išskirtinė vestuvių paroda FAMILY DAY, per kurią jau trečius metus iš eilės veikė ir nuotakų suknelių išparduotuvė „Nuotakos spinta“. Šio buvusių ir būsimų nuotakų itin mėgstamo renginio misija – parodyti, kad suknelė gyvena ne vieną kartą ir, nors jau vilkėta, gali būti vėl išlydėta prie altoriaus. Tai išskirtinis projektas, pritraukiantis šimtus nuotakų, kurių vienos nori parduoti vestuvinę suknelę, o kitos – atrasti savo svajonių suknelę. Šiemet renginys jau kitoks – „Nuotakos spinta ant ratų“ keliaus iš Vilniaus į Klaipėdą vasario 24 d. ir į Kauną kovo 4 d.
„Nuotakos spinta“ šiemet skatina prisijungti nuotakas iš įvairių Lietuvos miestų ir atvyksta pas jas. Šį projektą organizatoriai pavadino „Nuotakos spinta ant ratų“, nes projektas ne tik perkelia drabužinę iš interneto skelbimų portalų į tikrą drabužinę, bet net užkelia ją ant ratų, ir ji apsilankė ne tik Vilniuje. Tokią drabužinę ant ratų planuojama įrengti ir kituose Lietuvos miestuose“, – sako organizatorė Gina Bareikytė.
Dažniausiai merginai sunku suvokti, kaip vestuvinė suknelė iš nuotraukos atrodo būtent ant jos, todėl būtina matuotis, tačiau dažnai suknelės savininkė gyvena viename mieste, o būsima nuotaka – kitame; ir tai sudaro kliūtis. Taigi „Nuotakos spintos“ tikslas – visos Lietuvos nuotakų sukneles sukelti į vieną drabužinę ir pasiūlyti būsimoms nuotakoms.
Organizatorė sako, kad ši išparduotuvė padės nuotakoms rasti sau tinkamą suknelę, nes joje gausi pasiūla: Liutauro Salasevičiaus, Egidijaus Rainio, „Tiulo fėjos“ ir kt. dizainerių suknelės už prieinamą kainą. Drabužinėje kabo ir kabės ne tik dizainerių, bet ir salonų ar užsienio mados namų pirktos, pačių nuotakų siūtos suknelės, kurių kainos prasidės nuo kelių šimtų eurų, nors pirkta suknelė buvo ir už daugiau nei 1000 eurų. Merginos drąsiai nuleidžia kainas, nes tiki, kad vestuvinė suknelė dėvima kelis kartus ir po pirmojo karto jos kaina žymiai mažėja.
„Nuotakos spinta“ kviečia moteris susipažinti su jų filosofija – „išlaidauk išmintingai“
Tikima, kad vestuvinė suknelė skirta vienai nuotakai, tačiau šis stereotipas šiuolaikiniame pasaulyje gali būti drąsiai laužomas. Pasaulis sparčiai keičiasi, keičiasi požiūris ir į vartojimą. Protingos moterys suvokia, kad suknelė gyvena ne vieną kartą. Viena suknelė gali atrodyti įvairiai: skirtingai ant vis kito žmogaus. Stilius, aksesuarai, makiažas, bateliai, šukuosena ir kt. keičia nuotakos įvaizdį.
„Aš apie šį projektą sužinojau feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ ir iškart užsiregistravau. Atėjusi čia matavausi net penkias sukneles ir dabar tikrai žinau, kad man netinka tai, apie ką galvojau, bet profesionali konsultantė patarė, kas man tiktų, ir štai rankose laikau išsvajotą „Vamp“ mados namų suknelę“, – įspūdžiais dalijasi būsima nuotaka Monika iš Vilniaus, kurios vestuvės vyks Bistrampolio dvare šių metų liepą, o mergina į „Nuotakos spintą“ atvyko net iš Panevėžio. Pagrindinis tikslas – geros kainos paieškos.
Pirkti proginį drabužį iš kitos – išmintingos moters bruožas. Ji supranta, kad tikroji vertybė yra emocija, o ne materialūs dalykai. Taigi nuotaka verčiau kaups nepakartojamas akimirkas, o ne daiktus. Organizatoriai sako, kad yra įsitikinę, kad Lietuvoje užaugo moterų karta, subrendusi vartoti kitaip, o „Nuotakos spinta“ kartu su partneriais, turinčiais daug dovanų būsimoms nuotakoms, jau ruošiasi keliauti į Klaipėdą ir Kauną. Suknelių asortimentas po kiekvieno renginio mažėja, tačiau ir nuolat papildomas.
Keli patarimai, kaip pasiruošti ieškoti suknelės:
1. Pamiršti internete matytus vaizdus ir įsivaizduoti, kas tau idealiai tinka;
2. Išdrįsti matuotis suknelę, kuri ant pakabo atrodo NE MAN;
3. Įsiklausyti į visiškai svetimų asmenų patarimus – jiems nėra tikslo tau įsiteikti;
4. Gerbti aplinką ir suknelės savininkę, todėl ateiti nepasidažius, tvarkingais apatiniais drabužiais, kurie nekliūtų už suknelės ir jos neplėšytų, laikytis higienos ir neperdozuoti kvepalų bei antiperspirantų;
5. Atsinešti savo batelius, būtent tokios pakulnės, kurią planuojate šventės dienai;
6. Pirkdamos suknelę iš buvusios nuotakos, nesitikėkite, kad ji kainuos keliasdešimt eurų, ypač jei tai dizainerio suknelė;
7. Improvizuokite. Pavyzdžiui, suknelė per ilga – pirkite drąsiai ir ją trumpinkite, norite berankovės, nes visada svajojote apie petnešėles, – pirkite ir neškite siuvėjai. Nebijokite įsivaizduoti, kaip ją galite keisti;
8. Ko tikėtis iš „Nuotakos spintos“? Pernai joje kabėjo net Juozo Statkevičiaus suknelė, taigi nustebinti turime kuo.

Ar jau skaitei? 

 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai