Tėčio pareigos dukros vestuvėse


STUDIJOS DIVA ĮKŪRĖJOS: KĄ TURĖS MŪSŲ STUDIJA, NETURĖS NIEKAS KITAS VISAME PABALTYJE

Baltijos šalyse DIVA studija yra vienintelė oficiali prekinio ženklo „Lorenzo Rossi“, „Milla Nova“, „Design“, „Oksana Mukha“ atstovė, ypatinga savo vestuvinėmis suknelėmis, kurių nėra niekur kitur.
Mados namų atsiradimas
Vestuvinių suknelių įkūrėja Agnė Martinkėnė prisimena, kad su būsima bendrasavininke Daiva Šimkevičiene susitikusios prie kavos puodelio aptarė galimybę atidaryti vestuvinių suknelių studiją Kaune.
Moterys nusprendė, kad suknelės privalės būti unikalios: „Ką turės mūsų studija, neturės niekas kitas visame Pabaltyje“, – mados namų įkūrėjos neturėdamos dvejonių dėl verslo partnerystės po kelių mėnesių pradėjo ieškoti patalpų būsimai studijai.
Pirmoji naujų mados namų klientė
„Tai buvo labai gražių bruožų mergina, stilingoji nėštukė Agnė. Pas mus studijoje ji lankėsi keletą kartų, vis sukome galvą, kaip geriausia ją papuošti, kad atrodytų tinkamai ir stilingai. Per paskutinį jos apsilankymą buvome ką tik gavusios „Milla Nova“ firmos vienetinę suknelę, kurią pasimatavusi nuotaka nusprendė, kad tai JI. Pamačiusios vestuvių nuotraukas nustėrome, nes mūsų akimis tokios stilingos nėštukės Lietuvoje dar nebuvo“, – su džiaugsmu prisimindama pasakoja viena iš įkūrėjų.
Vestuvinių suknelių salonai iki DIVA studijos atidarymo
„Atrodė gana monotoniškai, nesiūlantys nieko išskirtinio nuotakoms, kurios nori atrodyti madingai per savo šventę, kurios mato įspūdingas sukneles užsienio bloguose, bet nieko panašaus neranda Lietuvoje.“
Įkūrėjos džiaugiasi, kad atsiradus studijai DIVA didžioji dalis salonų pasitempė, kai kurie pradėjo net ir remontus ir taip pat didžiuojasi savo tempu, siūlomomis suknelėmis, kokybiškomis paslaugomis ir naujesnėmis suknelėmis, skirtomis Lietuvos nuotakoms.
Šiuolaikinės nuotakos
„Išties atsiradus visiems prieinamoms paieškoms nuotakų norai išaugo, kuo reikia labai džiaugtis. Jos nebijo atrodyti kitaip, jos nebijo ieškoti išskirtinių suknelių, jos nebenori atrodyti kaip atrodė draugė ar pusseserė. Ypatingai smagu papuošti nuotaką su didesniais norais ar svajonėmis nei įprastai“, – šiuolaikines nuotakas apibūdina įkūrėja A. Martinkėnė.
Pagrindinės klaidos, kurias daro būsimos nuotakos
Mados namų įkūrėja pirmiausia įvardija nuotakų klaidą, kai šios pradeda pirmiau rinktis ne vestuvinę suknelę, o sutelkia dėmesį į įvairias smulkmenas.
„Kai kurios ateina turėdamos papuošalus, prašo priderinti prie papuošalų suknelę.“
Dar viena klaida, kurią daro būsimos nuotakos, pasak įkūrėjos, yra ta, kad kai kurios poros pirmiausia kostiumą išrenka jaunikiui, o tik paskui ieško suknelės nuotakai, o tai specialistė laiko klaidingu žingsniu.
„Kai kurios merginos jau būna išbandžiusios ir nusprendusios dėl šukuosenos bei makiažo, bet dar nė neišsirinkusios suknelės. Išties visų pirma reikia išsirinkti vestuvinę suknelę ir prie jos jau su specialistų pagalba derinti galutinį įvaizdį: papuošalus, šukuoseną, makiažą“, – pataria A. Martinkėnė.
Naujoji studijos DIVA kolekcija
Įkūrėja įvardija kelis naujos vestuvinių suknelių kolekcijos ypatumus. Tai: moteriškumas, drąsa ir net seksualumas, nes dauguma suknelių šiuo metu siūtos pagal vieną madingiausių vestuvinių suknelių mados tendenciją ir turi atvirą iškirptę. Ir taip pat primena, kad nereikia pamiršti, kad kiekvienoje kolekcijoje yra įvairaus stiliaus suknelių, o tai suteikia galimybę rinktis.
Teigiamas požiūris į nuotakoms skirtus kostiumus
„Mūsų nuomone tai fatališkos moters įvaizdis. Ne kiekvieną merginą galima papuošti tokia eilute, bet tos, kurios pasipuošia, dažniausiai atrodo įspūdingai. Tai iš prigimties stilingos moterys, nenorinčios atrodyti įprastai, nes tai joms nuobodu. Dažniausiai tai ir išskirtinių veido bruožų merginos, kas tik dar labiau papildo jų įvaizdį“, – atvirauja viena iš studijos savininkių.
Moteriškumo samprata
„Moteriškumas pasireiškia pasitikėjimu savimi ir meile sau. Kiekviena moteris, kuri myli save, jaučiasi mylima, pasitiki savo veiksmais ir aplinka, atrodo spinduliuojanti šilumą. Regis, tai ir yra moteriškumas, vibruoti gėrį aplink save“, – taip moteriškumo sampratą apibūdina įkūrėjos.

Ar jau skaitei? 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS