Gitana ir Romanas „Si“ ištarė Italijoje (tikros vestuvės)


GARSŪS DIZAINERIAI RINKOSI MODELIUS ARTĖJANČIAM RENGINIUI „L`ORéAL PROFESSIONNEL BALTIC BRIDAL FASHION SHOW“

Trečiadienis gali būti išskirtinai stilingas – žinomi Lietuvos dizaineriai Aida Kapočiūtė, Agnė Fashion, Airida Skrickienė, „Zolotas Baltic“ ir italų apatinio trikotažo bendrovės „Intimissimi“ atstovė Grėtė Brokienė bei Roberto Kalinkino mados namų atstovė Agnė Kalinkina susibūrė prekybos ir laisvalaikio centre „Europa“ išsirinkti geriausių „Ruta Model Management“, „Baltic management“ ir „Image Group“ modelių vasario 18 dieną vyksiančiam mados renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“, kuris Vilnių pavers nuotakų mados sostine.
PC „Europa“ pirmas aukštas tapo podiumu ant kurio grakščiai vaikščiojančias, savo darbą puikiai išmanančias merginas stebėjo ne tik dizaineriai, bet ir nemaža minia mada besidominčių žiūrovų. Renginys praėjo puikiai: modeliai puikiai dirbo, sužavėjo publiką, žiūrovai plojimais išreiškė simpatijas, o mados profesionalai iš jų atrinko laimingąsias, kurios pasirodė tinkamiausios demonstruoti jų naujausias nuotakų mados kolekcijas ir tapti artėjančio renginio žvaigždėmis.
Rinkdamiesi modelius dizaineriai turėjo savus kriterijus. Pavyzdžiui, „Zolotas Baltic“ atstovė Roberta Bulotaitė tvirtina: „Man svarbiausi buvo trys kriterijai: grakšti eisena, ne per lieknas liemuo ir nestandartiniai bruožai.“ Dizaineriai ne tik vadovavosi savo kriterijais, bet ir labai rimtai žiūrėjo į užduotį pasirinkti tinkamus modelius. Agnė Fashion sako, kad modelių kastingas buvo ne pramoga, bet atsakingas darbas: „Man reikėjo išsirinkti šešis modelius.
Tris paneles rinkausi pagal klubus – kuo platesni, tuo geriau, taikiau pagal sukneles artėjančiam šou. Rinktis sekėsi gana sunkiai, nes esu labai preciziška, tačiau antrą kartą manekenėms žengiant podiumu galiausiai išsirinkau paneles, kurios idealiai tiks mano kurtoms suknelėms. Labai laukiu artėjančio madų šou ir daug ruošiuosi.“
„Intimissimi“ atstovė Grėtė Brokienė taip pat išsirinko modelius ir yra įsitikinusi, kad būsimas renginys, kuriam jau dabar nuosekliai ruošiamasi, yra labai reikalingas. „Man svarbiausia renkantis modelius buvo eisena, kūno sudėjimas, amžius – pristatant apatinį trikotažą tai yra svarbūs kriterijai, – sako moteris.
Artėja didysis mados renginys „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“
Vienai dienai Vilnius taps Baltijos šalių vestuvinės mados sostine – vasario 18 dieną „Pirklių klube“ vestuvėms besiruošiančios nuotakos turės galimybę apsilankyti mados renginyje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“.
Šou iš viso Pabaltijo suburs dizainerius, kurie pristatys daugiau nei penkiolika naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms, vakarinių suknelių, vaikų, apatininio trikotažo ir vyrų mados kolekcijas. Šiemet savo dalyvavimą patvirtino Robertas Kalinkinas, „R&C“, „Zolotas Baltic“ ir DIVA mados namai, kūrėjai Aida Kapočiūtė, Raimonda Silė, Airida Skrickienė, Agnė Fashion, moteriško apatinio trikotažo parduotuvė „Intimissimi“ ir svečiai iš svetur – dizainerė iš Baltarusijos Anastasia Falkovich, Latvijos kūrėjai „Dace Bahmann“, Rusijos vestuvių ateljė „Wedding Atelier“, Baltarusijos drabužių parduotuvė „Mugako“. Su kūrybiniais projektais dalyvaus Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir Milda Bordeaux.

 Ar jau skaitei?  

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai