Gėrimai vestuvėse: kokie, kiek, už kiek


KLIJUOJAMOS DIRBTINĖS BLAKSTIENOS

Dirbtines blakstienas, kaip teigia dauguma šaltinių, pirmasis išrado amerikiečių režisierius D. W. Griffithas XX amžiaus pradžioje. 1916 metais filmuodamas filmą pavadinimu „Netolerancija“ (Intolerance), jis norėjo, kad aktorė Seena Owen turėtų ypač ilgas blakstienas. Režisierius pasiūlė nukirpti plaukus nuo peruko ir priklijuoti juos prie aktorės akies voko. Deja, D. W. Griffithas nepatentavo savo išradimo ir jo idėja buvo nuplagijuota. Vėliau visi teigė, jog 1919 metais dirbtines blakstienas išrado vizažistas Maxas Factoras. Nuo 1916 metų daug garsenybių pradėjo naudoti dirbtines blakstienas. Tarp jų buvo ir Twiggy. Dirbtinės blakstienos labai populiarios tapo 7-ajame dešimtmetyje. Į mada jos vėl grįžo 2000-aisiais.

Šiandien moterys gali prisiauginti blakstienas

Viena dirbtinė blakstiena yra priklijuojama prie vienos tikros blakstienos – taip sukuriamas tikroviškas įspūdis. Dirbtinės blakstienos išlieka iki 6–8 savaites, tačiau kas 2–4 savaites reikalinga blakstienų korekcija. Vienos moterys mieliau renkasi blakstienų priauginimo procedūrą, kitos lieka ištikimos klijuojamoms dirbtinėms blakstienoms. Šis būdas yra pigesnis.
 

Dirbtinės blakstienos ir vyrams

Priklijuojamos ar priauginamos blakstienos padailins jūsų akis.
Šiandien jau turime ir vyrams skirtas priklijuojamas blakstienas. Dirbtinės blakstienos iš tiesų vizualiai padidina akis ir padaro žvilgsnį išraiškingesnį. Dirbtinių blakstienų pasirinkimas yra didžiulis. Jų yra įvairaus ilgio, formų, spalvų, dekoratyvinių ir skirtų kasdieniam nešiojimui. Todėl galima išsirinkti labiausiai patinkančias ir tinkančias tam tikrai progai tiek dienai, tiek vakarui. Dažniausiai dirbtinės blakstienos būna ištisinės arba atskiros (kuokšteliai). Atskiros blakstienos atrodo natūraliau nei ištisinės, jos labiau tinka nešioti dieną. O norinčioms, kad jų žvilgsnis atrodytų išties dramatiškas, patariu rinktis pilnas blakstienas.

Nuoširdžiai patariu

 • Norėčiau pateikti kelis patarimus, kaip pačiai prisiklijuoti dirbtines blakstienas:
 • Makiažo specialistai klijuoja dirbtines blakstienas ir prieš, ir po akių makiažo. Bet kokiu atveju prieš tai rekomenduoju blakstienų rietikliu užriesti natūralias blakstienas, taip Jūsų blakstienos susimaišys su dirbtinėmis.
 • Tam, kad tinkamai prisiklijuotumėte blakstienas, Jums reikės: dirbtinių blakstienų, klijų (paprastai jie būna dirbtinių blakstienų pakuotėje), pinceto, žirklučių ir, žinoma, veidrodžio. Įsitikinkite, jog viską, ko prireiks blakstienoms priklijuoti, turite po ranka.
 • Pridėkite blakstienas prie akies voko ir patikrinkite, ar blakstienos nėra jums per ilgos, jei reikia, pakirpkite. Netikros blakstienos turėtų atitikti natūralią blakstienų liniją.
 • Kad būtų lengviau prisiklijuoti blakstienas, prieš tai galite nubrėžti ploną liniją palei blakstienų augimo liniją. Linijos nesimatys, kai priklijuosite dirbtines blakstienas.
 • Uždėkite klijų ant rankos ir truputį palaukite, kol klijai taps tąsūs (jais galite ištepti blakstienas tiesiogiai iš klijų tūbelės arba teptuku – pasirinkite patogesnį būdą).
 • Pirštais arba pincetu pridėkite blakstienų juostą prie klijų. Įsitikinkite, ar klijai gerai dengia juostą.
 • Pradėkite blakstienas klijuoti nuo išorinio akies kampučio. Klijuokite blakstienas kiek įmanoma arčiau natūralių blakstienų augimo linijos, švelniai prispauskite abu blakstienų kraštus pirštu arba pincetu.
 • Pakartokite tą patį veiksmą ir su kita akimi.
 • Po kelių minučių, kai blakstienų klijai visiškai išdžius, naudokite skystą akių kontūro pieštuką. Praveskite ploną liniją prie viršutinių blakstienų augimo linijos, užpildykite blakstienų tarpelius tarp tikrų ir netikrų blakstienų. Taip netikros blakstienos atrodys natūraliau.
 • Padažykite blakstienas tušu. Patariu dažyti ir savo, ir dirbtines blakstienas, taip jos sulips tarpusavyje ir atrodys vientisos.

Kaip prisiklijuoti atskiras dirbtines blakstienas?

Išsirinkite tinkamą blakstienų ilgį (jų yra trumpų, vidutinio ilgumo ir ilgų). Akys atrodo ypač gražiai, kai naudojamos įvairaus ilgio blakstienos. Kuokštelius galima klijuoti ne tik išoriniame akies kampe, bet ir palei visą blakstienų augimo liniją. Pincetu išimkite vieną blakstienų kuokštelį iš pakuotės ir įmerkite į klijus. Palaukite keletą sekundžių, kol klijai sukietės. Prieš tai blakstienų rietimo žnyplėmis galite pariesti natūralias blakstienas. Klijuokite blakstienas kuo arčiau natūralių blakstienų. Priklijuotas blakstienas galite pakirpti, kad jos natūraliai susilietų su tikromis blakstienomis. Kai klijai išdžius, praveskite akių kontūro liniją ir padažykite blakstienas akių tušu.

Kaip nusiimti dirbtines blakstienas?

Blakstienas nuimti reikia iš lėto – neplėškite jų. Tam naudokite šiltą vandenį ir akių makiažo valiklį. Jeigu naudojate vandeniui atsparius klijus, turėkite jiems skirtą valiklį. Nerekomenduojama eiti miegoti nenuėmus dirbtinių blakstienų – tai gali sukelti akių uždegimą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2011-05-05 23:38
Erika
pasakykit kaip nusiimti priklijuotas blakstienas? po svenetes us makiazo valikliu nusivale beveik visos, bet po viena liko ant akies(klijavau atskiras) ir vienos akies vokas net patines ir paraudes, o jos niekaip nenusiplauna. baius jau darosi ;(
2010-12-29 12:10
marijostortai
www.marijostortai.lt
2010-05-26 23:26
Tapkute
Perskaiciau ir uzsimaniau!!!!!! Seip visada man budavo labai labai grazu ilgos blakstienos ir tankios:) neikada nesu isdrysus pati prisiklijuoti. neteko ir salone klijuotis. Bet vasara arteja, daug svenciu visokiu, reikes pameginti. o cia kaip ir instrukcija surasyta:D
2010-05-26 18:06
Livija
As ne karta esu bandzius klijuotis blakstienas pati, bet zinokit gal tik viena vieninteli karteli man pavyko:) Viena karta net kurijozine situacija buvo: kaip tycia uzsiklijavau per ilgas, na labai jau ilgos, na negraziai man pasirode as atrodau. paprasiau brangiausiojo jas siek tike pakirpti. tai ka manot, nukirpo iki mnao naturalaus ilgio:)))) bet veliau kuokstelis iskrito, tai neskaitau kaip pavykusio priklijavimo:)
2010-05-22 16:30
Agneta
as daznai klijuoju blakstienas pusines, tik perku klijus geresnius, o blakstienas perku pigias. aisku reikia igudziu, is pirmo karto niekam nepavyksta:) bandykit ir iseis, o cia isvardinti atarimai, geri:)
2010-05-18 23:06
Guste
Labai grazu tos blakstienos:)
2010-05-18 22:52
asta
man niekada nesigauna nusiimti, nusiplesiu su savosiom:(((
2010-05-18 22:42
inga
aciu uz info, susigundziau ryt begsiu pirkti blakstienu ir bandyt klijuot:)
2010-05-18 22:34
WAU
man taip grazu tos priklijuojamos blakstienos, bet niekaip paciai nepavyksta ju prisilpdyt