Stulbinančios I. Klimienės idėjos fotokampui


NUOTAKŲ STILIAUS RENGINYJE – NEMOKAMOS ODOS PRIEŽIŪROS IR MAKIAŽO EKSPERTŲ KONSULTACIJOS

Vasario 18 d. Vilniuje vyks tarptautinis nuotakų stiliaus šou „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Baltijos šalių dizaineriai pristatys daugiau nei dvidešimt naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms, vakarinių suknelių ir vyrų mados kolekcijas. Renginyje laukia ne tik mados šou – savo stende lankytojus nemokamai konsultuos vienos žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos gamintojų – renginio auksinio rėmėjo SOTHYS veido odos priežiūros ir makiažo ekspertai.
Kodėl būsimai nuotakai verta apsilankyti pas SOTHYS profesionalą? Nes neteisingą priežiūrą, mūsų klimato ypatumus, patiriamą stresą ir kitus dirgiklius tiesiogiai atspindi odos būklė. Svarbiausias patyrusio kosmetologo tikslas yra tinkamai prižiūrėti klientų odą, todėl SOTHYS visų pirma pabrėžia būtinybę pasirūpinti odos būkle dar prieš šventę. Makiažas nuostabiai atrodo tik ant sveikos ir natūraliai švytinčios odos. Profesionalios kosmetologės parinktos procedūros atliekamos su SOTHYS Pažangiųjų tyrimų centro laboratorijoje kurtais produktais, naudojant išskirtinę masažo techniką „Digi-esthetique®“ ypač efektyviai ir be gilesnių invazijų skaistina, jaunina, gaivina odą ir puoselėja natūralų jos grožį. Oda tampa natūraliai graži, dingsta sausumas ir jautrumas, mažėja raudonis ir raukšlelės. Ekspertų patarimai ir papildomos veiksmingos namuose naudojamos priemonės sustiprina poveikį ir išlaiko puikią odos būklę iki pat ypatingos šventės.
Aukščiausius standartus SOTHYS taiko makiažo priemonėms bei padengimo technikai – dekoratyvinės kosmetikos tekstūrų kokybė, unikalios veikliosios medžiagos, kvapai ir spalvos ne tik paslepia netobulumus ir padeda kurti natūraliu grožiu alsuojantį rafinuotą įvaizdį, – SOTHYS makiažas nuotakai suteikia pasitikėjimo savimi. Dėl išskirtinės kokybės ir pagarbos Jūsų odos poreikiams bei saugumui SOTHYS makiažą gera „vilkėti“ visą dieną – oda jaučiasi natūraliai ir ypač komfortiškai.
„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ metu SOTHYS stende Jūsų lauks sistemingai Prancūzijoje besitobulinančios ir ilgametę praktinę patirtį sukaupusios kosmetologės ekspertės, nuoširdžiai kviečiančios užeiti su savo klausimais, patirtimis ir problemomis. Stende dirbs ir taip pat nemokamai konsultuos SOTHYS partnerės vizažo meistrės p. Jolita Verseckienė ir Jurga Kartunavičiūtė (JJ MAKE UP BOX). Renginio modeliai pasipuoš SOTHYS makiažais, atliktais CAROLINA MAKE UP STUDIO meistrių ir studijos vadovės p. Karolinos Taraškevič-Bethel. Renginio svečiams bus paruošta daugiau kaip 1000 įvairiausių SOTHYS produktų mėginukų, kad greičiau pamiltų SOTHYS kokybę!

Ar jau skaite? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai