,,Mano tobulos vestuvės’’ organizatoriai: ,,Planuokite iš anksto ir nebus dėl to verkti’’


VIETA, KURIOJE JŪSŲ VESTUVĖS TAPS NEPAMIRŠTAMA ŠVENTE

Kai aplink daugybė reklaminių pasiūlymų, artėjant vestuvių maratonui, dažnai sužadėtiniams opus klausimas, kur rengti savo didžiąją šventę, kad ši atitiktų visus keliamus reikalavimus ir paliktų šilčiausius prisiminimus.
Nepamirštamai vestuvių šventei – UAB „Centrum“ priklausančių viešbučių „Ratonda Centrum Hotels“ ir „Artis Centrum Hotels“ restoranai laukia Jūsų. UAB „Centrum“ paslaugų versle jau daugiau nei 20 metų. Tai viena pirmųjų ir didžiausių įmonių, kuri pradėjo kurti viešbučių tinklą Lietuvoje. „Centrum Hotels“ išsiskiria iš kitų viešbučių ne vien teikiamų paslaugų įvairove, o ir požiūriu į klientą; būtent toks požiūris išpuoselėtas per 20 darbo metų. Lojalūs darbuotojai sutinka kiekvieną svečią su išskirtiniu dėmesiu. Įmonės šūkis Welcome home – reiškia, kad mes svečiams kuriame namų jaukumą!
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“ yra du klasikinio stiliaus restoranai, idealiai tinkantys įvairioms progoms: Adelia ir La Traviata. „La Traviata“ yra vienas iš didžiausių restoranų Vilniaus senamiestyje. Jame yra 200 vietų, plotas – 264 kv. metrų, restoranas jau gali pasigirti ilgu garbingų svečių sąrašu, tarp kurių yra ir nemažai garsių tarptautinių kompanijų. Restoranas „Adelia“ išsiskiria savo aukštos kokybės europietiška virtuve bei jaukia aplinka.
Vilniaus centre svečiams duris po rekonstrukcijos atvėręs keturių žvaigždučių viešbutis „Ratonda Centrum Hotels“ – puiki vieta švęsti įsimintinas, jaukias ir nedideles vestuves. Jaukiame viešbutyje – išskirtiniai kambariai, restoranas, konferencijų salės.
Nedidelė, tačiau prabangi vieta nukels jaunuosius ir vestuvių svečius į jaukią šventę. Savito, išskirtinio interjero, boutique stiliaus 2200 kv. metrų viešbutis turi 43 jaukius ir šviesius klasikinio stiliaus kambarius – 32 dviviečiai kambariai, 6 pagerinti dviviečiai kambariai ir 4 apartamentai. Visuose kambariuose yra patogumai: vonia arba dušas, telefonas, palydovinė televizija, bevielis internetas, mini baras, oro kondicionavimas ir kt. Tai puiki vieta vestuvių pirmajai nakčiai ir svečių apgyvendinimui – po šventės niekam nereikės skubėti namo, nes čia pat „Ratonda Centrum Hotels“ viešbutyje visi galės pasijausti lyg jaukiuose namuose.
Europietiška virtuvė
Viešbutis siūlo mėgautis aukščiausios kokybės europietiška virtuve restorane „Liberta“, kuriame sukurta jauki ir šilta aplinka. Viešbutyje taip pat yra dvi moderniai įrengtos konferencijų salės.
Restoranas „Liberta“ gali pasirūpinti visomis progomis – prabangia vakariene, verslo pietumis, kokteilių vakarėliu ar oficialiu priėmimu. Restorane ruošiami tik aukščiausios kokybės europietiškos virtuvės patiekalai, kuriems gaminti naudojami tik šviežiausi maisto produktai – šventės svečiai pasijaus ypatingi. Meniu galima rasti įvairių patiekalų ir gėrimų, taip pat siūlomas valgiaraštis, parengtas pagal individualius pageidavimus. Restorano paruošimas, papuošimai ir dekoracijos suteikia dar daugiau jaukumo bei šventinės nuotaikos.
Atlikta renovacija
Viešbučio patalpose šiek tiek daugiau nei prieš pusę metų pakeistos inžinerinės sistemos, įrengta inovatyvi ventiliavimo ir kondicionavimo sistema, instaliuota šiuolaikinė ir ekonomiška LED apšvietimo sistema. Inovatyvios pastato inžinerinės sistemos leis taupyti energetinius išteklius. Ypatingas dėmesys skirtas specialių, kiekvienam skirtingo dydžio kambariui idealiai tinkančių baldų gamybai, parinkti ergonomiški čiužiniai. Įmonė „Centrum Hotels“ į rekonstrukciją investavo daugiau nei 1 mln. eurų.
Vestuves kiekviena pora nori švęsti nepamirštamoje aplinkoje
Vestuvės – tai ypatinga ir nepakartojama dviejų žmonių šventė, neapsakomas džiaugsmas, tad reikia viską apdairiai planuoti. „Ratonda Centrum Hotels“ viešbučio jaukios, modernios patalpos, profesionalūs virtuvės šefai ir kompetentingas personalas rūpinasi, kad šventė būtų pati gražiausia ir atsiminimai išliktų dar ilgai.

Ar jau skaitei? 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai