Būsimų nuotakų susitikimas įvyko


KAIP ĮKALBĖTI MYLIMĄJĮ LANKYTI ŠOKIŲ PAMOKAS?

Šia tema nusprendžiau parašyti, visai neseniai sulaukusi būsimos nuotakos Karolinos laiškelio, kuri nekantravo pradėti mokytis šokti. Tik... tam reikėjo įkalbėti būsimąjį. Ir tikiu, kad tokių situacijų pasitaiko labai dažnai. Todėl šiandien pasvarstysime, kaip sudominti šokiais vyrus, kaip juos įkalbėti pašokti tą įsimintiną dieną.

Susitikite su mokytojais

Pirmiausia ateikite pasižiūrėti kaip šoka kiti.
Pirmas patarimas – susitarti su mokytoju (paaiškinus situaciją) ir pirmą kartą į šokių mokyklą abiem nueiti tik pasikalbėti, o tada jau leisti patyrusiam šokių mokytojui įkalbėti Jį ryžtis šiam procesui. Jei šis planas pavyks – merginos, džiaukitės viskuo, net ir paprasčiausiais judesiais, ir nereikalaukite iš būsimojo tapti profesionaliu šokėju.
Šokių pamokos ir pats šokis turi būti tiesiog smagi pramoga Jums abiem, nesukelti streso ir įtampos.

Išsklaidykite mitą, kad šokti gali tik šokėjai

Antras patarimas – išsklaidyti mitą, kad šokti gali tik šokėjai. Šokti gali visi! Internetinėje erdvėje (konkrečiai – „Youtube“ vestuvinių šokių vaje kiek daug) tikrai rasite daug filmuotos medžiagos, kur išvysite, kad elegantiškai vestuvių dieną sukasi ir niekada prieš tai rimtai nešokusios poros. Manau, kad tai galėtų būti puikus argumentas svarstant apie šokių pamokas.

Užsiminkite draugams apie svajonę šokti

Trečias patarimas – maža moteriška gudrybė – užsiminkite draugams, kad norite pasiruošti vestuviniam šokiui ir lankyti pamokas. Galbūt gausite dovanų šokių pamokų kuponą, kurį siūlo įsigyti dauguma Lietuvos šokių studijų. O tada jau nebus kur dingti – juk gavote dovaną, kurią reikia deramai priimti ir, aišku, parodyti rezultatą tą svarbią dieną.
Turbūt smagiausia, kai pora vienbalsiai nutaria skirti laiko ir pasiruošti pirmajam šokiui. Tik reikėtų neatidėlioti ir nepasilikti pamokų paskutinėms savaitėms prieš vestuves, nes prieš pat šventę ir taip pakanka rūpesčių.
P.S. Karolinos vyrą pirmojo susitikimo metu įkalbėjome išmokti bent jau gražiai palinguoti, bet jau antrojoje pamokoje Jį užplūdo toks azartas, kad palingavimu neapsiribosime! O gal šokiai taps šios poros pomėgiu?
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
10
Komentarai
2010-08-04 01:01
Sarune
Ot paimti jauniki reikia grieztai ir nusitempti jei reikia jega i sokiu treniruotes :)
2010-08-01 23:52
busimoji
Mane tai jaunikis mokins sokti ir problemu tikrai nebus :)
2010-06-04 15:04
Algis
Lankom ir mes pamokas, mokomes valsiuko sokti:) Gerai, teks ne tik palinguoti graziai, bet ir pora fintu parodysim:)
2010-06-01 22:56
Kukuska
Mes irgi mastom apie sokiu pamokas, gal kazkas galit patarti kur panevezyje yra kokia sokiu mokykla?
2010-06-01 12:59
Daina
Lankem sokiu pamokas pries vestuves, labai sudetinga buvo abiem. Nes nei vienas nesam soke gyvenime nei pramoginiu nei liaudisku, nei disko ar kokiu kitokiu sokiu:)))Bet rezultatu likom patenkinti. Visus nustebinom smarkiai.
2010-05-31 15:34
Alina
As laikausi nuomones, kad sokti reikia moket kiekvienam! Nesvarbu senas, jaunas, bent jau valsa moketi privalu. Tad maniski mokauti pati pagrindinio zingsnelio, kai ja ji atkalsim, eisim pas sokiu mokytoja, kad sustatytu grazu soki.
2010-05-28 15:19
Gita
Oj maniskis is pradziu bijojo, o dabar einame jau antri metai i iv sokiu pamokas. Smagus laikas dviese
2010-05-27 23:17
LAURA
Mano vyras tai sokejas nr.1! :))) sukasi jis valso ir breiko ritmu, mane pamokino ir patys susokom ir sustatem soki:) valsas+anciukai:) labai visiems patiko.
2010-05-27 22:58
Vaida
oijj... gerai pazystamas jausmas, tas bandymas ikalbeti:)))0 visaip as bandau ikalbet, rodziau net ivairius pagooglintus vaizdelius, kaip kurijoziskai atrodo, kai jaunieji nemoka sokti:))) Jam atrodo, kad medinio sokio zingsnelio pirmyn ir atgal pakaks:)
2010-05-27 21:25
Giedre
As buvau ikalbejus saviski lankyti sokius, visai smagu, teisingai, kad azarta jie pagauna, ir nori buti geriausi:)