8 faktai, kurie erzina Jūsų vestuvių svečius


MAKIAŽO TENDENCIJOS 2010 M.

Mielos merginos ir nuotakos,

Andre Team salono meistrė Inga atsako į ApieVestuves.lt skaitytojos Aistės užduotą klausimą apie naujausias makiažo tendencijas. Meistrė net iliustravo tendencijas. Taigi, skaitom kaip dažytis, kad būtum madinga.

Apie skaistalus

Demokratėjame – į madą plūstelėjo įvairovė. Skruostikauliai turėtų būti paryškinti, o tam tinkami tonai varijuoja nuo rausvų iki natūralaus įdegio ar melsvai rausvų, tačiau bet kuriuo atveju derančių prie lūpų ir akių.

Šešėliai

Madingi kraštutinumai – bespalviai šešėliai, suteikiantys tarsi nedažytų akių įspūdį, arba atvirkščiai – ryškus sodrių spalvų ar dūminis makiažas. Svarbu akcentuoti pačias akis, o dirbtinių blakstienų šį sezoną geriau atsisakyti. Jas siūloma keisti akių kampučių kontūru.
 
 

Kaip susitvarkyti antakius?

Tamsūs, tankūs ir rudi antakiai – viena iš pagrindinių 2010 metų makiažo tendencijų. Taip pat kai kurie mados namai renkasi švelnių ir nekaltų atspalvių paletę (nuo šviesios rožinės iki violetinės) ar akcentuoja labai blyškius kūno spalvos antakius.
Skečas Nr. 1 Šviesūs antakiai („Givenchy“, „Prada“, „Botega Veneta“)
FOTO: Andre Team

Reikia derinti

Derinant makiažą būtina laikytis šių taisyklių: bespalviai akių šešėliai derinami su ryškiomis lūpomis arba natūraliai ryškios akys su bespalvėmis lūpomis. Tiek vienu, tiek kitu atveju reikėtų nepamiršti antakių ir skruostikaulių.

Moteriškumas + lėliškumas

Vizažistas Peteris Philipsas „Fendi“ mados namų ir Karlo Lagerfeldo kolekcijoms sukūrė makiažą, kurį būtų galima pavadinti moteriškumo ir lėliškumo įspūdžių derinimu.
Skečas Nr. 2 Moteriškumas + lėliškumas
FOTO:  Andre Team
Tendencijų apžvalga ir skečai: Ingutė Kšivickienė („Andrè Team“)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-08-12 20:08
Ta
is tikruju truksta gyvu nuotrauku. Galetumet ir pamokeliu kaip pasidaryti makiaza ideti :)
2010-08-09 13:43
Virga
dazausi labai retai, kekviena diena tik blakstienas ir lupas su blizgiu. Sie piesinukai visai idomus, bet galetu buti nuotraukos, arba filmukai,kuriuose viskas butu paaiskinta ir parodyta. nes is piesiniu nelabai kas aisku:) O seip tai viskas labai sauniai surasyta:)
2010-08-09 12:32
As
tai kaip del tu antakiu? man tai asmeniskai negrazu nei tamsus labai, isryskinti.nei labai nubalinti. o del to leliskumo tai grazu:) labai mergaitiska ir moteriska:)
2010-08-06 19:36
Toma
o taip, man patinka piesta ranka. kazkada pamenu sukneles piesdavau :) kaip miela