Jaunikio stilius


LINKĖJIMAI JAUNIESIEMS (1 DALIS)

Sveiki mielieji,
artėja vestuvės ar  jų metinės? Ieškote pačių nuoširdžiausių žodžių? Linkėjimai vestuvėms galėtų tilpti į storiausias palinkėjimū knygas, tačiau kam jas vartyti, kai ApieVestuves.lt skaitytojai ir jų draugai gali tau padėti. Džiaugiamės pradėdami palinkėjimų  straipsnių ciklą. Taigi, šįkart pirmųjų konkurso „Palinkėk man...!“ dalyvių linkėjimai.

Ingos Ž. širdingas linkėjimas

Pasukot šiandien jūs į naują kelią, kur pilna džiaugsmo ir liūdesio dienų, bet niekas užtemdyti negali dviejų galingų mylinčių širdžių. Tas kelias ilgas ir į priekį šauks jus. Jūs eisite ilgai labai ilgai.., o kai bus liūdna nuotaika praskaidrins mažų vaikučių švelnūs ir linksmi balsai. Linkiu, kad niekad neišblėstų jūsų mylinčių širdžių ugnis,kad niekad neužgestų jūsų sukurtas šeimos židinys.

Agnės K. linkėjimas apie šypsenas

Frenkas Irvingas Fletčeris aprašė šypsenos stebuklingą reikšmę. Šypsena nieko nekainuoja, bet daug ką sukuria. Ji praturtina tuos, kurie ją gauna, nenuskurdindama tų, kurie ją duoda. Ji blyksteli akimirką, o atmintyje kartais išlieka visą gyvenimą, nė vienas nėra toks turtingas, kad galėtų apsieiti be jos. Ji kuria laimę namuose, geranorišką aplinką darbe ir yra slaptažodis draugams. Ji yra poilsis pavargusiam, vilties šviesa nusivylusiam, saulės spindulys nuliūdusiam ir geriausias natūralus priešnuodis rūpesčiams. Jos negalima nusipirkti, išprašyti, pasiskolinti ar pavogti, nes ji yra visiškai bevertė, jei neatiduodama nuoširdžiai. Mes šypsomės Jums šios šventės proga nuoširdžiai linkėdami ypatingo stebuklo! Štai mieli palinkėjimo žodžiai, kuriuos radau tvarkydama senus atvirukus ir kurie įstrigo jau keleri metai.

Jūratės K. saulėti linkėjimai

Linkime, kad žingsniai Jūs nebūtų alsūs ir nepabūgtumėt kliūties pirmos, kad Jūsų akys, rankos, žodžiai, balsas kasdien ieškotų džiaugsmo, šilumos.
Pagirdykit medžius, kai šauks iš karščio ir jūra atpažinkite laše. Mokėkit linksmintis ir džiaugtis garsiai, liūdėt ir verkti tyliai, paslapčia.
Mokėkit gimt kas dieną, kas savaitę ir savyje išsaugoti kitus, tegu pro šalį dienos nepraplaukia – te, jos ilgesnės būna už metus.

Aistės L. trapus tarsi drugelis palinkėjimas

Kartais Meilei nereikia nieko. Ji plevena vėjyje drugelio sparnais, pražysta rasotų bijūnų žieduose, nusvyra žemėn vynuogių kekėse... Tuomet tereikia pajusti glostančią spindulio ranką ant skruosto, įkvėpti svaigaus aromato ar paragauti sultingos gaivos ir pajusi, kad...myli.
Kartais Meilei reikia visko. Ji egoistiškai okopuoja Tavo mintis, reikalaudama besąlygiško pasidavimo. Apima slapčiausias sielos kerteles, pripildydama gelmę nenusakomo virpulio. Tarsi sklidina vyno taurė, ji liejasi per viršų, tepdama raudonai viską, kas iki tol Tau buvo šventa ir neliečiama... Tuomet Meilei reikia ne tylių namų jaukumo, ne užuovėjos nuo vėtrų, bet aklos širdies bedugnės, kad į ją įkritęs vėl pakiltum, ir iš deginančio pykčio dar drąsiau, svaigiau mylėtum. Juk ji ženklina viską, prie ko prisilieti, nes.. Tu myli.
Kartais Meilei reikia kantrybės. Jos pradedi mokytis nekantriai ir nesistemingai. Ištaręs žodį „myliu“ pirmiausia mintyse ilgai svarstai, ar pakartoti jį ir Tau... Vėliau lyg per svarbiausią gyvenimo egzaminą paleidi šiuos žodžius į laisvę, paversdamas šį jausmą skambančiu garsu. Tik Tu prasmės jo nepamiršk, o kaip maldą tyliai jį vis kalbėk ir kartok vis iš naujo. Tuomet prasideda tikrasis mokslas, reikalaujantis drausmės, nes Meilės reikia mokytis kantriau ir jausmingiau, nes... mylite Abu.
Kartais Meilei užtenka tiek nedaug. Ryte rasto nebaigtos gerti Jo kavos puodelio, stipraus apkabinimo pakeliant Tave, kad neįžengtum į balą lyjant ar tiesiog šelmiško Jos žvilgsnio nuobodžioje draugijoje. Tuomet kasdienybė pradeda tirpti lyg cukrus arbatoje, lėtai nusėsdama Meilės jaukioje šilumoje. Tada buvimas dviese tampa buvimu pasaulyje, kuris neatrodo šaltas ar liūdnas, nes... Jūs mylite.
Bet kokiu atveju, Meilė – tas baltas paukštis ant Jūsų namo stogo nutūpęs, paverčia žemę stebuklinga vieta, kurioje kiekviena detalė primena, jog mūsų laikas čia turi vertę... Todėl linkiu pajusti glėbyje plakant vietoje dviejų – vieną širdį. O jeigu kada nors pravirktumėt, surinkit lūpomis ašaras nuo vienas kito veido... Ir jeigu nieko neturėsite, save atiduokite vienas kitam, kad Laimė akyse sužibtų...
Ir Jūs tik eikite, per sutemas ir saulės nutviekstą rytojų – prieš Jus daugybė Meilės formų ir Jos apraiškų. Juk visą amžių nestovėsite jaukioj būtį, ramioj tyloj. Geriau paklyskite Dviese aistrų ir džiaugsmo sūkury ir atraskite Gyvenimo prasmę, išdrįsdami kantriai mylėti savo beprotiškus sapnus, nuostabias svajones, nepakartojamą jausmą ir... netobulą žmogų.
Tik to nereikia linkėti, tai reikia išgyventi...

Kristinos S. sveikinimas jauniesiems

Jūsų rankos sujungtos bendram gyvenimui,
Jūsų širdys sujungtos vienai laimei kurti,
Todėl visų dienų ir metų bėgyje,
Jūs saugokite viens kitą kaip didžiausią turtą
Ir eikite per žemę tiesūs ir laimingi,
Nesuklupdami prieš audrą, nelinkdami prieš vėją.
Tegul takuos obels žiedai jums sninga,
Tegul kelius Jums spinduliais nusėja...
Ir saugokite židinį bendros ugnies,
Kad vėjai svetimi neišblaškytų.
Mylėkite viens kitą iš širdies,
Ir gelbėkite, ir ginkite viens kitą,
Tiktai išėję į gyvenimo kelius,
Jūs neužmirškit šito krašto,
Kuriam užsiauginote sparnus,
Kuriam pažinot meilės raštą,
Ir neužmirškit Jūs šitų žmonių
Kurie Jums laimės ir sėkmės linkėjo,
Kurie Jums širdį nešė dovanų...
Mes linkime mylėt tvirtai viens kitą,
Ir drąsiai žengt gyvenimo keliais,
Sukurti gražų ir saulėtą rytą,
Su meilės ir ramybės spinduliais.
Juk kartais būna ir takai nelygūs,
Ir apsiniaukęs rudenio dangus,
Ir kartais žodžiai lyg erškėčiai dygūs
Užtemdo tai kas buvo taip brangu.
Bet kai tvirtai mylėsite viens kitą
Ir gerbsite viens kito troškimus
Tai laimė nekviesta ir neprašyta,
Kasdien pabels į judviejų namus.
O mes šiandien pasveikinti atėjom
Ir atnešėm džiaugsmą dovanų:
Mes norime visą laimę iš pasaulio
Padėti Jums ant drebančių delnų.

Šarūnės U. linkėjimas

Sėdėjo Jie dviese, žilagalviai... užsimerkę, susiglaudę galvelėmis ligoninės palatoje, dvi dienos prieš jos mirtį... Jis klostė jai petį nuo šalčio, braukė sugrubusia ranka per plaukus...
Žiūrėjau į Juos ir supratau: „Štai, kas yra TIKRA. Visa kita – nieko neverta, visiškai nieko...nieko neverta...“
Linkiu Jums to tikrojo TIKRUMO! Mylėkite, gerbkite ir saugokite vienas kitą! Kad ir kas nutiktų, kad norėtųsi grįžti namo, kur laukia pats GERIAUSIAS… geriausias gyvenimo DRAUGAS!

Marijanos linkėjimas

Brangieji ........... ir ...........,
Kai lyja lietus – Tu skubėki pas Ją –
Kai vakaras tirpsta žvaigždėtas...
Ir savo širdim, neramia neramia
Nuveski į naktį, į lietų...
Kai saulė spindės – Tu skubėki pas Jį –
Lai vakaras nyksta saulėtas...
Ir Tavo širdis nerami nerami
Be jo nesuras žemėj vietos...
Branginkite vienas kitą ir būkite laimingi!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2017-06-07 23:11
Adano
skaitau.... per mano vestuves butu tokios 'poemos' -sugadintu svente.... suprantu kai grazus tostas, palinkejimas, bet kai jo apimtis 'knygos santraukos' tai gal tiek jau to..
2010-08-25 16:30
Aiste
Aistės linkėjimas yra nerealus. Labai mielas, šiltas. Super. Nesam pažystamos, bet tikrai spaudžiu ranką už tokį šiltą linkėjimą.
2010-08-24 18:28
Irena
Kas laimejo konkursa, juk pagal data turejo paskelbti nugaletoja? :)
2010-08-16 17:51
Ieva
As irgi jau issiunciau :)
2010-08-16 11:04
:)
as irgi siunciu jau:)
2010-08-16 08:28
Egle
sita noriu laimeti as :) nusiunciau savo linkejima :) pati sukuriau :)
2010-08-15 22:26
Lina
Koks grazus konkursas:)