Gražūs Simonos atradimai vestuvėms I


VESTUVIŲ ŽAIDIMAI (II DALIS)

Mielieji, dažnai rašote laiškus ar klausiate ApieVestuves.lt Facebook puslapyje apie žaidimus vestuvėms. Mūsų komanda pradėjo rinkti žaidimus ir dalintis su jumis.

Estafetė su balionais

Žaidėjų skaičius: 10 – 20. Amžius: nuo 7m. Žaidimo vieta: lauke, patalpoje. Priemonės: pripūsti balionai ir vėliavėlės kiekvienai komandai. Žaidimas lavina: bėgimo įgūdžius, smulkiąją motoriką.
Komandų žaidėjai išsirikiuoja voromis po vieną prie bendros starto linijos. Už 10 – 15m prieš komandą padėta vėliavėlė. Pirmieji komandų žaidėjai turi pripūstus balionus.
Po signalo šie žaidėjai, smūgiuodami balionus rankomis, bėga iki vėliavėlės ir grįžta atgal. Palietę komandos draugą, stojasi į voros galą. Kiti žaidėjai užduotį kartoja.
Laimi komanda, greičiau ir tiksliau atlikusi užduotį.

Vėliavos estafetė

Žaidėjų skaičius: 10 – 30. Amžius: nuo 7m. Žaidimo vieta: aikštė.
Žaidėjai padalinami į dvi lygas komandas. Kiekviena jų išsirikiuoja viena eile. Tarp žaidėjų paliekamas žingsnio tarpas, o tarp komandų 10 žingsnių tarpas. Pirmieji kiekvienos komandos žaidėjai turi po vėliavėlę (ar lazdelę su užrišta ant jos medžiaga ir pan.). Vienodu atstumu nuo abiejų komandų yra koks nors tikslas (pvz., siena, tvora, medis, įsmeigta į žemę lazda ir t.t.). Atstumas iki tikslo priklauso nuo amžiaus. Žaidimo vadui davus ženklą, pirmieji komandų žaidėjai su vėliavėlėmis bėga prie tikslo, paliečia jį ranka, grįžta prie savo eilės ir vėliavėlę paduoda antriesiems žaidėjams. Tie bėga vėl ir t.t. Laimi komanda, kurios paskutinis žaidėjas pirmas atbėga į savo vietą ir pakėlęs rankoje vėliavėlę sušunka „Baigėm“.

Gintaro norai

Metant į laužą gintaro dulkes mintyse linkima ko nors gero ar išsakomi slapčiausi norai. Vakaro svečių paprašykite sugalvoti po norą. Ar jis išsipildys, lems gintaras. Nuo seno gintaras buvo laikomas stebuklingu. Dulkes galite pilti į židinį ar laužą tik sugalvojus norą. Šį žaidimą tinka žaisti vestuvių dieną išmušus dvylikai ar gimtadienio vakarą, prieš Kalėdas ar išleistuvių proga... Gintaro dulkių ieškoti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje prekiaujančioje gintaru.

Siuvėjas

Žaidėjai pasidalija į dvi komandas. Moterų ir vyrų turėtų būti po lygiai. Visi jie sustoja į dvi eiles - vyras, moteris, vyras ir t. t. Išrenkamos dvi siuvėjos. Kiekviena jų gauna po nedidelę lazdelę, prie kurios pririštas ilgas tvirtas vilnonis siūlas arba kaspinas. Kai vedėjas duoda ženklą, siuvėjos pradeda "siūti". Vyrams siuvėjos siūlą perkiša per kelnių klešnes, moterims - per rankovę. Laimi siuvėja, greičiausiai apsiuvusi savo komandą.
 Žinai gražių žaidimų ir Tu? Pasidalink su visais ir atsiųsk el. paštu [email protected] arba rašyk komentarų skiltyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2010-08-29 17:00
Vita
Nuostabi Ingos ir Aisčio vestuvių nuotrauka.