Egidijus Rainys ir jo tobulos 2015 m. suknelės


VESTUVIŲ ŽAIDIMAI (III DALIS)

Mielieji, dažnai rašote laiškus ar klausiate ApieVestuves.lt Facebook puslapyje apie žaidimus vestuvėms. Mūsų komanda pradėjo rinkti žaidimus ir dalintis su jumis.

Įnoringieji segtukai

Vakarėlyje dalyvaujantiems žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus.

Balionai

Pripūsk balionus - dalyviai suskirstomi komandomis. Per nustatytą laiką (pvz 2 min.) visi pučia balionus. Pasibaigus laikui skaičiuojama kuri komanda pripūtė daugiausiai balionų.
Atnešk balionus - komandos nariai į paskirtą vietą turi sunešti išmėtytus balionus. Balionai patalpoje išmėtomi su prie jų pririštomis virvutėmis bei svareliais. Balionus galima nešti tik burna. Laimi greičiausiai į paskirtą vietą balionus sunešusi komanda.

Keblūs klausimai

1. Burnos nėra, bet dantis turi. Kas? (Pjūklas)
2. Kas žiemą kambaryje užšąla, o lauke ne? (Lango stiklas)
3. Viena avis atsisukusi į šiaurę, kita - į pietus.
4. Ar gali jos pamatyti viena kitą, nepasuk damos galvų? (Gali, jei jos atsisukusios viena į kitą).

Kokia tai šalis?

Žaidėjų skaičius neribojamas. Pirmiausia ant lapelių stulpeliu surašomi valstybių pavadinimai, tik raidės juose turi būti sumaišytos, pavyzdžiui, Aremika (Amerika), Zajalibri (Brazilija) ir t.t. Kiekvienas žaidėjas gauna po tokį keistą sąrašą. Per 5 min. reikia šalia netikrų valstybių pavadinimų užrašyti tikruosius. Laimi žaidėjas, atspėjęs daugiausia šalių.

Kamuoliukų lenktynės

Žaidėjai suskirstomi į dvi komandas. Jeigu žaidžia skirtingo amžiaus žmonės, geriau, kad kiekvienoje komandoje būtų įvairių amžiaus grupių atstovų, kitaip galimybės nebus vienodos. Kiekvienai komandai reikia paruošti po 2 siauras stiklinaites (taureles) ir stalo teniso kamuoliuką. Kamuoliukas neturi visai įkristi į stiklinaitę.
Komandos susėda prie stalo, viena priešais kitą. Gavę ženklą, kiekvienos komandos pirmieji žaidėjai paima dvi stiklinaites, sustato jas priešais save vieną prie kitos, į pirmąją įdeda kamuoliuką ir stengiasi jį nupūsti į antrąją. Kai tik pavyksta tai padaryti, stiklinaites ir kamuoliuką perduoda antram žaidėjui. Laimi komanda, greičiau atlikusi užduotį.
Žinai gražių žaidimų ir Tu? Pasidalink su visais ir atsiųsk el. paštu [email protected] arba rašyk komentarų skiltyje.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-05-26 14:17
Dalius
Žaidimas - atspėk ką sakau. Žaidžia poros. Išsirenka kuris sakys o kuris spėlios. Tam kuris spėlios uždedamos ausinės ir paleidžiama muzika kad negirdėtų ka partneris sako. Tas kuris kalba turi rankas laikyti susikabinusias už nugaros kad negalėtų gestikuliuot. Jam paeiliui rodomi lapeliai su žodžiais. Jis mimikos pagalba bando tą žodį pasakyt klausančiam. Duodamas laikas - 3 min. Laimi ta pora kuri per tą patį laiką atspėjo daugiausia žodžių.