15 idėjų vestuvėms paplūdimyje


NAUJA TENDENCIJA: MAKIAŽAS TINKA IR JAUNIKIAMS

AUTORIUS: Andre Team
Niekam ne paslaptis – vyrų makiažas įprastas filmavimo aikštelėse, televizijoje, fotosesijose, madų pristatymuose ir pan. Tačiau tai tampa vis įprastesniu reiškiniu ir kasdieniame gyvenime. Kosmetikos priemonės, skirtos vyrams, nėra naujovė, tiesiog dabar apie vyrišką makiažą kalbama garsiau ir dažniau nei anksčiau. Iš tikrųjų dauguma vyrų naudoja makiažo priemones, tačiau apie tai garsiai nešneka. Šiandienėje visuomenėje tai anaiptol nedaro jūsų nevyriško, priešingai – gali padėti paslėpti trūkumus ir išryškinti veido bruožus. Taigi jūs neturite būti aktorius ar kino žvaigždė, kad darytumėtės makiažą. O vestuvių nuotraukose atrodysite tobulai. Juk nuotaka tokia žavinga...
Pabrėžtina, kad atliekant vyrišką makiažą galioja vienintelė taisyklė – subtilumas. Makiažas neturi vyro paversti moterimi. Atvirkščiai – makiažas turėtų suintensyvinti vyro veido bruožus. Vyrai makiažo priemones turėtų naudoti veido korekcijai, trūkumams paslėpti, bet netapti mergaitiškais. Nėra išmintinga naudoti daug makiažo ar pabandyti drastiškai pakeisti vyro veidą makiažu. Todėl reikia nepadauginti kosmetikos priemonių, kitaip tariant, makiažas turi būti nepastebimas, o žmonės, žiūrėdami į jus, turi galvoti: „Jis šiandien atrodo pailsėjęs.“ Taigi pateiksime keletą patarimų, kaip pasidaryti subtilų vyrišką makiažą.

Veido paruošimas

Makiažas turi būti daromas ant švarios, nuvalytos odos, kad išliktų ilgiau ir tolygiau pasiskirstytų makiažo priemonės. Taip pat svarbus veido odos drėkinimas, todėl sudrėkinkite veido odą dieniniu kremu, kad ji taptų lygesnė. Dauguma vyrų nepakakamai rūpinasi savo veido odos drėgme, o tai itin svarbu, jei norite džiaugtis sveika, pamaitinta oda. Jei priemonės bus tepamos ant per sauso veido, jos akivaizdžiai matysis ir padengs odą netolygiai.

Makiažo pagrindas – kreminė pudra

Veidui rinkitės presuotą kompaktinę pudrą arba jūsų odos atspalvio makiažo pagrindą. Pagrindas padeda paslėpti odos trūkumus ir spuogelius. Itin svarbu pasirinkti tokį atspalvį, kuris visiškai atitinka jūsų odos spalvą. Veido spalva jokiu būdu negali skirtis nuo kaklo ir krūtinės ląstos spalvos.
Daugelio vyrų veido poros yra didesnės nei moterų, todėl jos lengviau užsikemša. Dėl šios priežasties patartina naudoti ne aliejaus, bet vandens pagrindo pudrą. Jei turite barzdą, stenkitės, kad neliktų makiažo pagrindo likučio ant ūsų. Makiažo priemonę kruopščiai įtrinkite ne tik prie barzdos ar ūsų, bet ir palei plaukų augimo liniją. Nepamirškite patepti ir kaklo, kad išvengtumėte aiškių linijų, kurios išduos, jog darotės makiažą.
Jei nenorite naudoti makiažo pagrindo, yra puiki išeitis – drėkinamasis kremas su spalva. Ši makiažo priemonė ne tik suminkštins ir pamaitins jūsų odą po skutimosi, bet ir suteiks lengvo įdegio efektą. Tačiau rinkitės tokį kremą, kuris atitinka jūsų odos toną. Skystą makiažo pagrindą galima maišyti su drėkinamuoju kremu. Tiesiog išspauskite kreminės pudros ant rankos ir įmaišykite ketvirtadalį drėkinamojo kremo, išmaišykite su pirštais ir tepkite ant veido.

Maskuoklis

Dauguma vyrų turi problemų dėl patamsėjusių paakių. Kad padarytumėte juos mažiau matomus, naudokite šviesą atspindinčią maskavimo priemonę. Mažą kiekį maskuoklio tapšnojamaisiais judesiais tepkite tik ant probleminių vietų: paakių, dėmelių, paraudimų, spuogelių, bet ne ant viso veido.

Biri arba kompaktinė pudra?

Šios priemonės naudojamos tam, kad būtų pašalintas odos blizgėjimas ir suteikiamas matinis atspalvis. Tai nebūtinos kasdienai priemonės. Dažniausiai naudojamos studijose, televizijose ir kitur, kur yra žibintų ir nuo jų sklindanti šiluma odai suteikia spindėjimo ir drėgnumo efektą. Biri ar kompaktinė pudra panaikina nepageidaujamą odos blizgesį ir išlygina odos toną. Ji taip pat padeda paslėpti maskuoklį. Naudodami vieną iš šių pudrų, susitelkite ties vadinamąja T zona – kakta, nosimi ir smakru. Jei tepsite pudrą tik ant šios zonos, stenkitės, kad ji neatrodytų riebi, o veidas natūraliai švytėtų. Matiniam efektui išgauti gali būti naudojama tam skirta veido želė, kuria, jei esate pliktelėjęs, galima šiek tiek patepti ir galvą.
Jei naudojate birią pudrą, jums prireiks makiažo šepetėlio, kurį panardinsite į miltelius ir perbrauksite per T zoną arba visą veidą. Primename, kad pudros turi būti kuo mažiau – nepersistenkite. Suspausta kompaktinė pudra paprastai tepama pudrinuku. Ši makiažo priemonė būna įvairių atspalvių, todėl turite pasirinkti artimiausią jūsų odos spalvai. Biri pudra gali būti ir bespalvė, tai itin patogu.

Akių pieštukas

Fotosesijoms ar pasirodymams ant podiumo akių formą galima pabrėžti dulsvu makiažu. Tam naudokite rudą akių pieštuką. Brėžkite subtilią liniją prie pat viršutinių blakstienų ir retušuokite.

Blakstienų tušas

Vyrų makiažui visiškai pakanka skaidraus blakstienų tušo. Jis šiek tiek pailgins ir paryškins jūsų natūralias blakstienas, suteiks apimties ir bus nepastebimas.

Antakių želė

Jei reikia, pašaliname nereikalingus plaukelius tarpuakyje, patrumpiname styrančius. Antakius pakanka sušukuoti, nes vyrų antakiai dažniausiai būna gana tamsūs ir ryškūs, tačiau galima naudoti ir antakių želę, kuri užfiksuos formą.

Lūpų balzamas

Vyrams visiškai pakanka naudoti šiek tiek lūpų balzamo. Jis ne tik pamaitins lūpas ir saugos jas nuo skilinėjimo ir išsausėjimo, bet ir pagyvins natūralią spalvą.
Norime priminti, kad vakare nepamirštumėte švariai nuvalyti veido valikliu, kad oda pailsėtų ir visada atrodytų gaivi.
Būkite žavūs, mieli jaunikiai.
Linkėjimai,
Karolina
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2010-12-19 01:24
Gerda
Ka????? Maniskis ne uz ka nesipudruos