Staigmena svečiams – ypatingos šampano taurės


SKONINGAI NESKONINGA VESTUVIŲ REALYBĖ

Sveiki, mieli skaitytojai,
šiandien noriu nuoširdžiai su jumis pasikalbėti apie vestuves... Jaunieji, ateinantys pas mus, nori kokybiškos, įspūdingos šventės sau ir svečiams. Šitai pavadinkime lūkesčiais, o realybė - staigus šuolis 20 metų atgal – dauguma jaunavedžių vis dar atrodo taip, kaip tais laikais, kai suknelės ir kostiumai buvo perduodami iš kartos į kartą. Puikus pavyzdys: atvažiuokite prie Vilniaus, Kauno ar bet kurio kito Lietuvos miesto santuokų rūmų ir stebėkite atvykstančias pasipuošusias poras. Ar tai yra bevertės investicijos ir menkas stiliaus išmanymas? 
Dėl sukauptos patirties iš pirmo žvilgsnio galiu nusakyti, kaip atrodys tokių jaunųjų vakarinė šventės dalis: kaimo turizmo sodyba, muzikantai, tačiau svarovskiais dekoruota torto formos vestuvinė suknelė, limuzinas, šilkinės, gipiūrinės ar kelininko liemenės ryškumo vakarinės suknelės. Kičas, arba dėl skonio nesiginčijama? Įdarbinkite savo fantaziją skaitydami mano vaizdinius, o išvados – nuomonės laisvė.

Vestuvės, kurių nekartočiau

Geriau mokytis iš kitų klaidų nei iš savo, Jums pataria ta, kurios vestuvės toli gražu nebuvo tobulos. Šiandien jų įvertinimas dešimtbalėje sistemoje netenkintų net tingiausio studento, bet kičo egzaminas būtų išlaikytas su pagyrimu! Vestuvės greičiausiai būtų tilpusios į visus tradiciškus nuobodybės standartus, jei ne įvairūs keisti nutikimai, kurie praskaidrina pilkšvus prisiminimus: pamiršta puokštė, automobilyje užtrenkti rakteliai, skausmingas virtimas į dulkes einant per svečių paruoštą rąstą, tariama automobilių vagystė, pirmoji naktis pas kaimynus kartu su dešimčia kitų svečių... Na, nebuvo taip blogai, kaip gali pasirodyti – santuoka išties laiminga.
Vestuvių nepakartosi ir laiko neatsuksi atgal, todėl jautriai reaguoju į visus, planuojančius savo vestuves ta pačia kryptimi. Pirma taisyklė – turėkite aiškią ir originalią viziją. Jei jos neturite, priešnuodis tokiai šventei – gerais patarimais grįstas planavimas, atmetant absoliutų pasidavimą tėvų, draugų, giminių ar supermamos įtakai.

Nėra padėties be išeities

Jei tekėčiau dabar, pirmiausia kreipčiausi į vestuvių planuotoją. Kodėl? Pirma, todėl, kad kartais turime labai originalių idėjų, bet ne jėgų jas realizuoti. Antra, yra daugybė galimybių, smulkmenų, kurių galite nepastebėti planuodami vestuves: nuolatinis bendravimas su paslaugų tiekėjais, užtikrinantis kokybę.
Yra daugybė dalykų, kurių neįmanoma valdyti vestuvių dieną: tikslus laiko suderinimas, sklandi ceremonijos ir programos eiga. Pagalvokite, ko norite: kiekvieną minutę žvilgčioti į aptarnaujantį personalą, šokinėti aplink svečius ar tiesiog atsipalaiduoti ir džiaugtis savo švente?
Tinkami žmonės, dirbantys Jūsų vestuvėse, stiliaus vientisumas, nuoseklumas, puikiai atskleista vestuvių tematika, dėmesys smulkmenoms, kūrybiškumas, laiko paskirstymas... Mieli jaunieji, atminkite, kad vestuvių šventės nepakartosite, todėl apsisprendę švęsti, pirmiausia pagalvokite, į ką norite investuoti ir ar investicijos yra vertos rezultato. Ne viskas, kas kokybiška, turi būti brangu, tad pasitelkite fantaziją. Nepasitikite savo jėgomis? Tikiu, kad žinote, kur kreiptis. O dabar tiesiog pamąstykite, kaip liūdna, jei vestuvės tampa švente, kurios nesinori pakartoti...
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2011-03-31 01:30
Uoga
Nesupratau sio straipsniuko esmes. Ir vel buvo reklamuojamos vestuviu planuotojos, vietoj to, kad isdestytu aiskiai savo nuomone nuo A iki Z, kas skoninga ir ne. Visgi straipsnio antraste skelbia <Skoninga ir neskoninga>. Tikriausiai is viso to reikia padaryti isvada, kad visa ko esme ir geros skoningos (pabreziu skoningos) vestuves siais laikais neapsieina be planuotoju?? As nesu pries jas, bet kiek gi galima jas visur kisti? Aciu :)
2010-12-15 11:04
adrija
na nevisai su viskuo sutinku negi visi tokie nesavarankiski as tai pavyzdziui net nenoreciau kitam zmogui patiket savo sventes man gera paciai ja planuoti.ir tarkim jai vestuves kaimo turizmo sodyboi tai nereiskia kad jos bus neskoningos ir sveciai su kazkokiom suknelem kelininko liemenes spalvos .ir net torto formos sukneliu yra ir dabar visai graziu ir nepasenusiu o jai tai buvo jaunosios svajone ir su ja jauciasi princese kodelgi ne?manu vestuves negali but madingos vestuves turi buti smagios mielos jauniesems net jai jiem patika kazkas kas galbut kazkam atrodo nemadinga .pasakysiu tik tiek daugiau tolerancijos zmones.ir kaip be butu nevisi gali sau leisti vestuviu planuotoju tai taip isena kad todel ju vetuves tampa prastos ?
2010-09-19 23:17
ruta
nezinau, kaip jums bet man vestuviu planuotoja reikalinga. mes su vyru nusisamdem ir likom labai patenkinti. patikekit jokiu rupesciu neturejau ir galejau pilnai atsiduoti sventei. jei kam reikes rekomenduoju savo planuotoja.
www.sventesplanavimas.lt

ruta 867792926
2010-09-14 13:52
Monika
tai planuotoja ne vien tik del ideju reikalinga. aisku, gerai, kai ji sumasto ka nors originalaus, super, bet siaip jau ji yra jusu viziju ir ideju igyvendintoja. as turejau planuotoja ir l dziaugiausi, kad vestuviu diena, viskas ejo kaip sveistu patepta bei nereikejo rupintis milijonu smulkmenu, pvz, kaip sampano pilstymu prie baznycios, apmokejimu uz paslaugas ir dar dauuuuugyybe detaliu, kurios neturi nieko bendra su fanzaija ir idejomis, o yra paprasciausiai techniniai dalykai, kuriuos vis tiek kam nors tenka daryti - jauniesiems/planuotojai arba tevams.
2010-09-13 14:06
Allina
Kiekvieno norai ir galimybes skirtingos, skirtingi ir skoniai. Na aisku, kad musu Lietuveleje karaliauja savotiskai madingos vestuves... Madingos sakau todel, kad tai kiekvieno zmogaus norai:) Na daryk ka tu nori bet jeigu nuotakai patinka tortine su lankais suknele karaliavusi mados vorsunese pries 10-15 m. tai tu jai niekaip neisiulysi, lengvos, judesiu nevarzandzios, vejyje pelvesuojancios suknytes:) Taip ir su visa stilistika.
2010-09-13 13:12
Vida
Man nereikia planuotoju, as ir pati turiu begale ideju ir viziju savo sventei:)