„Liucina Rimgailė – Weddings & Events“ stebina


IDĖJOS RUDENS VESTUVĖMS

Po tokios karštos vasaros ruduo – tikras išsigelbėjimas! Nuo seno šis metų laikas vadinamas vestuvių metu – po vasaros darbų, atostogų visiems susirinkus į namus, geras laikas švęsti vestuves. Jei tuokiatės rudenį, vestuvės bus itin jaukios, nuspalvintos sodriomis žemės spalvomis ir pagražintos gamtos gėrybėmis. Rinkitės rudens lapų, žemės atspalvius: jei patinka sodresnės spalvos, tiks įvairių atspalvių rudi, kraujo raudonumo, geltoni ir oranžiniai atspalviai. Jei norite šviesesnių atspalvių, tiks alyvinė levandų, pelenų, rožinė, šilti pudros ir kreminiai atspalviai.

Puoškite rudens gėlėmis

Aplinkai puošti privalote panaudoti ir rudenines gėles, kurių šiuo metų laiku labai gausu: įvairiaspalvius jurginus, astrus, kardelius ir daugybę kitų. Naudokite ir kitas gamtos gėrybes – uogas, daržoves, vaisius. Obuoliai, kriaušės, kaštonai, gilės ir net kopūstai gali tapti puikiais puošybos elementais, o gal ir puokštėmis ant šventinių stalų.

Skėčiai - fotosesijos puošmena

Fotosesijoje nepamirškite skėčių, guminių batų ir jaukaus, šilto šalio. Jei lis lietus, džiaukitės, nes sakoma, kad jis garantuoja gražų ir sėkmingą poros gyvenimą santuokoje.
Išnaudokite viską, ką duoda šis nuostabus metų laikas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-09-14 21:41
His
Grazios idejos, maciau veina vestuvine fotosesija su spalvotais skeciais. labai grazu buvo ir stilinga
2010-09-14 11:28
Gitana
Visi tie jurginai, rudeniniai labai, moliugai ir obuoliai labai grazus puosybos akcentai:) Grazu labai:)