Praktiški patarimai svečiams, kokias gėles ir kodėl dovanoti


BŪSIMOS VESTUVIŲ ATRIBUTIKOS TENDENCIJOS 2011 M.

Žinoma, tikrasis vestuvinių tendencijų diktavims prasideda iškart po Kalėdų, kuomet visos Europos madų sostinės, pamiršusios Kalėdinius rūpesčius, skelbia naujausias vestuvines tendencijas. Tačiau dar nespėjus pasibaigti vienam vestuvinių sezonui, jau Europos šalyse pradedamos diktuoti užuominas naujajam sezonui.
Autorius: Matas Juras

Naujausia tendencija - nėriniai

Šį rudenį mums į akiratį pakliuvo viena iš didžiausių mados sostinių – Milanas. Ir kokias aliuzijas kitiems metams mums diktuoja Milanas? Vienareikšmiškai ir be konkurencijos – nėriniai. O jie visur: nuo vestuvinių suknelių, palinkėjimų knygų, stalo kortelių iki pagalvėlių žiedams ar vestuvinės nuotraukos rėmelių.

Didelis dėmesys - dovanoms svečiams

Didelis dėmesys yra skiriamas dovanėlėms svečiams – itin subtilios, iki galo išpuoštos, dekoruotos baltu ar kreminiu tiuliu. Kaspinukai kai kur keičiami nėriniais. Kol kas pastebėjome, kad daugiausia karaliauja pastelinės, lengvos spalvos, pasidabinusios lengvais audiniais.

Madingos spalvotos torto statulėlės

Be abejo, komiškų detalių taip pat netrūksta. Statulėlės vestuviniam tortui stebina neįprastu spalvingumu, linksmų, nuotaikingų emocijų perteikimu. Tačiau, tikriausiai mūsų šalyje tai nėra labai įprasta, dėl įprasto jaunųjų kuklumo.

Naujausios kvieitmų ir stalo kortelių tendencijos

Vestuvinių kvietimų, datos rezervacijos ar padėkos kortelėse, pastebima laisvos formos tendencija. Vaizduojamos netaisyklingos formos, plėšytais ar degintais kraštais, kvietimai. Ypatingai jei tai retro kvietimai. Moderniems kvietimams atsiranda naujų aksesuarų – metalizuoti lipdukai. Maži drugeliai, kaspinukai, boružytės, širdelės, vestuviniai žiedai ir pan. Atrodo išties originaliai ir naujoviškai. Tokius aksesuarus galima naudoti labai plačiai, nes juos galima pasirinkti įvairaus dydžio.
Nors ir nežymiai, bet jau po truputį pastebime kitų metų vestuvines tendencijas. Praėjus Kalėdų vajui, jų turėtų būti visas pluoštas ir mes esame pasiruošę Jus informuoti apie viską detaliai..
Nuoširdžiai,
Gita
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai