Kitoks vestuvių tortas


PRIEŠ VESTUVINIO FILMO SCENARIJUS (IV DALIS)

Sveiki, dalinamės Jūsų atsiųstais prieš vestuvinio filmo scenarijais. Nori dalyvauti ir Tu? Siųsk savo scenarijų, jūsų nuotrauką ir nepamiršk parašyti sutuoktuvių datos. Zzet pictures ir ApieVestuves.lt rengiamas konkursas tęsis dar savaitę. O dabar kviečiame perskaityti pirmųjų dalyvių scenarijus ir atsiųsti savo scenarijus el. p. [email protected]

Rasos ir Juozo scenarijus

Nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Rasa ir Juozas.
 Paskutinės pavasario dienos. Giedras dangus. Šviečia saulė. Tiesiog graži diena.
Tiltas virš autostrados. (toks yra Kaune netoli „Megos“). Vienoje kelio pusėje blokiniai namai, kitoje – miškas (Kelboniškio). Užia automobiliai. Vaizdas pasisuka į kairiąją tilto pusę: pienių pieva, čiulba paukščiai ir skraido vienas drugelis... Girdisi kaip šaligatviu ateina Ji (kaukši kulniukais) Žingsnis spartus. Prabėga šuo. Ji atsidaro namo duris (matosi tik kojos) ir laiptinėje laiptais lipa į viršų.
Tiltas. Vaizdas pasisuka į dešinę pusę. Miškas. Skraido vienas drugelis. Žvilgnis greitai spaudžiasi pro medžius (tarsi skrendančio drugelio akimis matytume) ir išeinama į sodybą. (Kleboniškyje yra kolektyviai sodai). Šviečia saulė. Pasigirsta žoliapjovės burzgimas, pjaunama žolė kartu su pienėmis.
Vaizdas greitai keičiasi: nujaunama pienė, laiptinėje užlipamas dar vienas laiptelis.
Pienė
Laiptelis.
Pienė.
Laiptelis.
Buto durys. Spynoje pasisuka raktas, atsidaro durys. Ji įeina į vidų. Nuspiria batelius ir basa nueina į savo kambarį. Numeta rankinuką. Atsistoja prie atviro lango. (arba atsisėda ant palangės). Pasirodo jos visas siluetas. Ji žiūri į tolį. Rankoje mobilus telefonas.
Pieva. Burzgia žoliapjovė. Jis pavargęs pjauna žolė. Išjungia žoliapjovę. Atsigula atokvėpio minutei.
Skraido drugelis...
Drugelis atskrenda prie Jos ir nutūpia ant telefono. Ji šypsosi. Ir parašo žinutę.
„Žinutė išsiųsta“.
Pasigirsta žinutės gavimo signalas. Drugelis skraido aplink Jį ir nutūpia ant veido arba krūtinės.
Veide šypsena.
Tiltas. Autostradoje vyksta intensyvus judėjimas. Viename tilto gale stovi Ji, kitame – Jis.
Jie ateina nedrąsiai vienas prie kito, susitinka tilto viduryje. Po truputėlį automobilių užimą keičia širdies dūžiai ir graži muzika.
Žiūri vienas kitam į akis. Staiga švelniai susikabina rankos, taip lyg tuoj pradės šokti. Kasdieninius rūbus pakeičia gražūs, šventiški kostiumai.
Skraido du drugeliai...
Jis ir ji šoka.
Žaismingai skraido du drugeliai... Sukinukai, pakėlimai. Jie šoka. Akys švyti.
Skraido du drugeliai!

Marijos ir Luko scenarijus

Meilė gali būti gyva per atstumą...!!
Istorija turi prasidėti Berlyne – karštas susitikimas oro uoste, bučiniai sukantis ratu ir gėlės mano mylimam, nes jo sulaukiau..:) Būtinas kadras, kur bučiuojamės ant važiuojančių laiptų – kaip patogu, kai išsilygina ūgiai..:)
Sekantis susitikimas jau Vilniaus oro uoste – gėles gaunu aš. Džiaugiamės vienas kitu, o kur – nesvarbu. Vilniaus senamiestyje, Kaune santakoje ar Klaipėdoj prie Baltijos.
Žiūrėkim vėl susitikimą (tai geriau, nei tie prakeikti išsiskyrimai), kur laukiu savo draugo jau kitur – Maskvoje. Geriausia pliaupiant lietui su raudonais gvazdikais rankoje – jie tinka šiam miestui..:) O mes vaikštome po balas Raudonojoje aikštėje ir parke prie Kremliaus. Kaip viską sukurti čia, Lietuvoje, reikia klausti gal kokių magų..:)
Pabūkim nuobodūs, susitikim vėl Lietuvoje. Po ilgos kelionės autobusu per Rusijos platybes laukia daug džiaugsmo gaunant geltonų klevo lapų..:) Rodos po amžinybės galim vaikščioti Ąžuolyne susikabinę už rankų ir džiaugtis paprastais dalykais. Tačiau.. kaip visada neilgai..
SUSITINKAM! Nerealu! Mes vėl susitinkam, vėl Maskvoje. Būtinai būtinai yra labai šalta, mes su didelėm kailinėm kepurėm ir pūkuotom pirštinėm. Net sniegas tirpsta aplink mus, kai apsikabinam...
Bet artėja vėl išsiskyrimas, kurio nelaukia nei vienas iš mūsų... Tačiau šį kartą mano mielasis imasi rimtų veiksmų. „Viskas, Zaičik. Užtenka. Aš tave vežuosi namo“. Sukraunam didelius lagaminus ir išeinam. Mane išsiveža. Persimeta per petį..:), aš kabėdama laikau du lagaminus rankose, o jis dar du tempia iš paskos. Ir mums visai nebereikia daugiau išsiskirti..!! Į traukinį lipam KARTU..!
Meilė gali būti gyva per atstumą. Bet jai labiau patinka ABIEJŲ draugija..!!

Agnės ir Ornando scenarijus

Ankstus rytas, bundančio miesto vaizdas, kylanti saulė ir migla virš vandens. Vis dar žvarbaus ir nedrąsaus ryto šviesos fone -Trijų mergelių tiltas Kaune. Tolumoje pasirodo Ornandas , neskubėdamas žengia tiltu ir pusiaukelėje sustojęs pasiremia ant turėklų ir grožisi atsiveriančia panorama. Bėgiais,einančiais po tiltu, artėja traukinys. Jo sirena šiek tiek prablaško mieguistą ir neskubantį rytą. Dabar tolumoje pasirodau aš, prieinu prie jo, apkabinimas, bučkis ir nuostabiu vaizdu jau grožimės kartu. Kai ko laukiame. Pagaliau. Tilto gale pasirodo kelių žmonių grupe nešina dideliais krepšiais, šalmais, virvių ritėmis. Tai- komanda kuri Lietuvoje ir ne vien Lietuvoje aktyviai užsiiminėja šuoliais su virvėmis. Tai- kažkas nepakartojamo ka mes ir norėtume išbandyti :) Šokame į patogią aprangą, filmuojama kaip tvarkingai ir tvirtai užsegama reikalinga įranga- liemenį ir kojas tvirtai juosia apraišai, spragteli karabinas...tegul žiūrovai iki paskutinės akimirkos nežinos kas jų laukia :) Mus sukabina drauge ir kabarojamės ant tilto tureklo, tvirtai apkabiname vienas kitą ir su linksma komanda 'eina!' tiesiog žengiame į po kojomis atsivėrusią tuštumą. Laisvas kritimas, laisvės ir lengvumo pojūtis ir virš Nemuno nuskardėsiantis adrenalino, beprotiško džiaugsmo ir pasididžiavimo kad išdrįsome, padarėme tai, šūksnis! Kojos švelniai perbrauks per vis dar vėsų Nemuno vandenį o nusipelnytas bučinys tiesiog netilps lupose :) Kaip turėtų atrodyti filmuko pabaiga-labai galvos nesukome, tiesiog pamanėme kad butų puiku 'pagauti' mus bėgančius lieptu kokio ežeriuko link ir šokančių į jį. Pakutinis kadras- mes sustingę ore, dar nepalietę vandens arba sulėtintame kadre įšokame į ežeriuką o vanduo susilieja virš musų galvų. Išnyrame ir žinoma-bučinys :)

Ievos ir Ričardo scenarijus

Nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Ieva ir Ričardas.
Miesto vaizdas: verslo trikampis, daug žmonių, visi eina į biurus.
Fone groja muzika, dialogai lieka už kadro, vaizdu perteikiama nuotaika, pagrindinės vaizdų mintys.
JI eina į darbą, pravažiuojantis automobilis, važiuodamas pro balą, JĄ aptaško. JI bando nusivalyti paltuką, tačiau iš rankų iškrenta nešama rankinė, aplankalai su dokumentais, šie pabyra ant šaligatvio. Praeivis padeda viską susirinkti. Tuomet įeina į biurų pastatą - ten visi surūgę, stumdosi.
Toliau JI bando dirbti, tačiau nesusikaupia, dažnai žiūri pro langą, pro kurį matosi Vingio parkas, upės vingis.
Atėjus vakarui, išeina namo, tačiau liftas neveikia, todėl tenka lipti iš 16 aukšto pėstute, nuotaika visai subjūra.
JIS dalyvauja verslo konferencijoje, kur daug kostiumuotų verslininkų, kalba telefonu, dirba kompiuteriu. Kavos pertraukėlės metu, prisimena JĄ – kaip kartu geria kavą jaukioj kavinukėj, vaikšto po Vilniaus senamiestį apsikabinę, juokiasi. Likusią dienos dalį dažnai žvilgčioja į laikrodį, matosi nekantrauja, nori važiuoti namo. Pagaliau darbai baigiasi ir JIS skubėdamas išeina iš pastato, susistabdo taksi ir važiuoja į oro uostą. Toliau vaizdas oro uoste (pvz. Kauno oro uosto terminalas), vaizdas lėktuve, kelionės metu vėl galvoja apie JĄ – kaip kartu vedžioja šunį, linksmai su juo žaidžia, kvailioja, juokiasi. Tada vaizdas kaip lipa iš lėktuvo, sėda į automobilį ir lekia namo pas JĄ. Mieste didžiulis kamštis, automobiliai nejuda. JIS pasikankina automobilyje ir galiausiai iš jo išlipa, pamato šaligatvyje stovintį dviratį, griebia jį ir važiuoja šaligatviais, peršokdamas pasitaikiusias kliūtis ir visaip gąsdindamas močiutes.
JI tuo tarpu su didžiausiais krepšiais išeina iš prekybos centro ir nepažiūrėjusi per gatvę, eina tiesiai. Tuo metu kaip tik važiuoja automobilis ir vos JOS nepartrenkia, tačiau kaip tik tą sekundę pasirodo JIS ir metęs dviratį griebia JĄ ant rankų ir išgelbėja nuo nelaimės. Visi krepšiai iškrenta, visokie gražūs, spalvoti popieriukai ir gėlės išsibarsto aplinkui, o JIE džiaugiasi (gal net ašara iš džiaugsmo nurieda), apsikabina, bučiuojasi...
Pabaigoje, gali skambėti WET WET WET LOVE IS AROUND:)
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai