Mildos ir Andriaus kareiviška meilės istorija


GITOS ATSAKYMAI: VISKAS APIE KVIETIMUS IR STALO KORTELES

Sveikos mielosios,
štai Gitos atsakymai į Facebook Jūsų užduotus klausimus. Jei turite daugiau klausimų - rašykite redakcijai el. paštu: [email protected]

Kokios spalvos šiais metais vyrauja kvietimuose? Kokios naujausios kvietimų tendencijos? Ar juodos spalvos kvietimai dera vestuvėms? (ApieVestuves.lt skaitytojų Viki Viktorijos, Kamilės Milės, Rositos Rosi klausimai)

Jau kelerius metus iš eilės kvietimuose vyrauja subtilumas, elegancija. Tam išgauti naudojamas labai aukštos kokybės popierius – itin plonas arba labai storas. Paprastas spalvoto popieriaus lapas gali būti naudojamas tik dekoracijoms. Dekoracijoms tinka ir nėriniuotos, siauros atlasinės juostelės, lazeriu pjaustyti drugeliai, širdelės, kaspinėliai. Ypač didelis dėmesys skiriamas įspaustiems ornamentams, simboliams. Populiariausios spalvos yra prabangi aukso, ruda ir, žinoma, kreminė. Taip pat atsiranda naujas pilkos ir baltos spalvų derinys. Vis dažniau jaunieji renkasi tamsesnes spalvas ir puikiai suderina jas su visa vestuvių tematika. Tad juoda spalva taip pat gali dominuoti vestuviniuose kvietimuose ar pamergių suknelėse. Juk juoda tinka visur ir visada – prie jos galima labai paprastai ir stilingai priderinti visas vestuvių detales.

Kaip įteikti kvietimą? Kokios tendencijos vyrauja šiuo metu? Ar kvietimai įteikiami į rankas, ar siunčiami paštu?

Kokiu būdu svečiams įteikti kvietimą, priklauso nuo tam tikrų aplinkybių. Jei svečiai gyvena užsienyje, žinoma, tenka siųsti paštu. Patartina siųsti registruotu laišku. Jei teikiate lengvai pasiekiamiems draugams, giminaičiams, artimiesiems, ypatingam dėmesiui parodyti priimtiniausia įteikti kvietimą į rankas. Teikdami kvietimą į rankas, neklijuokite apsauginio kvietimo vokelio. Kvietimą siunčiant paštu derėtų jį su apsauginiu vokeliu įdėti į dar vieną, tradicinį pašto voką. 

Svečių susodinimas: stalo kortelės, stalai

Kaip išmoningai, išradingai ir, be abejo, pigiai pasigaminti stalo korteles? (Gintarės klausimas)

Yra daugybė idėjų, kaip pasigaminti stalo korteles. Tereikia pasikliauti fantazija https://www.apievestuves.lt/s/234-Naujausios-stalo-korteliu-idejos. Stalo kortelėmis galima paversti įvairias dovanėles svečiams, korteles su užrašytais svečių vardais galima pririšti prie taurės kojelės, juos užrašyti ant stalo servetėlės ir pan. Žinoma, reikia derinti spalvas, stilių. Unikali, kol kas niekur nenaudota idėja – padaryti stalo kortelę su personalizuotu šokoladuku Jūsų vestuvių svečiui. Tai turėtų būti šiek tiek didesnė kortelė, joje stilistiškai pritvirtintas šokoladukas su jaunųjų nuotrauka ar inicialais, virš šokoladuko – svečio vardas. Tai gali pasitarnauti ir kaip vardas, ir kaip staigmena svečiui.

Kaip galima pavadinti stalą? Norėčiau numeruoti stalus, prie įėjimo pastatyti lentą, ant kurios būtų surašyti svečių vardai su stalo numeriu arba simbolika. Ką manote? (Gintarės klausimas)

Stalus pavadinti galima tradiciškai – numeriukais, bet šventę galima paįvairinti suteikiant kiekvienam stalui išskirtinį pavadinimą. Temų pasirinkimas gali būti išties gausus: metų laikai, mėnesiai, medžiai, Europos miestai, 7 pasaulio stebuklai, vaivorykštės spalvos, vandenynai ir pan. Variantų gali būti labai daug, viskas priklauso nuo Jūsų vestuvių tematikos. Galite kvietimuose naudoti gėlių motyvus, o svečių stalus pavadintų gėlių pavadinimais. Stalo numeriukas, tokiu atveju, turėtų atspindėti ne tik gėlių tematiką, bet ir pabrėžti stalo pavadinimą.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-11-03 15:07
Aine
Galima nerinius daryti dekupazo technika. As esu kazka pan macius.
2010-11-01 14:14
Feja
O kaip su tais neriniais. Skaiciau jusu praejusi teksta ir ten apie nerinius... noreciau pamatyti neriniuotu kvieitmu pvz. Gal galite pasidalinti nuorodomis?
Dekui