Deimantai vestuvių žiede


IDĖJOS: KAIP PUOŠTIS IR PUOŠTI VESTUVES ŽIEMĄ?

Roges žiemai ruoškim vasarą, ar ne? Gal jau ir ne vasara, bet pakalbėkime apie vestuves šaltuoju metų laiku. Ne paslaptis, kad lietuvaičiai labiau linkę kelti vestuves pavasarį ir vasarą nei vėlyvą rudenį ar žiemą. Bet juk žiema – stebuklų ir žėrinčių švenčių metas! Pasvajokime apie tobulą žiemą vestuvėms… Romantiškai snyguriuoja kelias dienas ir baltas purus sniegas užkloja pilkus takus ir takelius. Žemyn linksta apsnigtos medžių šakos. Giedra, žingsniuojant po kojom girgžda sniegas. Gamtos tyla alsuoja paslaptingumu ir laukimu. Visur taip balta, kad norisi prisimerkti, o juk prisimerkus taip lengva šypsotis...
Ir štai tokiame žiemos karalienės fone žengia jaunųjų pora. Jie jaučiasi karališkai ir išdidžiai, kad išdrįso, kad metė iššūkį, kad išsirinko sau svarbią dieną nepaisydami gamtos kaprizų.

Žiemos spalvos

Ne mažiau kaprizingas gali būti ir tokių vestuvių dekoras. Puiku, kad galite naudotis šventinėmis nuolaidomis. Žiemą reikėtų rinktis du kelius: arba harmoningos baltos su papildančiomis spalvomis detales, arba ryškius ir sodrius puošybos elementus.
Balta – subtili ir elegantiška spalva, kuri atrodo ypač natūraliai šaltuoju metų laiku. Prabangos jai suteiktų šventiški auksiniai tonai, spindintys sidabriniai ir melsvi atspalviai. Gyvo ir subtilaus kontrasto įneštų juodi ar ryškiai raudoni akcentai. Gal ir suabejosite dėl juodos, bet patikėkite – tinkamai parinktos detalės sukurs neįtikėtiną įspūdį. Juodos stalo kortelės, kuriose dailyraščiu užrašytas vardas, perrištos siauru balto atlaso kaspinėliu, juodos, baltai ornamentuotos servetėlės, vazos ar net kėdžių užvalkalai... Ir visa tai spindi virpančioje žvakių šviesoje.
 
Norite ryškių detalių – nepamirškite nuotakos suknelės. Jei nevilioja balta, rinkitės kitą jums mielą spalvą, o jei norisi ir to, ir to, papildykite baltos suknelės ansamblį, pavyzdžiui, raudonais ilgaauliais batais, raštuotomis kojinėmis, ryškių žiedų puokšte. Spalviniu akcentu gali būti pelerina, skrybėlaitė ar pirštinės. Žiemos vestuvėms taip pat rinkitės natūralias gamtos spalvas, esančias aplink – mėlynus, rudus, pereinančius į gesintus sodrios alyvinės, vyno atspalvius, o žalius ir geltonus palikite vasarai.

Sezoninės dekoracijos

Apsisprendę dėl spalvų, galime konkretizuoti detales. Jaukumo ir individualumo žiemos vestuvėms visada suteikia rankų darbo detalės. Šventės vietą galite dekoruoti popierinių snaigių ar kitokių karpinių girliandomis. Tačiau nepakabinkite vienos ar kelių – jų turėtų būti daug, skirtingų dydžių ir sukabintų skirtingame aukštyje. Pasirinkus spalvingų vestuvių variantą, puikiai tiks ir margaspalvių audinių karpiniai – juostelės, gėlytės, trikampėliai. Moteriško jaukumo įneštų nėriniai. Taip pat nepagailėkite įvairiausių dydžių žvakių ir žvakučių – tik čia, žinoma, nepamirškite saugumo. Galite dekoruoti ir lempučių girliandomis, kurių atspindžiai žaistų vienspalvio stiklo vazose (jos irgi gali būti naudojamos dekorui). Vakaro kulminacijai naudokite bengališkas žvakutes, popierinius žibintus, kurie simboliškai suburtų žmones prie šviesos ir šilumos.
Dekoracijoms galite pasirinkti ir gamtos temą. Naudokite kankorėžius, samanas, snaigių motyvus stalo papuošimams, kortelėms, dovanėlėms, pakvietimams. Tema gali būti net šiluma – naudokite mezginius, esant galimybei iš pagalvių ir šiltų apklotų sukurkite jaukius pasisėdėjimo kampelius.
Net saldusis stalas gali simbolizuoti žiemą – nebijantiems susirgti patiks ledai, spalvoti šerbetai, o gal tiks paprasti pyragaičiai, apibarstyti cukraus pudra ar kokosu. Ką jau kalbėti apie karštą šokoladą ar imbierinius sausainius... Vaišėms lauke kuo puikiausiai tiks karštas vynas ir arbata.

Fotosesija žiemą

Nusprendę tuoktis žiemą džiaugsitės stebuklingomis vestuvių nuotraukomis. Juk už lango – žiemos pasaka. Tad pasinaudokite proga pasivažinėti rogutėmis, lipdyti sniego senį, išrašyti meilės žodžius ant sniego, lengvabūdiškai mėtytis gniūžtėmis ar palikti pėdsakus ant apsnigto kelio... Savitą nuotaiką sukurtų net juodai baltos nuotraukos.
Jei vis dėlto nepasisekė su lietuviška žiema ir ji pagailėjo sniego, o vestuvių dieną – apniukę ir pilka, žygiuokite į miestą. Argi ne smagi fotosesija būtų prie pagrindinės miesto eglės (jos juk stovi gan ilgai) su linksmais nykštukais ir būriu Kalėdų senių? Ar gatvės, nukabinėtos šviečiančiomis girliandomis, fone? O gal dar smagiau fotografuotis apsirėdžius storais kailiniais vidury šlapios miesto aikštės? Nepamirškite užsukti ir į atvirą čiuožyklą. Prie jos visada rasite ir atrakcionų, kurie trykš spalvomis ir džiugia nuotaika net pilką dieną. Fotosesiją, žinoma, galite surengti ne vien lauke. Tam puikiai tiks ir muziejai, dvarai, sodybos, viešbučiai, teatro fojė, o gal savo mieste rasite ir žiemos sodą. Svarbu tinkamai parinkti siužetą nuotraukoms.
Tad vestuvių dieną linkiu sukurti savo žiemos pasaką ir tegul kiekviena detalė jums būna mažas stebuklas!
Dalinamės nuotraukų albumu su idėjomis kaip papuošti vestuves žiemą ApieVestuves.lt Facebook. Gražu. 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-11-07 20:05
Ligita
grazu tikrai:)
2010-11-04 22:36
Ineta
Vau, grazus albumas Facebooke :) Dekui