TOP 10 skaitiniai apie vestuves vilniečiams


DEVYNI STEBUKLINGI MĖNESIAI SU APIEVESTUVES.LT

Sveiki mielieji, 
šiandien ApieVestuves.lt skaičiuoja savo devintąjį mėnesį. Dideli jau mes, tiesa? Džiaugiamės, kad šį jaukų lapkričio sekmadienį mes galime su jumis pasidalinti savo emocijomis. Vanilinius ledus ir rožinius vasaros rytus keičia gražiausių šeimos švenčių  ir pirmojo balto sniego laukimas. Buvo reklama, pamenate? Žiemą gerai - žiemą būna Kalėdos. Net neabejojame, kad ši žiema bus išties stebuklinga. Na, o dabar trumpai apie stebuklus.
 
Autorius: www.e-s.lt

Mūsų stebuklai

P.S. Prieš pradėdami skaityti apie juos, pasigarsinkite kompiuterį ir paspauskite "groti" teksto pabaigoje jums skirtą dainą. Na, o dabar skaitom :)
Po devynių stebuklingų mėnesių gimsta vaikučiai, jų linkime visoms mylinčioms poroms ir šeimoms. O mes norime nuoširdžiai pasidalinti savo stebuklais. Per šiuos devynis mėnesius mes susipažinome su daug besituokiančių porų, gavome nesuskaičiuojamą kiekį elektroninių laiškų, kuriuose pasakojate apie savo vestuves ar mergvakarius ir bernvakarius, klausiate ir dalinatės idėjomis. Kartu su vestuvių ekspertais atsakėme į Jums rūpimus klausimus, pasidalinome didžiausiais savo ir Jūsų atradimais. Pasidalinome beprotiško dydžio nuotraukų galerijomis, sukūrėme priešvestuvinio filmo scenarijus, nuoširdžius linkėjimus, o ApieVestuves.lt kompanijos Facebook puslapyje Kaip pasipiršti? pasidalinote romantiškomis piršlybų istorijomis. Pavydėtina, kaip Linai pasipiršo jos mylimasis, tiesa? Sukūrėme ir atskirą rubriką apie vestuves vyrams. Mielieji, ji subalansuota būsimiems jaunikiams, bet tinka ir būsimoms Jūsų žmonoms. Na, o išskirtinai nuotakoms sukūrėme naują Facebook puslapį Vestuvės, kuriame dalinamės naujausiomis suknelių tendencijomis ir kitais moteriškais atradimais. 
Prie mūsų prisijungė ir daugiau vestuvėmis gyvenančių žmonių - Eglė jums pasakoja apie meniu, Lina dalinasi dekoro idėjomis, šeimos psichologė Giedrė atsako į Jūsų klausimus. Mylime ir gerbiame tuos, kurie gyvena ir myli savo darbą, tuos, kurie kuria ir padeda mums visiems kurti gražiausią dviejų žmonių meilės šventę. 

Apie netolimą ateitį

Nuoširdžiai džiaugiamės kiekviena diena ir kuriame ateities planus. Greitai vestuvių industrijai pateiksime informacijos apie vestuvines parodas Kaune ir Vilniuje, kurios vyks kitais metais vasario mėnesį. Na, o skaitytojams kuriame daug naujų paslaugų, kurios tikime, padės organizuojant vestuves.
Dėkojame visiems, kurie esate ir būsite kartu.
Vanilinė arbata, citrina ir draugų su meile dovanoti saldainai saldina mūsų vakarą, kurio saldžiomis akimirkomis dalinamės ir su jumis. Mylėkite ir būkite mylimi.
Linkėjimai,
ApieVestuves.lt labai mylintys Simona, Indrė ir Mindaugas
P.P.S. Linkime žavingų vestuvių, besituokiantiems žiemą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-11-14 21:40
Sigita
na ka, linkim taip siltai ir draugiskai sulaukti 9eriu metu jubiliejaus :)

sekmes darbuose!!!!
2010-11-14 21:11
gabby
sveikinam!!!! mums su jumis irgi gera