Kuo rengtis per vestuves, kad būtum pastebėtas


PERSONALIZUOTOS DETALĖS VESTUVĖSE

Dažniausiai užtenka vienos kitos smulkmenos, kad pasikeistų mūsų nuotaika. Ši taisyklė galioja ir dekoracijoms, kurios yra labai svarbios vestuvėse. Vos viena netikėta detalė gali nudžiuginti ir nustebinti, sukurti vienokią ar kitokią atmosferą. O jeigu skirtume pakankamai laiko ir apgalvotume visas smulkmenas?
Autorius: LiDesign.lt

Pirmas įspūdis

Be originalių pakvietimų ir stalo kortelių, yra daugybė kitų detalių, galinčių tapti personalizuotu akcentu vestuvėse. Pavyzdžiui, kad po ceremonijos netektų ryžių ar žiedlapių barstyti iš paprastų maišelių, iš anksto pasirūpinkite spalvotais popieriaus kūgeliais. Visa tai galima sudėti į didelį krepšį, iš kurio svečiai pasiims kūgelius ir sudalyvaus nuotaikingoje ceremonijoje. Išvyniojus popierių, svečių gali laukti staigmena – atspausdinta schema, kaip nuvykti į pokylio vietą ar linksmos užuominos, šventės programa ir kita.
Minėti pakvietimai ir kortelės turėtų nurodyti svečiams, kokia bus vestuvių dekoro tema. Būtent – dekoro (spalva, ornamentai, stilius...). Stalo kortelės gali būti papuoštos kiekvienam svečiui skirtu piešinėliu. Jei užtenka vietos, šalia vardo gali atsirasti individuali sentencija ar padėkos žodis nuo jaunųjų. Kortelės forma gali būti užuomina į šventės vietą ar metų laiką. Bet apie jas šįkart trumpai.

Individualios dovanos svečiams

Šalia stalo kortelių gali rikiuotis simbolinės dovanėlės svečiams. Kokios jos, priklauso ir nuo pasirinktos temos, ir nuo sezono, ir nuo galimybių. Tai gali būti ledinukai ant pagaliuko su jaunųjų siluetais ar svečio, kuriam skirta dovana, nuotrauka ant įpakavimo. Tiktų ir personalizuoti magnetukai, priminsiantys vestuvių šventę, ar prisegami ženkliukai su svečių pravardėmis, pareigomis vestuvėse ir pan. Karštą vasaros dieną puikiai tiks vėduoklės, žiemos vestuvėms –kalėdinis žaisliukas, visais metų laikais tinka saldainių saujelė, įpakuota į mažą popierinę dėžutę ar suverta tarsi girlianda. Tiks ir medaus stiklainiukas, jaukiai perrištas zefyras, keksiukas ar paprasčiausias obuolys. Patogu tai, kad visos šios dovanėlės gali būti naudojamos ir kaip vardinės kortelės. Be to, kai kurios iš jų gali būti vėliau panaudojamos įvairiems žaidimams ar užduotims. Tad nepamirškite pasitarti ir su vakaro vedėjais ar piršliais.
 

Vaišių stalo detalės 

Ant vaišių stalo esančių gėrimų etiketės taip pat gali būti personalizuotos, pavyzdžiui, nupieštas jaunųjų portretas ar ranka užrašytas gėrimo pavadinimas. Taip visiems žinomus firminius ženklus galėsite paversti originaliu stalo akcentu.
Bene daugiausia dekoro galimybių atsiveria saldžiam ar užkandžių stalui – ant spalvotų padėklų išdėlioti skanėstai gali būti papuošti tam tikru užrašu, bendru pavadinimu „Kas tai yra“ ar kiekvienam individualiai skirtu smeigtuku su vėliavėle, kaspinėliu ir t. t. Aplink lėkštes, dubenis ir padėklus gali rikiuotis būriai linksmųjų vėjo malūnėlių, origamių, mažų gėlių puokštelių ar gamtos gėrybių kompozicijų. Patiekalų pavadinimai gali puošti ir pagrindinį šventės stalą. Servetėlės gali taip pat būti dekoruotos jaunųjų inicialais.

Paskutinės akimirkos

Vietoj palinkėjimų knygos galite paprašyti svečių žodžius surašyti ant specialiai paruoštų atviručių, pavyzdžiui, su jaunųjų nuotrauka kampe. Jomis galėsite nukabinėti šventės vietą – sukurti originalias girliandas, kurios taps dekoro elementu. 
Šventei pasibaigus, žinoma, lietuvaičiai nepamiršta lauktuvių. Jei nenorite lakstyti ieškodami torto ar mišrainių likučių, lauktuves galite pasiruošti iš anksto. Į drobinius ar popierinius, paprastus ar dekoruotus maišelius ar dėžutes dar iš vakaro galite įdėti saldainių, šakočio, riešutų – visko, kas negenda. Lauktuvių įpakavimas turėtų derėti prie šventės dekoro – ar tai būtų jaunųjų inicialai, prisegti prie užrišamo kaspino, ar vardais išmargintas pakavimo popierius, ar dekupažo technika ant maišelio atsiradęs piešinys. O gal tiks paprasta dėžutė, tačiau tokios pat spalvos, kokios dominavo šventėje.
Taigi tikrai yra kur pasireikšti ir kaip „paskaninti“ šventę mažais, bet nuostabiais dalykais. Ne vien eršketai ant stalo palieka įspūdį, bet ir dėmesys kiekvienai detalei, kiekvienam svečiui, tiesa?
Rekomenduojame peržiūrėti Facebook albumą su idėjomis.
Daugiau teksto autorės Linos idėjų rasite jos tinklaraštyje.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-12-15 20:36
Lina (autorė)
Savo vestuvėms pati viską dariausi - "neįdarbinau" pamergių ir pabrolių, nes ne visi drąsiai jaučiasi tokiuose darbeliuose, be to turėjau laiko savo idėjoms įgyvendinti (ačiū dievui);) svečių buvo 40, tai visos dėžutės su kaspinėliais, lauktuvės drobiniuose maišeliuose, atvirutės vietoj linkėjimų knygos, saldainiai, žvakės papildomos ir kitos smulkmenos kainavo apie 450Lt - pati viską lanksčiausi, ką reikėjo spausdintis, spausdinau naminiu spausdintuvu ir tt. žodžiu, rankų darbas :) Tad kai pati nuotaka nusprendžia viską darytis kainuoja tik medžiagos, savo laiko neįkainosi,o kai jau yra užsakymas tokiam dalykui, tai pridedi ir laiko kainą - kaip ir antkainis už rankų darbą gaunasi (30-60% daugiau nei medžiagos - priklauso kokio sudėtingumo ir apimties darbas).
2010-12-15 13:31
to Asta
Ideja idarbinti pamerges ir paprolius tikrai saunui. tokio vakarelio metu jie visi susipazysta, kas dar vieni kitu nezinojo. O ir padaro naudinga darba, pvz islanksto dezutes sveciams ir tt... Ideja gera:)
2010-12-15 13:12
Asta
Galima idarbinti visas pamerges ir pabrolius.
2010-12-15 13:01
tuka
As manau jeigu samdysi dizaineri ar spec koki zmogu kuris tau sudeliotu vestuviu akcentus tai bus brangoka, o jei patys viska mastysit, bus pigiau:)
2010-12-15 12:52
Gintare.T
Turiu toki klausima. Grazu smagu skaityti visas tokias diejas, Jus vis snekat kad tai smulkmenos, kurios padaro didziausia ispudi. Kiek kainuoja papuosti svente gausa tokiu smulkmeneliu? Tarkim vaises bus paruostos 40 sveciu. Tai skaiciuojant be kvietimu, kiek papildomai dar reiketu pinigeliu jeigu apipavidalint svente?
2010-12-12 19:20
Lina
Labai paprasta ir nesudetinga papuosti aplinka graziom idejom. Internete pilna ideju galima paisiieskoti. As mastau kazkaip papuosti stalus su gelem. Geliu stalus, tarkim roziu stalas, kaliju stalas ir tt.. kaip manot ar gera ideja? Gal kazka matet idomaus su gelem?
2010-12-12 13:10
Agnete
Man ypac patiko ideja su popieriniais kugeliais. Visada i rankas ibrugdavo kelioms pamergems dideles pintas pintines su ziedlapiais. O va kugeliai zavu tuo, kad juos galima padalinti visiems sveciams. O del idojos, kad ten palepti maza staigmena tai nznau, nes jauciu ismes visi tuo popierius..nebent kazkas uzuomina duotu, kad juos reikia ishvynioti.:)
2010-12-11 17:21
Vida
Labai grazios idejos:) Jau ta foto su dovanelem, ir tekstu tai super:)