Pippa Middleton's ir James Matthews vestuvės (faktai)


KAIP SUKURTI NUOSTABIĄ VESTUVIŲ ŠVENTĘ 2011 M.?

Dalinamės idėjomis kaip suplanuoti gražias vestuves.
Sveikiname sulaukus 2011 metų! Labiausiai tuos, kuriems šie metai taps amžinu prisiminimu, nes vienas kitam viešai prisieks amžinai mylėti.
Paruošėme Jums keletą bendrų straipsnelių ir patarimų ateinantiems metams. Jie apie viską, kas susiję su vestuvėmis. Taigi iš pradžių apie tai, kaip sukurti nuostabią šventę 2011 metais.
Šiam kartui – kelios idėjos Jūsų šventei, jei dar svarstote, kokia ji turėtų būti: iškilminga puota ar tik ceremonija dviem.
  1. Trumpa šventė. Jei dėl kokių nors priežasčių nenorite ar negalite surengti vestuvių šventės svečiams, bet susituokti planuojate, žinokite, kad išeitis yra. Sparčiai populiarėja trumpos šventės, t. y. po santuokos ceremonijos netoliese esančiame restorane ar tiesiog pievoje pavaišinkite svečius šampano taure, pamaloninkite muzika ir dėmesiu. Pakaks kelių valandų ir tada keliaukite savais keliais ar tiesiai į povestuvinę kelionę kopinėti medaus. Tokia šventė išsiskiria šiomis teigiamomis pusėmis: neužtruksite ją planuodami, galėsite pakviesti visus draugus ir pažįstamus, išleisite mažiau ir turėsite galimybe pasipuošti balta suknele.
  2. Vestuvės svetur. Jei norite nustebinti ir palepinti ne tik svečius, bet ir save – neabejotinai rinkitės tuoktuves ne Lietuvoje. Viskas ne taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Ir nebūtina keliauti į Jamaiką ar Maldyvus, pakaks romantiškos Prancūzijos ar Italijos. Juk norisi šią svarbią dieną atitrūkti nuo kasdienybės! O kur geriausia tai padaryti jei ne kituose kraštuose, kur viskas nauja ir maloniai neįprasta.
  3. Jaukios šeimos vestuvės. Jei šventėje dalyvaus nedaug, bet artimiausių svečių, prisiminkite vietas, kurios gali puikiai tikti vestuvių vakarienei. Pavyzdžiui, žalia tėvų namo veja ar senelių sodyba miške, o gal sodo sklypas, kuriame praleidai vaikystę. Gal sesuo ar draugės gėlėmis papuoš ilgą stalą, stovinį po obelimi ir dengtą balta staltiese, prie kurio jaukiai valgysite šventinę vakarienę, o sutemus uždegsite daugybę žvakių. Tada senelis įjungs senąjį patefoną ir šoksite skambant nuostabiai muzikai...
  4. Vestuvės lauke. Po tokios vasaros kaip praėjusi norisi tikėtis, kad ateinanti vasara vėl mus džiugins ramiais ir šiltais vakarais, o dienomis neteks slėptis po paltais. Todėl marš visi į lauką, nes po atviru dangumi ne tik vakarienė skanesnė, bet ir šokiai linksmesni, o žvaigždėtas dangus bet kokiu atveju daug geriau nei lubos virš galvos!
  5. Praėjo pirmasis sezonas, kai santuokos priesaika Lietuvoje gali būti tariama bet kur: miške, pievoje, kieme ar bet kuriame kitame Jums svarbiame šalies kampelyje. Pernai dar nežinojome, kaip seksis tai įgyvendinti, tačiau ateinantį sezoną drąsiai sakome TAIP ir be galo džiaugiamės. TAIP! Jūs norite tarti šį žodį mylimam žmogui ir jis turi skambėti visur – ne tik santuokų rūmų kambarėlyje. Tarkite TAIP ten, kur norite!
  6. Vestuvės žiemą. Pažvelkite pro langą ir suprasite, kad vestuvės žiemą gali būti linksmos ir gražios! Neįsivaizduojame didesnės romantikos, kaip baltais, puriais pusnynais žirgais kinkytomis rogėmis keliauti į apsnigtą bažnytėlę. O vėliau prie rusenančio židinio dalytis šventine vakariene su artimaisiais.
Daugiau Viktorijos patarimų ir straipsnių skaitykite jos eksperto rubrikoje arba asmeniniame tinklaraštyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-03-31 20:44
mes
"Praėjo pirmasis sezonas, kai santuokos priesaika Lietuvoje gali būti tariama bet kur: miške, pievoje, kieme ar bet kuriame kitame Jums svarbiame šalies kampelyje............ TAIP! Jūs norite tarti šį žodį mylimam žmogui ir jis turi skambėti visur – ne tik santuokų rūmų kambarėlyje. Tarkite TAIP ten, kur norite!"

Deja, bet mes būsimi 2011 m jaunieji taip pat su dideliu entuziazmu, tikėdamiesi ištarti vienas kitam TAIP savo pasirinktoje vietoje atvykome į Zarasų metrikacijos skyrių ir sulaukėme labai didelių priekaištų, kad tooooookie dideli mūsų norai, kad nenorime metrikacijos salėje, jie pareiškė jog norint sutuokti kažkur kitur tai turi atitikti "ale" kažkokius jų standartus, na mes siūlėme dvaro patalpas. Tai kaip ten yra ištikrųjų? gal čia provincijos problema?
2011-02-06 01:50
Migle
Aciu uz patarimus. Zaviuosi Jusu darbais :)
2011-01-09 23:03
TOma
Aciu uz grazius ir naudingus patarimus :) As irgi noreciau, kad vestuves butu dvieju svente!!!!