2011 M. VESTUVIŲ TENDENCIJOS: DEKORAS

Sena ir nauja

Šie metai ypatingų staigmenų nepateikė – išliko visų pamėgtos „pasidaryk pats“ ir ekologijos tendencijos. Siūloma vestuves būtinai organizuoti ir švęsti atviroje erdvėje (parke, sode, tėvų sodyboje ir pan.). Priartėjus prie gamtos, reikėtų nepamiršti ir savo „šaknų“ – ypač populiari retro, vintažinių vestuvių tema su žiupsneliu modernumo. Nuotakoms siūloma ištraukti iš skrynių močiučių ir mamų vestuvines sukneles ir pamėginti jas pritaikyti šiems laikams, o dekoracijoms naudoti tėvų ir senelių vestuvių nuotraukas. Įsivaizduokite nuo medžių šakų svyrančias ir vėjyje besisukiojančias juodai baltų nuotraukų girliandas... Vakarėjant uždegama daugybė žvakių, deglų, žibintų...

Detalės

Madinga tai, kas paprasta ir gražu, tad drąsiai derinkite seną ir naują, vintažines, rankų darbo detales, dekoracijoms naudokite laukų gėles. Sukurkite nostalgišką, romantišką ir praeitimi dvelkiančią nuotaiką. Audinius rinkitės faktūriškus, ornamentuotus.
Didelis dėmesys skiriamas saldžiajam stalui ir jo didenybei tortui. Kaip būtų šaunu jam panaudoti šeimos receptą? Torto dekoracijoms siūlomos šelmiškos figūrėlės. Neatsisakoma populiarėjančios torto alternatyvos – keksiukų. Jie galėtų tapti elegantišku stalo spalviniu akcentu, bet turėtų atkartoti pasirinktą vestuvių koloritą. Jei vestuvės vyksta lauke, stalą galite „nuspalvinti“ vaisių gėrimų ir arbatų ąsočiais.
Nepamirškite, kad ir fotografijų stilius turėtų derėti prie vestuvių temos. Jei norite sukurti linksmą ir žaismingą aplinką, sukomponuokite senovinę nuotraukų būdelę ar tiesiog pakabinkite margaspalvį audinį kaip foną ir padarykite smagią fotosesiją. Įkvėpimo semkitės iš senųjų fotografijų.

Dominuojančios spalvos

Vestuvių kolorite 2011-aisiais derinamos dvi kryptys: galite rinktis iš gesintų arba iš ryškių ir gyvų atspalvių. Pirmieji tiks prie retro tematikos – tai visi pasteliniai, gilūs, ramūs ir solidūs, tarsi saulės ir laiko nugairinti atspalviai (tamsiai šokoladinė ir oranžinė, solidūs pilki atspalviai, raudonojo vyno spalva, tamsiai mėlyna ir angliška žalia, moka, chaki, kaštoninė, dramblio kaulo, balta). Norintiems ryškių akcentų, atsiveria plačios galimybės rinktis iš linksmų nekasdienių spalvų (obuolio žalumo, alyvinės, rožinės, purpurinės ir violetinės, bronzinės, geltonos, apelsino oranžinės, raudonos ir koralo).
Tačiau jei jums mielesni visada madingi pasteliniai atspalviai, juos ir rinkitės. Jei turite savo svajonių temą, pasiimkite iš madingų dalykų tai, kas jums artimiausia, ir sukurkite nuostabią šventę. Juk svarbiausia detalė šią dieną – dviejų žmonių meilė, tiesa?
Daugiau Linos idėjų rasite jos asmeniniame tinklaraštyje LiDesign
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai