PUOŠYBOS IDĖJOS PAVASARIO VESTUVĖMS

Pavasaris – visada labai laukiamas. Po žiemos išsiilgę gaivių, šviesių, gyvų spalvų saujomis jas nešame į namus, atnaujiname drabužius ir, be abejo, renkamės jas šventėms.

Dominuojančios spalvos

Pavasario vestuvių koloritas – lengvas it oras, šviežias kaip pirmieji žolės daigeliai. Dominuoja optimistinės, bundančios gamtos spalvos: žalia su visais atspalviais, citrininiai štrichai, pastelinė rožinė ir žydra, sidabriniai atspalviai, pagyvinti rožiniais ar salotiniais akcentais. Šias spalvas galima derinti ir su baltais, ir su tamsesniais atspalviais, pavyzdžiui, rinktis šokoladinės ir idiliškos rožinės derinį. Ankstyvam pavasariui, kai dar kur ne kur boluoja sniegas, galima rinktis sendintus, tarsi saulės nublukintus tonus, visus ramius pastelinius atspalvius.

Kvietimai

Vestuviniuose kvietimuose pavasarį labiausiai mėgstami žali akcentai, kaip gamtos, gyvybės simbolis. Dominuoja natūralios medžiagos, minkšti ir subtilūs motyvai, tad fonui pasirenkama balta, dramblio kaulo, smėlio ar kreminė spalvos. Norintys išsiskirti ieško žaismingų ir originalių sprendimų – neįprasto šrifto, ornamento, įmantresnės kvietimo formos. O jūs ar norėtumėte kvietimo-dėžutės, kurioje slėptųsi ne vien tekstas, bet ir skanėstas būsimiems svečiams?
 

Detalės

Pavasario tema akivaizdžiai gali atsispindėti ne vien kvietimuose. Svečių prie stalo gali laukti švieži gėlių stiebeliai, perrišti siauručiu žydru, baltu ar sidabriniu kaspinėliu ar drobiniai kvepiančių prieskonių maišeliai. Dovanoti galima pavasarinių gėlių svogūnėlius ar sėklų maišelius. Stalų numeracijai galima naudoti ne skaičius, bet pirmųjų gėlių simbolius, piešinius ar gyvus žiedus. Stalus galima dekoruoti mažomis, subtiliomis puokštelėmis, į kompoziciją įtraukti šviežių daigų vazonėlius. Jaunosios gėlių puokštei tiks visos sezoninės gėlės, kurias galima perrišti plačiu atlasiniu kaspinu. Ir tai tik keli pavyzdžiai pavasario tema. Svarbiausia, nepamiršti, kad svarbiausia gaivumas ir lengvumas. 

Skirtingos temos 

Šventei galima rinktis ir kiek konkretesnius puošybos elementus. Jei žiemą vestuvėms išdrįstame rinktis Kalėdų temą, gal pavasarį tiks Velykos? O gal norėsite paminėti lietuvių meilės deivės Mildos dieną (gegužės 13-ąją)? Rinktis tikrai yra iš ko: Moters diena, Užgavėnės, Paukščių diena, pavasario lygiadienis, Šokio diena, Melagių diena (netikėta, bet juk galima iškrėsti daugybę pokštų ir žaismingai pažvelgti į šią dieną), Saulės, Tulpių žydėjimo, galiausiai, Šeimos diena. Kiekvienai temai galima parinkti įvairiausių simbolių, pritaikyti koloritą, puošybos elementus.
Pavasaris – bundančios gamtos ir besiskleidžiančių jausmų metas, romantikos kupinas laikotarpis, tinkantis vestuvių šventei. Alyvos, alyvos, alyvos...
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai